Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja tam się nie znam ale straszne są przerwy w spasowaniu elementów, z przodu między maską a zderzakiem to nie przesadzam ale chyba jest z 5 cm a na zdjęciach nie widać aby maska była otwarta, do tego tył dokładnie to samo. Może tak musi być ale ten model tak ma :) Podobnie z drzwiami, z przodu drzwi przerwa na palec a z tyłu jak w normalnym aucie.

 

No i do tego to wnętrze ... wapno ktoś nim woził, radio wyjęte, jakieś dziury po lewej stronie ... no ale dobrze, że książkę serwisową :) to już i tak dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Warta obejrzenia ...ma nawet BBS CH tyle ze znacznie za male :lol: (chyba 16' a nie 17' bmw motorsport jak pisze handler) .

 

Cos szczeliny pod skrzelami spore, szczegolnie z lewej strony albo mi sie wydaje.

 

Jakies kombinacje pod kierownica (wypadla zaslepka podswietlenia wlacznika swiatel, oslona pod kierownica brudna w mace ??? LOL) .

 

GOLAS totalny, klimy brak, wszystkie miejsca od przyciskow opcji w zaslepkach.

 

Nedzna tapicerka - polskora.

 

a i jeszcze airbag sie pali - chyba ktorego jaska handler nie wlozyl.

 

Jak za taka kase to chyba nie zla...

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jak oglądam nowe samochody to spasowanie ich jest niezadowalające nawet taka marka jak PORSCHE, ma mankamenty w spasowaniuelementów, a używany samochód można samemu dopasować.

 

Nie przesadzamy. Jak nowy samochod ma zle spasowane elementy to powinno to podlegać naprawie/wymianie gwarancyjnej. Ja bym napewno nie kupil takiego samochodu. Nowy samochod musi byc kompletnie PERFEKCYJNY .

 

Jesli np. slupek drzwi jest przesuniety do tyłu to juz nic nie dopasujesz :duh: . A w tej srebrnej rzeczywiscie te lewe drzwi wygladaja na lekko cofniete.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres to byś żadnego nowego samochodu nie kupił. Przejdż się po salonach weż suwmiarke i zobaczysz jakie przerwy są miedzy lampami, maskami itd. W porsche nowym znalazłem 7 różnic a co mowa o innych markach, w nowym bmw było 9 różnic wymiarów przerw między elementami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres to byś żadnego nowego samochodu nie kupił. Przejdż się po salonach weż suwmiarke i zobaczysz jakie przerwy są miedzy lampami, maskami itd. W porsche nowym znalazłem 7 różnic a co mowa o innych markach, w nowym bmw było 9 różnic wymiarów przerw między elementami.

 

No wiesz pytanie jakie to byly roznice jak do 1mm to OK ...ale jak wiecej to masz racje zadnego nowego samochodu bym nie kupil ;).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Piotres to byś żadnego nowego samochodu nie kupił. Przejdż się po salonach weż suwmiarke i zobaczysz jakie przerwy są miedzy lampami, maskami itd. W porsche nowym znalazłem 7 różnic a co mowa o innych markach, w nowym bmw było 9 różnic wymiarów przerw między elementami.

 

No wiesz pytanie jakie to byly roznice jak do 1mm to OK ...ale jak wiecej to masz racje zadnego nowego samochodu bym nie kupil ;).

 

Z racji wykonywanego zawodu, w swoim życiu kupiłem ok 150 nowych samochodów i faktycznie spasowanie niektórzych elementów jest kiepskie. Nawet w BMW 330 xd coupe za prawie 300kzł spasowanie nie jest idealne.

 

Zetka jest samochodem trochę z innej epoki, szczeliny już fabrycznie były spore, przód rzadko w którym egzemplarzu wygląda na spasowany w 100%. ALe auta z linków to już popisy wiejskich blacharzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm albo jestem slepy... albo po prostu moj laptop ma cienki monitorek. Moim zdaniem zdjecia nie sa dobrej jakosci (przy tej srebrnej) zeby zauwazyc czy te drzwi sa cofniete. Ja u siebie od poczatku mialem troche wieksza przerwe przy drzwiach od strony maski z obu stron. Auto napewno nie bylo bite jeszcze wtedy bo teraz to juz inna bajka hehe :D
Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam : ).

 

Przez rok już bieduje w Peugeocie 307 - myślę i oszczędzam na coś lepszego.

Co sądzicie o tym egzemplarzu, jakieś widoczne wady oprócz pochwał autora aukcji?

Nie wiem jeszcze na co dokładnie zwracać uwagę podczas zakupu : ).

 

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc,

Jspr.

 

PS. link :P

 

http://allegro.pl/item975963309_bmw_z3_rok_2002_64tkm_piekna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiesz już jeden taki był, co się zarejestrował, linki przesyłał, prowadziliśmy dyskusję a potem bez słowa dziękuje a najważniejsze przepraszam kupił New Beatla :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie moge zagwarantować, że zakupię Z3, jednak jest to autko, które śni mi się po nocach od dłuzszego czasu..

Myślę też nad BMW 320d lub A3.. w dokładnie takiej kolejności.

Pytanie tylko jak z3 się sprawuje na trasach np. nad morze czy wypadach urlopowych?

 

Widzieliście coś ostatnio godnego polecenia? Mój budżet to ok. 30k..

 

Pozdrawiam,

Jspr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu moje posty są usuwane?

 

a kiedy mniej więcej bo nie chce mi się przeszukiwać wszystkich logów moderatorów bo jest tego trochę, przynajmniej ja nic nie kasowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Niestety z żalem muszę sprzedać moją 3.0. Piszę tu, bo szkoda mi jej tak sobie wypuścić do ludu. To jest moja zadbana sztuka, której sam szukałem długo, bo koniecznie chciałem 3.0 ze skrzynią steptronic.

 

Tu jest link do aukcji:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=984073037

 

Pozdro,

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy pomożecie mi wybrać moje pierwsze Z3 w karierze? znalazłem aukcję na allegro... gadałem z właścicielem. I mam pytanko czy ktoś coś wie o tym autku?

poniżej link do aukcji:

http://allegro.pl/item979114262_bmw_z3_2_8_193km_chrome_line_2000r_fl.html

Będę wdzięczny za pomoc, bo smutno byłoby zniechęcić się kupując coś "smutnego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprzedający to prawdziwy bajkopisarz :) Parę tekstów jest niezłych..... Auto wygląda ok, więc trza obadać organoleptycznie . Mnie się nie podobają tandetne felgi i nieoryginalne przednie światła...ale to przecież zawsze można zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, poszukuję Z3 z silnikiem 2,8 ale Twoja propozycja jest ciekawą- trochę kolor jest nie ten. Bardzo kusi mnie ten automat- nie wiedziałem że Z3 miało taką konfiguracje.

Czy cena jest sztywna? czy możęmy jeszcze o tym pogadąć?

Jakby co to proszę o maila na adres: ropol@op.pl

bywam w Warszawie, wiec możę uda nam się spotkać i obejrzeć Twoje cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.