Skocz do zawartości

Navi z polskim lektorem i radarami


R1damii

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogłby mi ktos pomoc w sprawie navi?? mam X5 z 2004 roku z czytnikiem dvd. I poszukuję jakiejs dobrej mapy aby lektor był po polsku, ( słyszałem że ktoś ztworzył taką navi z lektorem polskim i z wykazem radarów) . Pisze tutaj bo widzę ze jest dużo ludzi z doświadczeniem, a chciałbym coś sprawdzonego od fachowca.

Może mogłby mi ktoś jakoś pomoc ? z góry dzięki

 

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłby mi ktos pomoc w sprawie navi?? mam X5 z 2004 roku z czytnikiem dvd. I poszukuję jakiejs dobrej mapy aby lektor był po polsku, ( słyszałem że ktoś ztworzył taką navi z lektorem polskim i z wykazem radarów) . Pisze tutaj bo widzę ze jest dużo ludzi z doświadczeniem, a chciałbym coś sprawdzonego od fachowca.

Może mogłby mi ktoś jakoś pomoc ? z góry dzięki

 

Pozdrawiam Damian

 

w przypadku tego systemu nawigacji, ktory pan posiada lektora i napisy PL wgrywa sie wraz z aktualizacja oprogramowania. Natomiast mapa z baza fotoradarow to druga sprawa.

 

Jesli chce miec pan fachowca z doswiadczeniem to prosze wejsc na www.navibmw.prv.pl tam mozna zobaczyc jak to wszystko wyglada (fotoradary,mapa 3D itp.)

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że forum jest po to aby sobie pomagać ! A tu jednak zostaje odesłany do jakiejś prywatnej osoby która chce poprostu jeszcze zarobic na tym forum!! Coś chyba jest tu nie tak !

 

 

 

Nie przesadzaj, jestem ciekaw czy ty w pracy/firmie robisz za darmo ?

 

Kolega nie zarabia na forum tylko na tym co potrzebujesz, jak by mial zarabiac niby na forum, sprzedaje forum ??

 

A jak ktos napisze, potrzebuje wymienic amortyzator - co i jak. I ktos poda adres dobrego mechanika to tez narzekasz ze zarabia na forum ??

 

 

Denerwuja mnie ludzie ktorzy tylko potrafia pisac ze to forum, trzeba sobie pomagac i najlepiej daj za friko.

Moze skoro jestes na forum to moge do ciebie podjechac na darmowa wymiane amorkow albo czyszczenie autka ? to tez sa rzeczy do ktorych wiedza jest ogolnie dostepna a jakos nikt nie robi tego za darmo, ciekawe dlaczego ??

 

 

Nie przeginaj kolego .

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi troche o coś innego :) Otóż chciałem otrzymac informacje jaką navi polecacie. Może ktoś znalazł jakąś testową wersje w necie lub coś. :) :) Może ktoś mnie tu źle zrozumiał :)

 

Wiec co do map nie masz wielkiego wyboru, musi pasowac do BMW.

Do sciagniecia z internetu jak poszukasz jest Navteq 2008-2 na CD mapa polski. Na DVD tez sa ale to jesli potrzebujesz wiecej panstw bo np podrozojesz.

 

Co do polskiej navi i fotoradarow wszystko mozesz zrobic sam, jesli poswiecisz wystarczajaco duzo czasu i checi, jesli nie to musisz zaplacic za czyjs czas i tak to poprostu wyglada.

 

W google i na forum napewno znajdziesz wszystko czego bedziesz potrzebowal.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi troche o coś innego :) Otóż chciałem otrzymac informacje jaką navi polecacie. Może ktoś znalazł jakąś testową wersje w necie lub coś. :) :) Może ktoś mnie tu źle zrozumiał :)

 

Wiec co do map nie masz wielkiego wyboru, musi pasowac do BMW.

Do sciagniecia z internetu jak poszukasz jest Navteq 2008-2 na CD mapa polski. Na DVD tez sa ale to jesli potrzebujesz wiecej panstw bo np podrozojesz.

 

Co do polskiej navi i fotoradarow wszystko mozesz zrobic sam, jesli poswiecisz wystarczajaco duzo czasu i checi, jesli nie to musisz zaplacic za czyjs czas i tak to poprostu wyglada.

 

W google i na forum napewno znajdziesz wszystko czego bedziesz potrzebowal.

 

Wiesz nie jest tak dokonca kazdy wie do czego jest forum i niekt tego nie nagina na zasadzie krykto reklamy - nie potepiem tego ale jesli kazdy by tak postapowal to frum zaminilo by sie w allegro.

 

Powiedz mi co ajlb wnisusl do dyskusji na temat fotoradarow oprucz tego ze wykonuje takie zeczy odpaltnie ( nie potepiam tego ) ale tlumaczac ze placisz za czyjas cizka prace raczej mnie nie przekonuje oboje wiemy jak cizka to praca....

 

Nie czepial bym sie gdyby ajlb cos wniusl do tego forum chodzmy na zasadzie rabatu dla klubowiczow itp. a nie tylko dopisywal linka ze sawoja strona przy kazdym posicie dotyczacym navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi troche o coś innego :) Otóż chciałem otrzymac informacje jaką navi polecacie. Może ktoś znalazł jakąś testową wersje w necie lub coś. :) :) Może ktoś mnie tu źle zrozumiał :)

 

Wiec co do map nie masz wielkiego wyboru, musi pasowac do BMW.

Do sciagniecia z internetu jak poszukasz jest Navteq 2008-2 na CD mapa polski. Na DVD tez sa ale to jesli potrzebujesz wiecej panstw bo np podrozojesz.

 

Co do polskiej navi i fotoradarow wszystko mozesz zrobic sam, jesli poswiecisz wystarczajaco duzo czasu i checi, jesli nie to musisz zaplacic za czyjs czas i tak to poprostu wyglada.

 

W google i na forum napewno znajdziesz wszystko czego bedziesz potrzebowal.

 

Wiesz nie jest tak dokonca kazdy wie do czego jest forum i niekt tego nie nagina na zasadzie krykto reklamy - nie potepiem tego ale jesli kazdy by tak postapowal to frum zaminilo by sie w allegro.

 

Powiedz mi co ajlb wnisusl do dyskusji na temat fotoradarow oprucz tego ze wykonuje takie zeczy odpaltnie ( nie potepiam tego ) ale tlumaczac ze placisz za czyjas cizka prace raczej mnie nie przekonuje oboje wiemy jak cizka to praca....

 

Nie czepial bym sie gdyby ajlb cos wniusl do tego forum chodzmy na zasadzie rabatu dla klubowiczow itp. a nie tylko dopisywal linka ze sawoja strona przy kazdym posicie dotyczacym navi

 

 

Nie zaprzeczam, aczkowliek w 1 poscie, kolega szukal cos od fachowca, a prawda jest taka ze jakos nie ma nic dobrego aktualnie za friko, szczegolnie z fotoradarami. Oczywiscie kazdy to moze zrobic sam, jednak skoro kolega pytal to nie widze powodu zeby ganic kogos za to ze zaoferowal swoja odplatna pomoc. To tak jak bys szukal dobrego mechanika "fachowca" ktos by ci podrzucil adres a ty bys go pojechal za to ze chce zarobic...

 

Pozatym jesli ktos chce sa na forum darmowe wersje softu PL, ile juz bylo czarncyh ekranow kazdy wie, nie wiem z czego to wynika nie sprawdzalem, nie wiem czy jakies czytniki padly, ale pewne jest jedno, jak ci to robi ktos, to jesli popsuje to zaplaci :)

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, jestem ciekaw czy ty w pracy/firmie robisz za darmo ?

Witam osd nie bardzo rozumiem co ma forum z praca , do pracy chodzi sie po to zęby zarabiać kasę a na forum jak chcesz to wchodzisz jak nie to nie nikt cię nie zmusza .Uważam ze dużo postów jest zbędnych jeżeli ktoś prosi o pomoc a jesteś dobry w tym temacie to jak chcesz to pomagasz jak nie to nie.Moze zobacz posty ajlb jeżeli chodzi o navi to odpowiada da sie zrobić itp a w temacie inpy?,Robson czy inni koledzy tez tak mogą napisać da sie skonfigurować itp , a nie opisywać co i jak gdzie poustawiać ,myślę ze oni tez spędzają dużo czasu zęby dojść do tego a mimo to pomagają .Uważam ze pomoc powinna działać w dwie strony a nie w jedna .Mówisz ze denerwują cię ludzie ze chcą za free wszystko ,jeżeli ktoś coś chce a nikt nic nie odpowie w tym temacie uważam ze jest po sprawie, a tak ktoś opowiada nie pomagając to czytając posty zaczyna sie przemawianie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, jestem ciekaw czy ty w pracy/firmie robisz za darmo ?

Witam osd nie bardzo rozumiem co ma forum z praca , do pracy chodzi sie po to zęby zarabiać kasę a na forum jak chcesz to wchodzisz jak nie to nie nikt cię nie zmusza .Uważam ze dużo postów jest zbędnych jeżeli ktoś prosi o pomoc a jesteś dobry w tym temacie to jak chcesz to pomagasz jak nie to nie.Moze zobacz posty ajlb jeżeli chodzi o navi to odpowiada da sie zrobić itp a w temacie inpy?,Robson czy inni koledzy tez tak mogą napisać da sie skonfigurować itp , a nie opisywać co i jak gdzie poustawiać ,myślę ze oni tez spędzają dużo czasu zęby dojść do tego a mimo to pomagają .Uważam ze pomoc powinna działać w dwie strony a nie w jedna .Mówisz ze denerwują cię ludzie ze chcą za free wszystko ,jeżeli ktoś coś chce a nikt nic nie odpowie w tym temacie uważam ze jest po sprawie, a tak ktoś opowiada nie pomagając to czytając posty zaczyna sie przemawianie itp

 

 

Witam,

 

chyba nie bardzo rozumisz cel mojej wypowiedzi.

 

Kolega R1damii chcial cos od fachowca, wiec dostal namiar, jest wiele watkow w ktorzch ktos szuka dobrego mechanika i dostaje namiar, chyba zgodzisz sie ze mna ?? i to tez sie nazywa pomoc chyba ze dla ciebie to tez zarbianie ....

 

Kolega dostal odpowiedz kto mu to moze zrobic, a w odpowiedzi byl zly ze ktos chce zarobic.

 

Tak wiec pisze ze mozna to zrobic samemu, albo skorzystac z wersji na forum, lub z opisow ktore mozna znalesc z google.

 

 

Tak wiec reasumujac, chodzi mi o to, ze jesli czllowiek nie ma w tym zielonego pojecia to placi, jesli umi to zrobic to moze sam zrobic jednak zawsze ma niewielkie ryzyko, a jak zepsuje ktos to placi ktos. To tak jak z wymiana np. paska rozrzadu, umisz zrobic sam to masz za darmo, nie umisz musisz zaplacic.

 

Jak widziales udostepnialem navi PL, dla tych ktorzy choc troche cos wniesli na forum, lecz dostawalem dziesiatki albo i wiecej PW ze ja tez chce bo wkoncu jestem na forum i tez mi sie nalezy i trzeba sobie pomagac... a koles jest na forum 1.5 roku i ma 5 postow kazdy " no wezcie mi pomozcie" .... juz rozumisz czemu mnie to denerwuje ?

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja cie dobrze rozumie mysle ze ty mnie nie zrozumiales tak jak wczesnie napisales A jak ktos napisze, potrzebuje wymienic amortyzator - co i jak. I ktos poda adres dobrego mechanika to tez narzekasz ze zarabia na forum ?? to ja to rozumie ze ktos chce porady co i gdzie odkrecic a wiesz dobrze ze mozna duzo rzeczy znalesc krok po kroku nawet ze zdjeciami jak co zrobic, jak bym potrzebowal mechanika to bym napisal potrzebuje dobrego mechanika do wymiany amortyzatora, czy zgadzasz sie ze mna?Czytajac duzo postow ajlb nie widzialem tam duzo pomocy w sprawie navi tylko jak wczesniej napisalem da sie zrobic albo nie itp to inni co sie zajmuja inpa czy czym innym tez tak moga napisac da sie skonfigurowac itp ale to nie jest konkretna odpowiedz wiec lepiej nic nie pisac i po sprawie i czy nie uwazasz ze nie bylo by tak lepiej a tak co niektorzy sie denerwuja po co. Jak widzisz ja tez nie ma duzo postow po co mam pisac jak ktos dobrze odpowiedzial to mam pisac zeby miec wiecej postow na koncie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja cie dobrze rozumie mysle ze ty mnie nie zrozumiales tak jak wczesnie napisales A jak ktos napisze, potrzebuje wymienic amortyzator - co i jak. I ktos poda adres dobrego mechanika to tez narzekasz ze zarabia na forum ?? to ja to rozumie ze ktos chce porady co i gdzie odkrecic a wiesz dobrze ze mozna duzo rzeczy znalesc krok po kroku nawet ze zdjeciami jak co zrobic, jak bym potrzebowal mechanika to bym napisal potrzebuje dobrego mechanika do wymiany amortyzatora, czy zgadzasz sie ze mna?Czytajac duzo postow ajlb nie widzialem tam duzo pomocy w sprawie navi tylko jak wczesniej napisalem da sie zrobic albo nie itp to inni co sie zajmuja inpa czy czym innym tez tak moga napisac da sie skonfigurowac itp ale to nie jest konkretna odpowiedz wiec lepiej nic nie pisac i po sprawie i czy nie uwazasz ze nie bylo by tak lepiej a tak co niektorzy sie denerwuja po co. Jak widzisz ja tez nie ma duzo postow po co mam pisac jak ktos dobrze odpowiedzial to mam pisac zeby miec wiecej postow na koncie

Pozdrawiam

 

Sluchaj, dla mnie sprawaj est prosta, kolega z 1 posta prosil o cos od fachowca i dostal informacje i byl oburzony ze musi placic.

Nie napisal "robie od zera prosze o pomoc bo mam problem w tym i w tym miejscu" prosil o fachowca i dostal, jak cos fachowiec skopie to bedzie placil, jak nie zrobi to nie skasuje. Dla mnie sprawa jest prosta, nie wiem czego tu nie rozumisz. W temacie o GT1 tez koledzy raczej nastawiaja sie o pomoc w stylu, powiedz w ktorym miejscu masz problem pomozemy i ja to bardzo rozumie bo jak by kazdego mieli od 0 prowadzic to mysle ze doby by im moglo braknac, da sie raz da sie 2 ale nie da sie ciagle.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.