Skocz do zawartości

Czy szyby na korbe da się zamienić na elektryke ?


berbeto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią - wszystko da się zrobić. Jeśli przeniesiesz pełną instalację z auta z elektryką (ważne,żeby z takiej samej budy - sedan>sedan, coupe>coupe itd...) to nie powinno być żadnych problemów.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze kolega, żaden problem z założeniem elektryki, najprościej przełożyć elektrykę z e36 z pierwszych roczników w których nie było modułu komfortu, wtedy z podłączeniem powinieneś poradzić sobie sam. Poszukaj na forum :search: :search: bo było już setki razy o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak bedziesz musial rozwiercac nity przy zmianie mechanizmu podn. szyby . Ten mechanizm z silnikiem elektrycznym jest w 2 miejscach inaczej zlapany nitami niz mechanizm na korbke ale w drzwiach juz sa wszystkie otwory takze nie ma problemu... wiazka elektryczna i smiga. Niedawno zakladalem elektryke szyb :)

 

+ mam na stale takze szybki dzialaja bez przekrecania kluczyka :) dla mnie tak jest wygodniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiek120

 

I tak bedziesz musial rozwiercac nity przy zmianie mechanizmu podn. szyby . Ten mechanizm z silnikiem elektrycznym jest w 2 miejscach inaczej zlapany nitami niz mechanizm na korbke ale w drzwiach juz sa wszystkie otwory takze nie ma problemu... wiazka elektryczna i smiga. Niedawno zakladalem elektryke szyb

 

mozesz napisać jak podpinałeś kable?? czy kupiłes wiązka idącą od mechanizmów i pociągneleś do przełączników??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.