Skocz do zawartości

dymione lampy przednie - Hella Black


KrzychuKrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości.. próbował ktoś z was przydymić "szparajem" do lamp, szkła przednich reflektorów w e34 żeby wyglądały podobnie jak hella black?

Ja u siebie przydymiłem (okopciłem) świecą łojową która charakteryzuje się dużym dymieniem podczas palenia o smrodzie nawet nie wspomne.Odymiłem tak wszystkie lampy w aucie musze stwierdzić że wygladają jak oryginały.Jeszcze musze zrobić test na szybach naprawde tanio i szybko :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie przydymiłem (okopciłem) świecą łojową która charakteryzuje się dużym dymieniem podczas palenia o smrodzie nawet nie wspomne.Odymiłem tak wszystkie lampy w aucie musze stwierdzić że wygladają jak oryginały.Jeszcze musze zrobić test na szybach naprawde tanio i szybko

 

 

 

:lol:

 

Powaznie? :lol:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.. próbował ktoś z was przydymić "szparajem" do lamp, szkła przednich reflektorów w e34 żeby wyglądały podobnie jak hella black?

Ja u siebie przydymiłem (okopciłem) świecą łojową która charakteryzuje się dużym dymieniem podczas palenia o smrodzie nawet nie wspomne.Odymiłem tak wszystkie lampy w aucie musze stwierdzić że wygladają jak oryginały.Jeszcze musze zrobić test na szybach naprawde tanio i szybko :hand:

 

prowokacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.. próbował ktoś z was przydymić "szparajem" do lamp, szkła przednich reflektorów w e34 żeby wyglądały podobnie jak hella black?

Musisz się liczyć z zabraniem dowodu na pierwszej kontroli.Ostatnio w Skarbimierzu widziałem czerwone e30 cabrio z przyciemnionymi lampami przednimi jakąś folią chyba,wyglądało to dość ciekawie,ale jak włączył światła ledwo było je widać.Znajomy kilka lat temu pozakładał sobie czarne pończochy na lampy(jeszcze nie było przepisu jazdy na światłach przez całą dobę),każdemu to się podobało do momentu kiedy dowiedzieli się,że to pończochy :D.Jeździł tak przez rok,kiedy oczko puściło zakładał nowe :lol: efekt jak malowane sprejem :D Polak potrafi.

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie pisałem że pytam z CIEKAWOŚCI ale i tak znalazło się kilku takich mądrali co próbują zrobić z człowieka debila i nierozgarniętego wieśtunera...

 

Wiem że na allegro można kupić hella black i na prawde nie musieliście wrzucać linków ani "doradzać" malowania całkiem na czarno bo nawet nie mam e34.

Zaciekawił mnie temat bo widziałem taką e34 co miała ciemne lamy z przodu (jak hella) ale długie nie miały krzyża a przed soczewką było zostawione niezamalowane to gładkie kółko na szkle (żeby nie zaciemnić głownego żródła światła). Chciałem się tylko doinformować czy to jakaś praktykowana przeróbka lamp czy może gdzies takie kupił...

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno była to samoróbka,szkieł reflektorów nie wolno się tykać,bo po pierwsze nie dostanie się przeglądu,a po drugie tak jak pisałem pierwsza lepsza kontrol i po dowodzie.Black Hella to już inna bajka,miałem już wiele kontroli,byłem już na dwóch przeglądach i nikt się nie czepia.Pewnie zrobił to jakimś sprajem do lamp,środka szkła reflektora mijania nie pomalował(od soczewki) bo ostrość światła by zupełnie zniknęła.
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zrobić to samemu i nic nie trzeba malować, czy dymić :lol:

 

trzeba rozebrać lampy i odpowiednio wstawić dwa kawałki czarnej blachy, gdzieś miałem link do instrukcji jak to zrobić, jednak zaginął mi, musisz poszukać na forach e30stek

efekt jest ok, lampy wydają się dużo ciemniejsze, a świecą tak samo dobrze (jak nie lepiej, bo przy okazji rozebrania wszystkiego możesz je wyczyścić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zrobić to samemu i nic nie trzeba malować, czy dymić :lol:

 

trzeba rozebrać lampy i odpowiednio wstawić dwa kawałki czarnej blachy, gdzieś miałem link do instrukcji jak to zrobić, jednak zaginął mi, musisz poszukać na forach e30stek

efekt jest ok, lampy wydają się dużo ciemniejsze, a świecą tak samo dobrze (jak nie lepiej, bo przy okazji rozebrania wszystkiego możesz je wyczyścić)

tamte co widziałem nie miały krzyży więc na bank były "szprejowane" :)

a co do tych krzyży to przyciemnisz nimi tylko długie bo oryginalnie soczewki są już innaczej przyciemniane.

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w e34 ale w e30 z soczewkami jest dużo łatwiej, dopiero z drogowymi jest trudniej i trzeba się bardziej namęczyć

w ori black hella też są krzyże, więc nie wiem jaki to problem je dorobić, jak pisałem, trochę cierpliwości i zdolności manualnych i da się to zrobić, i co najważniejsze wyjdzie taniej

 

poszukałem więc jak chcesz to poczytaj TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.. próbował ktoś z was przydymić "szparajem" do lamp, szkła przednich reflektorów w e34 żeby wyglądały podobnie jak hella black?

Ja u siebie przydymiłem (okopciłem) świecą łojową która charakteryzuje się dużym dymieniem podczas palenia o smrodzie nawet nie wspomne.Odymiłem tak wszystkie lampy w aucie musze stwierdzić że wygladają jak oryginały.Jeszcze musze zrobić test na szybach naprawde tanio i szybko :hand:

 

prowokacja :)

e tam jaka prowokacja podaje najtańszy przepis na tjuning bo przeciez tuningowcom o to chodzi aby było tanio :mrgreen: .Z tymi ponczochami tez fajny pomysł ale koronkowe czarne majtki bylyby bardziej wytrzymalsze :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pomysl dla 'tjuningowcow'

 

Jak sie jest nad morzem na wakacjach, mozna przy okazji wypoczynku podjechac do wędzarni ryb i dac do wedzenia szkla zeby sie troche przydymily, prawie jak piecowka :twisted:

 

Ogolnie, dobra prowokacja z tym tematem :).

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.