Skocz do zawartości

potrzebuje pilnej pomocy problem z gazem


Marcin łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

witam od wczoraj coś mi swiruje instalacja w aućie,jade i nagle slychać pikanie odłacza gaz i kontrolka od gazu cały czas miga,auto wtedy jedzie na paliwie, po kilku próbach przełaczania zaskoczy ale za chwile tosamo ,dzieje sie tak od dwóch dni instalacja to sekwencja Stag300

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja ma miejsce w momencie kiedy spada ciśnienie gazu, ( koniec paliwa), jeśli dzieje siętak jak gaz jest w zbiorniku to problemem bedzie czujnik albo ulatniajacy się gaz

 

 

masło82 gazu ejst pełen zbiornik nieczuje zeby gaz sie ulatniał o jaki czujnik chodzi czujnik temp?

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym sposobem to chlopak zmieni pol instalacji.

 

 

trzeba wpiac interfejs do staga i zobaczyc - moze ma za niskie cisnienie ( filtry , moze zawor sie nie otwiera itp ) , moze ma np blad wtryskiwacza , albo jakis inny blad - tak to jedynie kaszpirowski moze ocenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to adin dwa tri :norty: . Xsilver dobrze pisze podpiąc do kompa od gazu i bedzie wiadomo. ale tak jak poisałem wcześniej (ja u siebie tak miałem z instalacja Prins) sprawdz sobie wszystkie wtyczki od instalacji elektrycznej gazu moze ktoras nie łaczy
raz sprobujesz mocy i już nie chcesz przestać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak byłem dzisiaj u mojego gazownika wyeliminował wszystkie drobne niedoćiagniećia,wymienione filtry nowa masa bo była założona po partacku posprawdzane wszystkie wtyczki powiedział ze jeżeli dalej to śie powtórzy to bedzie to mapsensor lub sterownik

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazownik mógł sprawdzić co się dzieje z ciśnieniem. Podmień map sensor od kogoś na "testy". Jeśli nie masz takiej możliwości jedź do gazownika co montuje stagi na pewno ma całe pudło map sensorów.

 

tak wlasnie zrobie gazownik wezmie mapsensor z hurtowni włozy mi i zobaczymy co ztego wyjdzie

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie w dwóch przypadkach:

1. Zbyt niskie ciśnienie na ustawione reduktorze.

2. Kiedy nowy reduktor umarł.

Podmień mapa, to najprostsze. Jeśli nie ustąpi, sprawdź reduktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Mialem identycznie ale instalacja BRC,jezdzilem raz drugi trzeci,i nadal bylo to samo az wkoncu znalezli byl to czujnik reduktora i temperatura gazu bardzo skakala,i wtedy rozlaczalo mi gaz.Czujnik ten u mnie byl zupelnie widoczny poprostu taka sruba przykrecona do parownika i z niej wychodza chyba dwa polaczone przewody do kostki.Moj kosztowal 150zl nowy a wymienic go to nawet dziecko moze...A tyle mialem jezdzenia po mechaniorach.. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.