Skocz do zawartości

wymina szkła lusterka


ozzy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Czy wymieniał ktos szkło lusterka zewnętrzenego w e39 :?: :?: Co prawda teoretycznie mniej więcej :) ( z tego co wyczytałem wiem jak to się wymienia), ale może ktoś robił już to przedemną i skrobnie mi jakieś cenniejsze wskazówki :idea: :idea: :?: :D

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od spodu masz taka mala dziurke - wkladasz cienki srubokrecik i przesuwasz zatrzask w prawo badz w lewo - jak juz przesuniesz to element na ktorym naklejone jest lustro ladnie wypadnie :)

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: :nienie: czy Wy musicie o tym pisac na forum ,bylo juz na temat awaryjnego otwierania maski a teraz o wkladkach lusterek moze jeszcze ktos napisze jak spiac na krotko :lol: :twisted2: :lol:
BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: :nienie: czy Wy musicie o tym pisac na forum ,bylo juz na temat awaryjnego otwierania maski a teraz o wkladkach lusterek moze jeszcze ktos napisze jak spiac na krotko :lol: :twisted2: :lol:

OK. A więc, aby spiąć na krótko, to trzeba ........ :duh: :mrgreen: o kurcze - rozpędziłem się ;)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlodzieje wiedza jak krasc wklady lusterek bez czytania na formu :)

Jedni wiedzą inni nie wiedzą. Ci co nie wiedzą usiłowali mi skubnąć i tylko połamali szybki. Może teraz już wiedzą ...

By the way, były oznakowane, co za głupie kmioty z tych złodziei :duh:

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni wiedzą inni nie wiedzą. Ci co nie wiedzą usiłowali mi skubnąć i tylko połamali szybki. Może teraz już wiedzą ...

 

To lepiej niech wiedzą bo inaczej pourywają plastiki w lusterkach.

www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlodzieje wiedza jak krasc wklady lusterek bez czytania na formu :)

Jedni wiedzą inni nie wiedzą. Ci co nie wiedzą usiłowali mi skubnąć i tylko połamali szybki. Może teraz już wiedzą ...

By the way, były oznakowane, co za głupie kmioty z tych złodziei :duh:

 

Ci co nie wiedzą to nie są złodziejami tylko zwykłymi gówniarzami robiącymi to dla zabawy albo wandalami, którzy napewno i tak nie czytają takich for jak te.....

P.S. A poza tym 3eba się szkolić w fachu, maske już umiem otwierać :D :wink: :wink:

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.