Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

Dach zdziadziały pewnie cieknie, razem z szybą będzie do wymiany, felgi faktycznie cosworth ;-), zdecydowanie za małe i za wysoko na nich stoi. Źle ta zeta nie wygląda, cena faktycznie niska jak za polift. Silnik mały. Ciekawe jak boki foteli. Jak przekręcisz kluczyk to zobaczysz co się zaświeci a co nie. Inpą pod OBD2 dasz radę pod kierę się wpiąć o ile masz fejs na coma. Stamtąd połączysz się tylko z DME ale zrobisz check błędów i Live Date. Jak znam życie to nic nie było robione, sprawdź zawias na geometrii, stacja prawdy o amorach z tyłu nie powie. Jak stare i oryginalne to do wymiany. Itd itp, teraz te samochody już się kończą a naprawdę zadbane modele to bez 25.000 nie podchodź IMO.
Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie warto, zakładać nowego wątku więc daje info tutaj - w Polskiej edycji TG jest opis Z3 M, niestety króciutki..:(

 

P.

 

Możesz wkleić foto/skan :)

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie!

Mam pytanie -co sądzicie o tym egzemplarzu??

http://moto.allegro.pl/unikatowe-bmw-z3-coupe-2-8-skora-192km-rok-1999-i1998350643.html

 

Z rozmowy tel. z właścicielem wynika, że 2 właś. w Polsce, tylko 1 kluczyk, brak jakiejkolwiek książki serwisowej, a auto z Niemiec. Biorąc pod uwagę stan fotela kierowcy i przycisku do odparowywania szyby tylnej, to przebieg chyba "ciut" zaniżony :shock: widziałem egzemplarze w DE z przebiegiem 250 tys. km. i wyglądały te 2 elementy lepiej.

A może zna ktoś ten egzemplarz lub widział na żywo?

Co sądzicie o tym Z3 Coupe?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i opinie :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Mam pytanie -co sądzicie o tym egzemplarzu??

http://moto.allegro.pl/unikatowe-bmw-z3-coupe-2-8-skora-192km-rok-1999-i1998350643.html

 

Z rozmowy tel. z właścicielem wynika, że 2 właś. w Polsce, tylko 1 kluczyk, brak jakiejkolwiek książki serwisowej, a auto z Niemiec. Biorąc pod uwagę stan fotela kierowcy i przycisku do odparowywania szyby tylnej, to przebieg chyba "ciut" zaniżony :shock: widziałem egzemplarze w DE z przebiegiem 250 tys. km. i wyglądały te 2 elementy lepiej.

A może zna ktoś ten egzemplarz lub widział na żywo?

Co sądzicie o tym Z3 Coupe?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i opinie :)

 

Pozdrawiam!

 

Ja miałem w swojej jak sprzedawałem 135tys.km i fotel był jak nowy, może lekko na boczku przetarty. Gość się już z nią buja chyba ze dwa lata, kilka razy zmieniała felgi, ma zaszpachlowany znaczek na masce, chińskie lampy, chińskie felgi jedne z najtańszych i chyba brak kratki w zderzaku. Na początku była chyba wystawiana nawet jakoś pod 40k i cały czas spada. Może warto się nią zainteresować, zbić jeszcze cenę i ją doinwestować (ori felgi,ori lampy itp.itd) o ile nie jest to konkretny dzwonnik :wink:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinie na temat tego auta:

 

http://moto.allegro.pl/bmw-z3-coupe-2-8-super-stan-i2006675113.html

 

Może ktoś z Was już ją oglądał lub wie coś ciekawego na jej temat?

 

Wałkowana wiele razy, kiedyś wystawiana była jako uszkodzona (trochę przód i trochę tył) za jakieś 16k :wink:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi sie podoba (mechanika i wnetrze). Bo zew. to nie.

 

Za ta kase to napewno warta obejrzenia. Na racingforum dokladne zdjecia z budowy i opis (szukaj postow usera daniel325).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzieki panowie znalazlem poczytalem ,chyba zrezygnuje bo nie wiadomo co jest tam grane .lepiej sobie sammeu zrobic swapa ,kumpel ostnio kupil e36 po przekaldce na 2,8 i non stop cos!!tym bardziej ze ta byla po dzwonie kupiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu zrobic tak z3coupe wyjdzie GRUBO ponad 50 tys.

 

Daniel z FW juz tak ma ze zrobi samochod i zaraz go sprzedaje..wiec cudow nie ma co sie doszukiwac moim zdaniem.

 

a myslisz ze sa bezwypadki ? Dzwonem bym tego nie nazwal.

 

pozdr.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna już wisi na ogłoszeniach i cały czas zmienia felgi.. Wcześniej automat, teraz ma manual. Import z USA. Nie wiem, może i warta uwagi ale nie za tę cene :wink:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich.

Chciałbym tylko dopytać. Mam na oku Z3 z 2000roku silnik 3.0i z automatyczną skrzynią biegów. Czy to jest dobra opcja. Jaka skrzynia w takim samochodzie jest najfajniejsza. Jakie są Wasze doświadczenia.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Chciałbym tylko dopytać. Mam na oku Z3 z 2000roku silnik 3.0i z automatyczną skrzynią biegów. Czy to jest dobra opcja. Jaka skrzynia w takim samochodzie jest najfajniejsza. Jakie są Wasze doświadczenia.

Dzięki.

 

Jeśli jesteś leniuchem i dużo jeździsz w korkach bierz automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja jeżdżę od dwóch lat 3.0 z manualem- zabawa przednia- próbowałem z automatem ale to nie jest to....czegos brakuje....

apropo jak się rozglądasz za zakupem 3.0 - to moje jest do sprzedania.... zapraszam do obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja jeżdżę od dwóch lat 3.0 z manualem- zabawa przednia- próbowałem z automatem ale to nie jest to....czegos brakuje....

apropo jak się rozglądasz za zakupem 3.0 - to moje jest do sprzedania.... zapraszam do obejrzenia

dobra reklama :mrgreen:

 

Ja jeżdżę z4 e-85 3.0 w automacie i teraz mam zamiar kupić z4 e-89 :D szkoda, że to zbyt nowy model i w automacie ciężko coś wyszukać. Jestem zmuszony kupić 3.0 w manualu :( Jeśli bym znalazł w automacie to nawet jestem gotów 10tys. więcej zapłacić. Ale niestety nie mam zbytniego wyboru. Wybór to tylko w ASO, a na nowy mnie na razie nie stać.

Więc chcąc kupić nowy model muszę zadowolić się albo 2.3 albo 3.0 w manualu. Mam nadzieję, że jakoś to przeżyję.

Witam Wszystkich.

Chciałbym tylko dopytać. Mam na oku Z3 z 2000roku silnik 3.0i z automatyczną skrzynią biegów. Czy to jest dobra opcja. Jaka skrzynia w takim samochodzie jest najfajniejsza. Jakie są Wasze doświadczenia.

Dzięki.

Najlepszą opcją będzie zakup mojej z4 :mrgreen: a jest na sprzedaż. Dodam, że okazyjna cena. :cool2: Po co pchać się w stary model.

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Chciałbym tylko dopytać. Mam na oku Z3 z 2000roku silnik 3.0i z automatyczną skrzynią biegów. Czy to jest dobra opcja. Jaka skrzynia w takim samochodzie jest najfajniejsza. Jakie są Wasze doświadczenia.

Dzięki.

 

Kazdy lubi co innego dla mnie tylko manual do tego samochodu. Szczegolnie ze skrzynia i sam mechanizm zmiany biegow jest idealny i swietnie pasuje do charakteru tego samochodu (biegi nie wchodza zbyt lekko :D ).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Bede czegos szukac na lato.

Przeczytalem chyba wszystko co jet tu na forum o tym modelu.

Wczesniej mialem krotka historie w moim zyciu z BMW 320 Coupe.Z silnikiem R6.

Nie jestem jakim wielkim znawca tej marki i trudno mi rozpoznac,co podmienionio po wypadkach.

Nie lubie zbyt duzego tuningu,wszystko z wyczuciem.

Przestraszyliscie mnie opowiadaniami,jakie to przekrety sie robi wiec moze lepsza opcja byloby kupienie lekko uderzonego.

Co myslicie o tym.Ktos sie tym interesowal?

Co z czesciami?Dostepne sa?

Na ile mozna wyceniec naprawe,patrzac tylko na fotki?

http://otomoto.pl/bmw-z3-roadster2-8-C20565841.html

Czekam na odpowiedz i sugestie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiesz co kupić to kup moją sztukę, też jest na sprzedaż i jest na oto moto 3,0 i z gdańska. Choć jak sądzę nasz guru troche ją zjedzie za to że nie jest wypucowana do zdjęć, ale jest ok- gdyby nie to że powiększa mi się rodzina to nie miała byc wystawiana na sprzedaż. Ma kilka dupereli do zrobienia, ale to są drobiazgi. Mechanicznie sprawna, niczego nie brakuje, bez zmian tuningowych - no poza znaczkiem M/// na klapie - ale tą kupiłem i tak zostało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.