Skocz do zawartości

Problem z zawieszeniem


bulkowsky1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio uslyszalem niepokojace dzwieki z okolic lewego przodniego kola jak wjezdzam w dziure lub jakas mocniejsza nierownosc to cos wali po calym aucie ale gdy jade po rownej drodze zero halasu wszystko w porzadku wiec pomozcie co to moze byc
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być któryś z wachaczy,guma na stabilizatorze,poduszka-łożysko

amora,pęknięta sprężyna i pewnie coś jeszcze dopóki nie wjedziesz na

kanał i sam nie sprawdzisz lub zlecisz to fachowcowi to ciężko pomóc ci na odległość :wink:

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest jeszcze jedno pytanie kolega napisał,ze mu coś wali...

 

Jak dla mnie wchacze zawsze pukają...dobrze mówię czy nie?

 

 

U mnie wali az czuje uderzenie pod nogami ale ale teraz dalem auto do cieplego pomieszczenia auto sie rozmarzlo i jakby przestalo tluc ;0

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kolego dokładnie to samo, okazało się, że jest to lewy łącznik stabilizatora tak jak pisał kolega Krzychu.

 

Mi mechanik kupił chyba z Intercarsu za 65 zł chyba. Jak na razie jest spokój.

 

 

Pozdrawiam i Życzę Udanego Sylwestra

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tak stuka , mechanicy mówią ze wszytsko ok ale podejrzewają gorny wachacz !!!! pozdr

kiedyś Golf II, Ibiza Cupra Look, Golf IV, e36 320 coupe, A3 1.9 TDI 136KM teraz


530dA e39 222,9 HP i 463 Nm


No i z przyczyn..... 316i e36 sedan --->>> e36 318is coupe !!!


Opel Vectra - Kia Cerato 2.0 Crdi - Kia Ceed 1.6 Crdi


Teraz 320i e90 150 KM aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio uslyszalem niepokojace dzwieki z okolic lewego przodniego kola jak wjezdzam w dziure lub jakas mocniejsza nierownosc to cos wali po calym aucie ale gdy jade po rownej drodze zero halasu wszystko w porzadku wiec pomozcie co to moze byc

witam wszystkich

wydaje mi sie ze takie gdybanie i tak na nic ci sie przyda musisz skorzystać z warsztatu i go sprawdzic na trzepakach bo przyczyn może być dokładnie tyle o ilu wszyscy tutaj piszą ja jeszcze dodam że skoro po wstawieniu do ciepłego garażu problem znikł to może to byc nawet amortyzator więc widzisz sam jak to jest wystawić prawidłową diagnozę

napisz lepiej co wymyśliłeś z chipem do swojej bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio uslyszalem niepokojace dzwieki z okolic lewego przodniego kola jak wjezdzam w dziure lub jakas mocniejsza nierownosc to cos wali po calym aucie ale gdy jade po rownej drodze zero halasu wszystko w porzadku wiec pomozcie co to moze byc

witam wszystkich

wydaje mi sie ze takie gdybanie i tak na nic ci sie przyda musisz skorzystać z warsztatu i go sprawdzic na trzepakach bo przyczyn może być dokładnie tyle o ilu wszyscy tutaj piszą ja jeszcze dodam że skoro po wstawieniu do ciepłego garażu problem znikł to może to byc nawet amortyzator więc widzisz sam jak to jest wystawić prawidłową diagnozę

napisz lepiej co wymyśliłeś z chipem do swojej bmw

 

 

Tak zrobie pewnie pojade do jakiegos warsztatu zeby obadali temat a co do chipa to wymyslilem ze bede musial jechac do Vtech-u i tam bede chipowal bo niema co ryzykowac u tych dziamdziakow bo tak porobia ze bedzie problem pamietaj chytry traci 2 razy wiec szkoda oszczedzac na takiej sprawie Pozdrawiam

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem dokladnie to samo.

 

Wymienilem wachacze dolne - nic nie dalo

Wymienilem wachacze gorne - nic nie dalo

Wymienilem laczniki laczniki stablizatora - nic nie dalo

 

Jak mechanik powiedzial ze trzeba wymienic amory to sie wk.....em i pojechalem do ASO a tam mi powiedzieli ze walnieta jest przekladnia kierownicza - ale tej nie wymienilem na nowa i pewnie kazdy wie dlaczego. Po jej regenreacji w koncu nastala ciszaaaaa do czasu az padla pompa wspomagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.