Skocz do zawartości

Wymienilem filtr zaczela jeczec pompa glosno pomozcie pilne


belgus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie po wymianie filtra paliwa jak uruchomie silnik z tylu samochodu strasznie buczy i jeczy prawdopodobnie pompa .

Czy ona sie zapowietrzyla ? czy jest za malo paliwa amoze cos sie zawiesilo?I w koncu czy sie zwalila?Prosze wypowiedzcie sie !!!

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w Renault mechanior rozłożył moją pompe wkładając odwrotnie filtr paliwa. Sekret polegał na tym, że budowa filtra była odwrócona względem wejścia i wyjścia (nie spojrzał na strzłeczki :cry2: ). Też zaczęła piszczeć i w końcu kaputt. No cóż po tym zabiegu niczego mi już nie naprawiał :mrgreen:
http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem, prawidlowo!

Slychac ja wewnatrz samochodu i to jak .Jest to bardz glosna pracaa na zewnatrz jak bym z tylu mial drugi silnik,ale dlaczego jest cicho po wlaczeniu stacyjki przeciez ona wtedy tez podobno pracuje?

A woole gdzie ona dokladnie jest i jak sie do niej dobrac?

Ludziska pomozcie :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

 

Szukalem w wyszukiwarce i nie moglem tego znalezc pewnie gdzies tam jest ale jestem tak podminowany ,ze moge nie widziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys

Ale tak glosno?!!!!

Powoli zaczynam miec watpliwosci a moze to sie cos obluzowalo?

Chyba ,ze sama pmpa sie obluzowala ale czy to mozliwe?Nzpisz czy Ci buczy po wlaczeniu stacyjki bo jak napisalem mnie buczy po odpaleniu silnika.

pozdrawiam

A tak a propos jak zdemontowac tylna kanape?

Pytam dlatego.ze nie mam wyczucia w lapach iczesto cos urywam albo

ukrecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw siedzisko podnosisz energicznie w gore

(po obu stronach za zaczepy na wcisk, jak mocno

pociagniesz to wyskocza, zaczepy sa metalowe

wiec raczej nic nie polamiesz)

 

po tej operacji masz juz swobodny dostep

do pompy paliwa - bedziesz widzial taka klapke

na srubki (po stronie pasazera)

.: www.tuning-studio.pl :.


ALUFELGI * LAMPY * LUSTERKA * NEONY * STROBOSKOPY

HAMULCE * TŁUMIKI * AMORTYZATORY * SPRĘZYNY * FILTRY * OLEJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche pytanie OT a mianowicie kiedy sie wlacza pompa paliwa tzn na jakim polozeniu kluczyka :?:

 

Pompa wlacza się przy rozruchu silnika

 

głowy bym za to nie dał :D

wg. mnie chyba po przekręceniu kluczyka w pozycje nr 2 mi włąśnie przez chwile wyje w tym momencie i to nie za każdym razem.

Przy okazji mam pytanie bo wybieram sie w dalszą trase (1500 km)

taki objaw tzn, że jeszcze troche pojeżdże czy zdecydowanie już myślec o wymianie????

Edytowane przez raul
150 kucyków pod maską!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche pytanie OT a mianowicie kiedy sie wlacza pompa paliwa tzn na jakim polozeniu kluczyka :?:

 

Pompa wlacza się przy rozruchu silnika

 

ale sprawna pompa po przekrenceniu kluczyka powinna sie na chwile zalonczyc tak ja mialem jak byla sprawna :D a jak jak bedziesz pompe wyciagal to najpierw wyjmij sobie czujnik bo z czujnikiem to ciezko jest ja wyjac bo niema miejsca pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo wszystkim dziekuje!

Jutro ja wymontuje i obejrze szkoda,ze to jest martwy przedmiot i nie mozna sie na nim wyladowac :D

Mam prosbe do wszystkich :Moze ktos podpowie gdzie mozna kupic jakas w dobrym stanie albo jakis tani zamiennik bo z kasa u mnie ostatnio krucho :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Czw Maj 12, 2005 3:37 pm Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Marolo napisał:

dexter21 napisał:

a ja mam troche pytanie OT a mianowicie kiedy sie wlacza pompa paliwa tzn na jakim polozeniu kluczyka

 

 

Pompa wlacza się przy rozruchu silnika

 

 

głowy bym za to nie dał

wg. mnie chyba po przekręceniu kluczyka w pozycje nr 2 mi włąśnie przez chwile wyje w tym momencie i to nie za każdym razem.

Przy okazji mam pytanie bo wybieram sie w dalszą trase (1500 km)

taki objaw tzn, że jeszcze troche pojeżdże czy zdecydowanie już myślec o wymianie????

 

 

Czy masz wymienac, czy przejedziesz dluga trase i nic sie nie stanie, po pytanie raczej do wrozki.

 

Jesli nie masz kasy, nie wiesz czy uzywka bedzie dobra, czy nie rozleci sie jak twoja, pozycz od jakiegos kumpla taka pompe, przynajmniej na czas takiej w sumie nie krotkiej trasy.

 

Jak jestes z Okolic Stolicy, napisz na priva, ostanio odkrylem kolezke ktory masowo sprowadza BMW wszelkiego typu. Ma u siebie na placu ponad 30 szt, roznych typow od e30 przez e34, e32 i e39 i nowsze.

 

:dance: Jakby co zecze milej jazdy, i mniej problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podnioslem siedzisko,odkrecilem pokrywe ,wyjalem czujnik poziomu i co dalej?Czy ona jest wciskana czy trzeba ja obrocic bo ja nie widze zadnych srubek!!! Na czujbniku jest napisaneVDO Jak ja wyjac?Pomozcie!!

pozdrawiam

Przekrecasz ja cala chyba zgodnie z ruchem zegara - zeby odkrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupowac orginalu, ja mam wstawioną od jakiegos japończyka. Pompa musi dawac tylko odpowiednie ciśnienie. Uzywka kosztowala mnie 120 zl + troszeczke czasu i zabawy z lutownica. :D

 

Dokładnie, ja mam u siebie pompę od omegi 2,6 i działa jak ta lala, trzeba było tylko przelutować kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Columbus ja tak wlasnie zrobilem i nie pomoglo.

Zapchany stary filtr paliwa spowodowal /tak mysle/zaklocenia w pracy pomopy i jak dsostala inne warunki pracy to zastrajkowala.Po prostu cos wczesniej sie wyrobilo i potem powstal luz .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.