Skocz do zawartości

co sądzicie o tymzestawie? /carsoft


karolr

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej skontaktuj się z nerwusem trochę dołożysz ale będziesz mieć porządny sprzęt do diagnostyki :cool2:
Gdy się urodziłem płakałem a wszyscy się śmiali, umierając ja będę się śmiać a wszyscy będą płakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten interface własnie od tego samego goscia co dales link i jestem zadowolony, robie nim wszystko czego mi trzeba i nie narzekam(tak jak inni) pozdro
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz w laptopie wbudowanego portu com to musisz dokupić adapter usb=>com http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3356455 zapytaj u tego użytkownika o Adapter USB to RS232 programuje tunery_PL-2303hx!! ja płaciłem 25 zł pięknie śmiga właśnie z takim fejsem inpa też działa elegancko na tym więc nie daj się zwieźć i nie przepłacaj za karty pcimcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz w laptopie wbudowanego portu com to musisz dokupić adapter usb=>com http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3356455 zapytaj u tego użytkownika o Adapter USB to RS232 programuje tunery_PL-2303hx!! ja płaciłem 25 zł pięknie śmiga właśnie z takim fejsem inpa też działa elegancko na tym więc nie daj się zwieźć i nie przepłacaj za karty pcimcia

 

I z tego co pamietam to w instrukcji bylo chyba napisane ze sprzet chodzi dobrze tylko pod portem COM RS232 i nie może byc podłączony do PCIMCA ani do żadnych przejsciowek tego typu- warto zapytac sprzedajacego

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten sprzęt i parę innych fejsów chodzi na przejściówce usb=>com właśnie od tego sprzedawcy i nie ma z tym żadnych problemów używam takiego adaptera do fejsu vag, chodzą na nim fejsy pod lpg programowałem nim tunery , inpa carsoft ncs też bez problemu śmigają

 

adapter który polecam daje nam pełnoprawny i w pełni konfigurowalny port com taki jak wbudowany i kosztuje 25 zł a nie mając w lapku com jest to idealne rozwiązanie no chyba że ktoś po rozmowie ze sprzedawcą fejsu stwierdzi że lepiej kupić laptopa za 400 zł z wbudowanym com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego pytam jak sprawa wyglada nie mialem z tym nigdy do czynienia..

Jak wszystko podłączysz i poprawnie wgrasz program to najprościej mówiąc wykonujesz diagnostykę(test) wszystkich możliwych modułów w twoim samochodzie które obsługuje dany program, sprawdzasz błędy, kasujesz je jeśli sie da bez naprawy,odczytujesz parametry silnika itp. reszty nie będe wymieniać bo szkoda czasu

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat używam Carsofta który jest w wersji angielskiej czy jest dostępny w polskiej nie wiem???? Nie orientuje się również w sprawie innych programów(INPA Ediabas) obsługiwanych przez interfejs
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.