Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma co sie spieszyc z zakupem wg mnie lepiej poszukac tej "jedynej"

Zgadzam się ale na strzała takiego jak twój cosmosschwarz nie liczę. Autko masz masakra :cool2:

Spieszyć się nie spieszę ale najdalej w kwietniu zamknę sprawę. Ruszyłem brata i ziomka w niemczech żeby włączyli scanery :-D

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma co sie spieszyc z zakupem wg mnie lepiej poszukac tej "jedynej"

Zgadzam się ale na strzała takiego jak twój cosmosschwarz nie liczę. Autko masz masakra :cool2:

Spieszyć się nie spieszę ale najdalej w kwietniu zamknę sprawę. Ruszyłem brata i ziomka w niemczech żeby włączyli scanery :-D

 

Piotres takiego auta nie kupił....to w jakim jest teraz stanie zawdzięcza w głównej mierze swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie spieszyc z zakupem wg mnie lepiej poszukac tej "jedynej"

Zgadzam się ale na strzała takiego jak twój cosmosschwarz nie liczę. Autko masz masakra :cool2:

Spieszyć się nie spieszę ale najdalej w kwietniu zamknę sprawę. Ruszyłem brata i ziomka w niemczech żeby włączyli scanery :-D

 

Piotres takiego auta nie kupił....to w jakim jest teraz stanie zawdzięcza w głównej mierze swojej pracy.

 

Oceniam ze kupilem auto w stanie dobrym+ , teraz jest bardzo dobry+, powoli daze do mojego idealu :lol: .

 

Marqz_sfd: dzieki za mile slowa :D . Troche malo czasu sobie dajesz, ja szukalem zety po ogloszeniach ponad rok :mrgreen: (conajmniej co drugi dzien przegladalem allegro/mobile), byla to druga Z3 ktora ogladalem ;).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres takiego auta nie kupił....to w jakim jest teraz stanie zawdzięcza w głównej mierze swojej pracy.

Tak wiem widziałem jego temat od początku :-)

I faktycznie kupił już autko w świetnym stanie (przynajmniej tak wygląda na fotach).

piotres powiedz kupiłeś w końcu swojego rzeźnika w PL czy w DE ? I jeżeli to nie tajemnica to ile Cię kosztowała ta przyjemność (oceniam realne szanse na zakup zet-ki w dobrym stanie przy tak ograniczonym sianku).

Poza tym bart kusi CLK i każe szukać na autoscout24.de

Trochę się zajarałem na początku bo clk potrafią być tańsze nawet o 1000 eur ale jak się z tym przespałem to zrozumiałęm że żaden mietek koło z-ki nie stoi (mimo że wnętrze wydaje się bogatsze szczególnie w oskórowanej wersji).

Tak czy inaczej piotres fajny temat założyłeś widać że masz pasję na całego. Na moim macierzystym ;-)Sportowym Forum Dyskusyjnym chłopaki takie tematy zakładają jak robią formę na lato. Wygląda to identycznie jak się tuningują :mrgreen:

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres takiego auta nie kupił....to w jakim jest teraz stanie zawdzięcza w głównej mierze swojej pracy.

Tak wiem widziałem jego temat od początku :-)

I faktycznie kupił już autko w świetnym stanie (przynajmniej tak wygląda na fotach).

piotres powiedz kupiłeś w końcu swojego rzeźnika w PL czy w DE ? I jeżeli to nie tajemnica to ile Cię kosztowała ta przyjemność (oceniam realne szanse na zakup zet-ki w dobrym stanie przy tak ograniczonym sianku).

Poza tym bart kusi CLK i każe szukać na autoscout24.de

Trochę się zajarałem na początku bo clk potrafią być tańsze nawet o 1000 eur ale jak się z tym przespałem to zrozumiałęm że żaden mietek koło z-ki nie stoi (mimo że wnętrze wydaje się bogatsze szczególnie w oskórowanej wersji).

Tak czy inaczej piotres fajny temat założyłeś widać że masz pasję na całego. Na moim macierzystym ;-)Sportowym Forum Dyskusyjnym chłopaki takie tematy zakładają jak robią formę na lato. Wygląda to identycznie jak się tuningują :mrgreen:

 

Kupilem w PL, za okolo 31.000zl wraz z oplatami . Tyle ze wtedy jak ja kupowalem to absolutnie najtansze 2.8 kosztowaly 28-29 tys.zl . No ale stan taki jak jest teraz kosztowal mnie duza dokladke, nie liczylem dokladnie jaka bo robie to dla przyjemnosci, ale 40 tys. zl to juz raczej przebilem (napewno) ...

 

Co do CLK - dla mnie masakrycznie zgredowskie coupe chyba najwieksza coupeta zgredowoz jaka jest produkowana. Znajomy kupil taka w 2.0 automat (fakt kupil tanio chyba za 15 tys zl i nie zna sie zbyt na autach) i orazu dokladki ma DUUUZEEE - automat sie sypnal, cos tam z chlodzeniem nie tak itp. ogolnie marzyl o tym aucie a po 3 miesiacach od zakupu juz mi sie chyba nieco odwidzialo .... :roll:

 

Z meskow fajne jest tylko dla mnie nowe SLK, reszta to w moim mniemaniu zgredowozy .

 

 

Auto brygady ze Zgierza, mocno bylbym ostrozny przy zakupie samochodu od nich z uwagi ma mozliwosc wystapienia zagmatwanej i niejasnej historii samochodu .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwieksza coupeta zgredowoz
:lol: - oblałem się kawą hehe

 

tediz3 napisał(a):

http://moto.allegro.pl/item929441247_z_3_s_w_i_e_t_n_y_s_t_a_n_1_8.html zerknij na tą .

 

Auto brygady ze Zgierza, mocno bylbym ostrozny przy zakupie samochodu od nich z uwagi ma mozliwosc wystapienia zagmatwanej i niejasnej historii samochodu.

 

Autko bardzo fajne, ale takie uwagi są bardzo potrzebne. Jeszcze raz dzięki. Apropos jak skałada się dach w z3 i czy jest na pasku rozrządu czy na łańcuszku ?

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z3 ze Zgierza nie tknąłbym nawet kijem. Byłem kiedyś u tych kolesi na szrocie i widziałem co to za majdan. Fakt sam kupiłem u nich kilka klamotów, ale byłem osobiście, wybierałem i dopilnowałem wszystkiego. Raz kupiłem od nich wysyłkowo obudowę filtra powietrza (jak kupiłem auto miałem stożek) i najpierw koleś przysłał mi od podwójnego vanosa, a za drugim razem dostałem pasującą, ale z ułamanym uchem montażowym.... Ogólnie cięzki temat jest ze Zgierzem, zresztą Piotres też pisałem o nich wcześniej.

 

CLK to kupa z krwi i kości :) Nowa SLK faktycznie bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwieksza coupeta zgredowoz
:lol: - oblałem się kawą hehe

 

tediz3 napisał(a):

http://moto.allegro.pl/item929441247_z_3_s_w_i_e_t_n_y_s_t_a_n_1_8.html zerknij na tą .

 

Auto brygady ze Zgierza, mocno bylbym ostrozny przy zakupie samochodu od nich z uwagi ma mozliwosc wystapienia zagmatwanej i niejasnej historii samochodu.

 

Autko bardzo fajne, ale takie uwagi są bardzo potrzebne. Jeszcze raz dzięki. Apropos jak skałada się dach w z3 i czy jest na pasku rozrządu czy na łańcuszku ?

 

 

Wszystkie silniki montowane w Z3 maja rozrzad na lancuchu .

 

Dach jesli nie jest elektryczny (elektryczny montowany jako opcja od 97r. a w lidze cenowej aut do 20 tys zl raczej bedzie nie elektryczny) sklada sie recznie i rozklada po zwolnieniu 2 zapadek na ramce przedniej szyby.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chce kupić tę zetkę http://moto.allegro.pl/item931184296_mega_okazja_bmw_z3_3_0i_tylko_35000zl.html

co o niej sądzicie?Wiem,ze nie ma wzmianki o tym, ze jest bezwypadkowa.No i jakoś ta tylna klapa nie dopasowana.Stał przez zimę w gararzu,a nie w garażu :D to też ważna uwaga :norty:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chce kupić tę zetkę http://moto.allegro.pl/item931184296_mega_okazja_bmw_z3_3_0i_tylko_35000zl.html

co o niej sądzicie?Wiem,ze nie ma wzmianki o tym, ze jest bezwypadkowa.No i jakoś ta tylna klapa nie dopasowana.Stał przez zimę w gararzu,a nie w garażu :D to też ważna uwaga :norty:

 

 

Byla o niej niedawno mowa w innym temacie gdzie ktos pytal o zakup Z3, na tym forum, poszukaj . Bylo nawet wstawiane zdjecie jak wygladala przed naprawa (co prawda bardzo niewyrazne) . Tyl byl robiony i chyba prawy przod lekko.

 

Moja tez byla rok wystawiana nim ja kupilem (tyle ze za wyzsza cene) wiec to ile Z3 "stoi" nie ma znaczenia . Te auta nie sprzedaja sie na pniu, a stara prawda mowi ze szroty najszybciej sie sprzedaja a ladne auta stoja i czekaja :lol: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ściemka :-)

Czy to z3 (znaczek, fota od tyłu) jest na miejscu ? Jeżeli nie czy możliwe że był strzelony ? Jeżeli tak może bym się wdał w jakieś negocjacje ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11431008

Pzdr :-)

 

Ludzie trzymajcie mnie :duh: ...ale rodzynka wypatrzyles. prawie na 100% to powypadkowy samochod i to i z przodu i z tylu . Spojrz na

"loche" nad tylna lewa lampa, spasowanie obu zderzakow, montaz lamp z przodu, kratke zderzaka z przodu . nawet pomijajac brzydkie chromowane dodatki ten samochod wyglada na "parcha".

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki, więc parch odpada :-D

EDIT: faktycznie jak przeczytałem co napisałeś i popatrzyłem na zdjęcia to dopiero zauważyłem. Sam się nie będę wybierał po autko bo lama jestem straszna w temacie ;-)

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już gorzej wybrać nie mogłeś :lol: gustowny chromik :mrgreen: ogólnie moje klimaty :mrgreen: ahhh te pałąki (właściwie to dwie wygięte rury) i fele :mrgreen: + prostokątny wydech (nie wiecie gdzie taki można nabyć?). :mrgreen: Nad spasowaniem to chyba pan Heniu w stodole pracował :mad2:
http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.