Skocz do zawartości

jakie kupić ringi?


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

koledzy co radzicie w kwestii montażu ringów w reflektorach xenon czy jest sens się z tym bawić (czy to dużo roboty jak jest z rozebraniem lampy)czy lepiej kupić nowe reflektory z ringami?

drażni mi oko ten żólty kolor postojówki :(

z góry dzięki pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu tez wpadlem w "owczy ped" i napalilem sie na ringi CCFL w kolorze Xenonu bo reflektory u siebie mam bi-xenon.Jednak gdy zobaczylem te ringi na zywca to juz mi ochota przeszla.Osoba nawet ktora miala je zalozone tez powiedziala ze je zdejmuje po 2 miesiacach radosci.

Jednak jesli jestes zdecydowany to E46 po lifcie montaz jest ponoc bardzo prosty i lepiej do xenonoe kontrastuja rinigi zolte.Zauwazcie ze nawet BMW w najnowszych autach nie zmienilo koloru ringow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

koledzy co radzicie w kwestii montażu ringów w reflektorach xenon czy jest sens się z tym bawić (czy to dużo roboty jak jest z rozebraniem lampy)czy lepiej kupić nowe reflektory z ringami?

drażni mi oko ten żólty kolor postojówki :(

z góry dzięki pozdrawiam!

 

Dokladane maja ta wade ze smiesznie wiejsko wygladaja, sa gleboko osadzone ( oraz dosc cienkie ) i jesli nie patrzysz na wprost auta tylko z jakiegos kąta, to wygladaja na poucinane/poprzycinane ( jak jakies polksiezyce), pewnie zaobserwowales to na drodze.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z montażem takich ringów CCFL do zwykłych lamp projektorowych bez xenonu w e46 przed liftem ??

szukałem troche na ebay-u ale wszystkie dostępne w sprzedaży są do lamp z xenonem i nawet w opisie itemu jest wyraznie napisane ze do lamp z xenonem, więc jak nie mam xenonu to nie moge mieć takich ringów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!

Przeniosłem http://www.topauto.com/en/index.pl?lang=en

ten temat tutaj gdzie powinien być :)))

Mike68 dzięki za link, wiesz różnica w cenie to napewno różnica w jakości i wziąłbym te co podałeś mi, tylko pytanko odnośnie rozebrania całego reflektora ponoć po lifcie jest on klejony i cięzko się rozbiera?

Ma ktoś wtym jakieś doświadczenia jak sie go montuje i czy po podłączeniu ringu nie wskazuje komp że spalona żarówka?

dzienks i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z montażem takich ringów CCFL do zwykłych lamp projektorowych bez xenonu w e46 przed liftem ??

szukałem troche na ebay-u ale wszystkie dostępne w sprzedaży są do lamp z xenonem i nawet w opisie itemu jest wyraznie napisane ze do lamp z xenonem, więc jak nie mam xenonu to nie moge mieć takich ringów ??

 

mozesz , poszukaj dobrze na allegro. mase sprzedawcow ma ringi do lamp z soczewka czy bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

koledzy co radzicie w kwestii montażu ringów w reflektorach xenon czy jest sens się z tym bawić (czy to dużo roboty jak jest z rozebraniem lampy)czy lepiej kupić nowe reflektory z ringami?

drażni mi oko ten żólty kolor postojówki :(

z góry dzięki pozdrawiam!

 

Dokladane maja ta wade ze smiesznie wiejsko wygladaja, sa gleboko osadzone ( oraz dosc cienkie ) i jesli nie patrzysz na wprost auta tylko z jakiegos kąta, to wygladaja na poucinane/poprzycinane ( jak jakies polksiezyce), pewnie zaobserwowales to na drodze.

 

ja nie wiem jakie ringi widziales , ale te co ja mam nie wygladaja wiejsko, nie sa gleboko osadzone , nie sa cienkie i nie sa poucinane. Mam zamontowane na xenonach w kolorze xenon i jest bajka . Ringi CCFL za 149,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam od siebie ze mam ringi zalozone w zwyklych lampach.wyglada to w sumie fajnie,ale niedlugo montuje biksenony i po baardzo glebokim namysle zrezygnowalem z montazu ringow.za duzo tego po ulicach jezdzi.jakies corsy,xsary i focusy.nie trzeba mi tego. :mrgreen:

ale co kto woli.mi przeszedl zachwyt ringami.

a, i ringow do BMW bez ksenonow na ebayu mase.tylko trzeba to zaznaczyc w momencie zamawiania,albo po prostu wyslac maila do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

koledzy co radzicie w kwestii montażu ringów w reflektorach xenon czy jest sens się z tym bawić (czy to dużo roboty jak jest z rozebraniem lampy)czy lepiej kupić nowe reflektory z ringami?

drażni mi oko ten żólty kolor postojówki :(

z góry dzięki pozdrawiam!

 

Dokladane maja ta wade ze smiesznie wiejsko wygladaja, sa gleboko osadzone ( oraz dosc cienkie ) i jesli nie patrzysz na wprost auta tylko z jakiegos kąta, to wygladaja na poucinane/poprzycinane ( jak jakies polksiezyce), pewnie zaobserwowales to na drodze.

 

ja nie wiem jakie ringi widziales , ale te co ja mam nie wygladaja wiejsko, nie sa gleboko osadzone , nie sa cienkie i nie sa poucinane. Mam zamontowane na xenonach w kolorze xenon i jest bajka . Ringi CCFL za 149,00

 

A ja wiem jakie widzialem ? nie pisalo nic na nich :wink:

 

Poprostu w E46 widzialem, tam miedzy lampami jest przegroda z czarnego plastiku, same lampy sa tez gleboko osadzone, i kiedy ringi sa przy rogach to przy widoku pod katem sa "scinane" i to jest bardziej smieszne niz fajne. Wcyhodza takie pol ksiezyce.

Moze poprostu nigdy nie mijales swojego samochodu na drodze :).

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w E46 bi-xenon i zrezygnowalem z ringow.

Jesli juz ktos sie decyduje to przy xenonach tylko kolor zolty bo w kolorze xenonu przy wlaczony swiatlach sie zlewa i marny efekt(sa zdjecia na forum).

Z reszta tak jak montuje przez caly czas BMW a oni znaja sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa gusta i gusciki, kolega sie pyta czy sa dobre a nie czy ladnie wygladja..

ja mam juz rok swoje ringi i w swieta dolozylem do kolejnych 2 szt e46

jest kolega na forum ktory sprzedaje ringi, ma pod xenon i pod zwykle lampy.

mam w opcjach

1) xenony + 2 ringi zolte na lampy drogowe /ladnie wyglada/

2) zwykle lampy + 2 ringi xenon /ladnie wyglada/

3) xenony + 4 ringi xenon / -jak zgaszony xenon wyglada super, jak zapalony troszke sie zlewa i nie widac ringow zalozonych na swiatlach mijania/

 

w xarach corsach etc ja widzialem tylko pseudo ringi chyba na malych zaroweczkach lub ledach ktorych praktycznie nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem jakie widzialem ? nie pisalo nic na nich :wink:

 

Poprostu w E46 widzialem, tam miedzy lampami jest przegroda z czarnego plastiku, same lampy sa tez gleboko osadzone, i kiedy ringi sa przy rogach to przy widoku pod katem sa "scinane" i to jest bardziej smieszne niz fajne. Wcyhodza takie pol ksiezyce.

Moze poprostu nigdy nie mijales swojego samochodu na drodze :).

racje masz.moje dokladnie tak wygladaja.przygladnalem sie kiedys.dlatego podtrzymuje moje zdanie.bixenon wyglada wystarczajaco dobrze,szkoda go psuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki koledzy za pomoc mnie ogólnie bardzo się podobają pod xenon extra wyglada na postoju tylko że większość jeździ się na światłach :) więc zostaje opcja: żółte

ale jescze jeden problem z rozebraniem lampy po lifcie ponoć jest ciężko i jak się je montuje?

dzienks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jescze jeden problem z rozebraniem lampy po lifcie ponoć jest ciężko i jak się je montuje?

dzienks!

nie ma z lampa zadnego problemu,gdyz nie jest klejona.rozpinasz zatrzaski i po krzyku.ringi maja takie spinki ktorymi przyczepiasz je do klosza od gory,natomiast od dolu to u mnie jest przyczepiony ring silikonem bezbarwnym.powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.topauto.com/en/detail.pl?id=hSAhy2DCCwUbREqkaI3ZxaBCs0K6NJGN;la=en;cu=EUR;co=GB;sh=1;ca=406;mc=185;cs=406;pa=1;pi=899;fs=

zdecydowałem jednak na ringi w kolorze białym tylko dylemat gdzie kupić dobrej jakości CCFL ? na allegro widzę po 139 zł a tutaj mam takie cuśś za 80 euro :link u góry co o tym sądzicie???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.topauto.com/en/detail.pl?id=hSAhy2DCCwUbREqkaI3ZxaBCs0K6NJGN;la=en;cu=EUR;co=GB;sh=1;ca=406;mc=185;cs=406;pa=1;pi=899;fs=

zdecydowałem jednak na ringi w kolorze białym tylko dylemat gdzie kupić dobrej jakości CCFL ? na allegro widzę po 139 zł a tutaj mam takie cuśś za 80 euro :link u góry co o tym sądzicie???

pozdrawiam

ringi pewnie niezle.tylko czy jest sens placic 80 euro?

jak dla mnie to polskie z allegro to produkt podobny.i z ewentualna reklamacja latwiej.twoj wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.