Skocz do zawartości

Po przekręceniu zapłonu nie ma testu zegarów


emcio27

Rekomendowane odpowiedzi

jak w każdej e36 po przekręceniu zapłonu zegary robią test czyli wszystkie wskazówki ze stanu spoczynku idą do końca .

 

be ze du ry

po przekreceniu kluczyka podswietlaja sie najwazniejsze kontrolki, ze wskazowkami nic sie nie dzieje (moze troszeczke sie podnosza, zeby ustawic sie w pozycji minimalnej, ale pewien nie jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zrobić test zegarów musisz na pierwszej pozycji kluczyka, gdy wszystko jest wygaszone wcisnąć i cały czas trzymać przycisk od kasowania KM. Trzymając go przekręcasz kluczyk na pozycję włączonego zapłonu i po chwili puszczasz przycisk i wskazówki zatańczyć powinny :)

 

Mam nadzieje że coś z tego rozumiesz co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest opcja , aby tańczyły przed odpaleniem za każdym razem... bo mi to r1 przypomina... takie zboczonko zawodowe :P

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: człowiek nie jest taki aby nie zrozumiał... oraz aby więcej kumał nic nowego mi nie powiedziałeś.. mi chodziło czy jest jakiś sposób sprawdzić zegary poprzez miernik albo jeszcze inaczej.. byłem w serwisie na kompie to wtedy kumpel mechanik zwrócił mi na to uwagę a teraz pytam was pasjonatów tej marki :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki zadziałały w końcu..nie wiem co było i nie będę już wnikać bo szkoda nerwów.. wyskoczyły mi na teście dane np 1) wew nr bmw 2)nr wtyczki kodującej 3)liczba kodów wew 4)ostatnie pięć cyfr nadwozia 5)wersja oprogramowania 6)indeks przeprowadzonych zmian... ciekawe po co to nam jeśli za bardzo się nie orientujemy o co w tym wszystkim chodzi :mad2: :duh: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że te testy są dla użytkowników. To są testy dla serwisów.

PS. Ja wiem co było, nie trzymałeś przycisku do kasowanie km. Tylko ci się chyba ciężko przyznać do niewiedzy, bo ta wypowiedź

jak w każdej e36 po przekręceniu zapłonu zegary robią test czyli wszystkie wskazówki ze stanu spoczynku idą do końca .A u mnie tego nie ma. Co może być przyczyną? Można sprawdzić jakoś zegary e36 rok 92 silnik 1,6 sedan

ma się ni jak do tej wypowiedzi

człowiek nie jest taki aby nie zrozumiał... oraz aby więcej kumał nic nowego mi nie powiedziałeś.. mi chodziło czy jest jakiś sposób sprawdzić zegary poprzez miernik albo jeszcze inaczej.. byłem w serwisie na kompie to wtedy kumpel mechanik zwrócił mi na to uwagę a teraz pytam was pasjonatów tej marki

No chyba, że nie wiesz co piszesz, w co wątpię.

Bez obrazy oczywiście i pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nas interesuje jest na tabliczce znamionowej i w dokumentach auta to co ukryte to dane serwisowe dlatego żeby sprawdzic przeszłośc auta najlepiej jechac do ASO.Ale ma to swoje dobre strony bo gdy numer z pozycji 4 nie pokrywa się z końcówką vin wiadomo że licznik był zmieniany czasami na taki z mniejszym przebiegiem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.