Skocz do zawartości

Problem z zawieszeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam ostatnio uslyszalem niepokojace dzwieki z okolic lewego przodniego kola jak wjezdzam w dziure lub jakas mocniejsza nierownosc to cos wali po calym aucie ale gdy jade po rownej drodze zero halasu wszystko w porzadku wiec pomozcie co to moze byc
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano

Może być któryś z wachaczy,guma na stabilizatorze,poduszka-łożysko

amora,pęknięta sprężyna i pewnie coś jeszcze dopóki nie wjedziesz na

kanał i sam nie sprawdzisz lub zlecisz to fachowcowi to ciężko pomóc ci na odległość :wink:

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Opublikowano
  • Autor
pytam bo myslalem ze ktos mial takie objawy. Troche mnie to martwi bo dosyc mocno "wali" dziwne to troche
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
A auto nie siedzi niżej z tej strony?
KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Opublikowano
  • Autor
A auto nie siedzi niżej z tej strony?

wlasnie nie przyjechalem do domu nic na drugi dzien tylko wyjechalem juz wali

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
Podnieś auto na lewarku i sprawdz czy nie chodzi na różne strony,sprawdz czy jest stabilne...
KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Opublikowano
  • Autor
Jutro sprawdze i dam znac co i jak dziekuje za pomoc pozdrawiam
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
na bank ktorys z wachaczy tesz mialem podobne objawy
Opublikowano
  • Autor
jak poznam ktory to wahacz ??
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
miałem ten problem w e60 Zobacz górny przedni wahacz Mój miał delikatny luz prawie niewyczuwalny wymieniłem go i teraz mam ciszę
Opublikowano

Teraz jest jeszcze jedno pytanie kolega napisał,ze mu coś wali...

 

Jak dla mnie wchacze zawsze pukają...dobrze mówię czy nie?:8)

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Opublikowano
  • Autor

Teraz jest jeszcze jedno pytanie kolega napisał,ze mu coś wali...

 

Jak dla mnie wchacze zawsze pukają...dobrze mówię czy nie?

 

 

U mnie wali az czuje uderzenie pod nogami ale ale teraz dalem auto do cieplego pomieszczenia auto sie rozmarzlo i jakby przestalo tluc ;0

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
sprawdź też łączniki stabilizatora, w sumie chyba siadają jeszcze szybciej niż wachacze. I pamiętaj, że w E39 ciężej niż w innych autach jest poznać luz w zawieszeniu. :evil: :mrgreen: Moze ci walić i stukać a nie jeden mechanik powie ze zawieszenie jest ok
Opublikowano

ja miałem kolego dokładnie to samo, okazało się, że jest to lewy łącznik stabilizatora tak jak pisał kolega Krzychu.

 

Mi mechanik kupił chyba z Intercarsu za 65 zł chyba. Jak na razie jest spokój.

 

 

Pozdrawiam i Życzę Udanego Sylwestra

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Opublikowano
Mi tez tak stuka , mechanicy mówią ze wszytsko ok ale podejrzewają gorny wachacz !!!! pozdr

kiedyś Golf II, Ibiza Cupra Look, Golf IV, e36 320 coupe, A3 1.9 TDI 136KM teraz


530dA e39 222,9 HP i 463 Nm


No i z przyczyn..... 316i e36 sedan --->>> e36 318is coupe !!!


Opel Vectra - Kia Cerato 2.0 Crdi - Kia Ceed 1.6 Crdi


Teraz 320i e90 150 KM aut.

Opublikowano
Witam ostatnio uslyszalem niepokojace dzwieki z okolic lewego przodniego kola jak wjezdzam w dziure lub jakas mocniejsza nierownosc to cos wali po calym aucie ale gdy jade po rownej drodze zero halasu wszystko w porzadku wiec pomozcie co to moze byc

witam wszystkich

wydaje mi sie ze takie gdybanie i tak na nic ci sie przyda musisz skorzystać z warsztatu i go sprawdzic na trzepakach bo przyczyn może być dokładnie tyle o ilu wszyscy tutaj piszą ja jeszcze dodam że skoro po wstawieniu do ciepłego garażu problem znikł to może to byc nawet amortyzator więc widzisz sam jak to jest wystawić prawidłową diagnozę

napisz lepiej co wymyśliłeś z chipem do swojej bmw

Opublikowano
  • Autor
Witam ostatnio uslyszalem niepokojace dzwieki z okolic lewego przodniego kola jak wjezdzam w dziure lub jakas mocniejsza nierownosc to cos wali po calym aucie ale gdy jade po rownej drodze zero halasu wszystko w porzadku wiec pomozcie co to moze byc

witam wszystkich

wydaje mi sie ze takie gdybanie i tak na nic ci sie przyda musisz skorzystać z warsztatu i go sprawdzic na trzepakach bo przyczyn może być dokładnie tyle o ilu wszyscy tutaj piszą ja jeszcze dodam że skoro po wstawieniu do ciepłego garażu problem znikł to może to byc nawet amortyzator więc widzisz sam jak to jest wystawić prawidłową diagnozę

napisz lepiej co wymyśliłeś z chipem do swojej bmw

 

 

Tak zrobie pewnie pojade do jakiegos warsztatu zeby obadali temat a co do chipa to wymyslilem ze bede musial jechac do Vtech-u i tam bede chipowal bo niema co ryzykowac u tych dziamdziakow bo tak porobia ze bedzie problem pamietaj chytry traci 2 razy wiec szkoda oszczedzac na takiej sprawie Pozdrawiam

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano

Ja mialem dokladnie to samo.

 

Wymienilem wachacze dolne - nic nie dalo

Wymienilem wachacze gorne - nic nie dalo

Wymienilem laczniki laczniki stablizatora - nic nie dalo

 

Jak mechanik powiedzial ze trzeba wymienic amory to sie wk.....em i pojechalem do ASO a tam mi powiedzieli ze walnieta jest przekladnia kierownicza - ale tej nie wymienilem na nowa i pewnie kazdy wie dlaczego. Po jej regenreacji w koncu nastala ciszaaaaa do czasu az padla pompa wspomagania :)

Opublikowano
czsami stuka oslona tarczy
www.auto-optima.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.