Skocz do zawartości

PROBLEM Z TURBINĄ czy to zupełnie co innego E46 POMOCY !!!!


BMW3 WWL

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam BMW E46 2002 rok 2.0d 150KM w czerwcu tego roku padła mi turbina samochód miał przejechane około 150.000 . Turbina została wymieniona na taka samą i oczywiście orginalną i było ok. Na turbinie zrobiłem 10.000 i zaczoł sie problem. Mianowicie samochód ma straszna dziurę między załaczeniem sie turbiny a jak sie już załaczy to prawie silnik ma 4 tysiące obrotów ???? co to moze być czy to wina nowej turbiny czy przyczyna jest zupełnie inna np: przepływomierz????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z turbinami jest taki problem, ze potrafi się zasyfic na łopatkach które są w środku w turbinie, i turbo się " przycina" CZasem uda się odblokować, ale jeśli łopatki za bardzo się zacinaja, trzeba turbine odkręcić i wyczyściuc w środku. Zabieg pomaga, ale z czasem moze zrobić sie to samo. Mowimy oczywiscie jeśli turbina sama w sobie jest sprawna, tzn nie wymaga regeneracji wymiany wirnika.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Powiem tak wyczyściłem filterek o którym pisał kolek na samym początku i mozna powiedzieć że jest ok. ale nie dokońca Co zauważyłem że Turbina którą wymieniałem w Czerwcu tego roku zaczyna sie pocić a co lepszt na turbinie zrobiłem 10 tys kilometrów czy to normalne???? Turbina nowa założona i orginalna "GARRETT" cena 3000zł Czy to normalne ze tyrbina sie poci po 10tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.