Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzilem soft powiem tak GITARA

Tylko jedna sprawa jeszcze nigdzie niema opcji do zmiany jasnosci podczas nocy!

w ukrytym menu jest tylko opcja kontrastu ale to tyczy sie ogolnego kontrastu

chyba ze cos przeoczylem ale sprawdzalem kazde menu osobno

pozdr

zycie zaczyna sie po 50i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdzilem soft powiem tak GITARA

Tylko jedna sprawa jeszcze nigdzie niema opcji do zmiany jasnosci podczas nocy!

w ukrytym menu jest tylko opcja kontrastu ale to tyczy sie ogolnego kontrastu

chyba ze cos przeoczylem ale sprawdzalem kazde menu osobno

pozdr

 

Hmm. pod ekranem jest sensor jasności,on samoczynnie przyciemnia ekran(ta dziurka),oprócz tego regulujesz jasność pokrętłem koło wyłącznika świateł i regulacja kontrastu w menu serwisowym.Z innymi regulacjami się nie spotkałem.Podobno gdy rozbierzesz ekran,to są tam jakieś potencjometry.Z oprogramowaniem o którym wcześniej pisałeś też nie miałem do czynienia.

 

Cieszę się że soft mk3 (polskie litery)działa,bo naprawdę nasiedziałem się nad tym sporo czasu.

A to że wcześnie nie funkcjonowało to była wina pośpiechu przy składaniu plików,ja mam w aucie polskie litery już drugi rok.

Pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem soft w ktorym w normalnym menu byly opcje dzien i noc kazda z osobna skala jasnosci (takie cos podobnego do ustawienia kontrastu w ukrytym menu)tak ze ustawialo sie osobno dzien i noc tak ze zaraz po wlaczeniu swiatel ekran sie sciemnial

Tak na marginesie Mr lova masz u mnie zgrzewke browara

ale to dopiero latem jak przyjade do domu,tak ze Cie odwoiedze

 

pozdr

zycie zaczyna sie po 50i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem soft w ktorym w normalnym menu byly opcje dzien i noc kazda z osobna skala jasnosci (takie cos podobnego do ustawienia kontrastu w ukrytym menu)tak ze ustawialo sie osobno dzien i noc tak ze zaraz po wlaczeniu swiatel ekran sie sciemnial

Tak na marginesie Mr lova masz u mnie zgrzewke browara

ale to dopiero latem jak przyjade do domu,tak ze Cie odwoiedze

 

pozdr

Z tego co wiem to takie rzeczy "tylko w ERZE" i mk1/2 :)

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Lova mam pytanko, zassałem twój soft z chomika, czy on zadziała z e65 2004 (aktualnie mam D + F + GB )

 

Ew czy się orientujesz jaki soft będzie działał ?

 

Wgrałem wcześniej soft stinga v32, update przeszedł poprawnie ale języka nie zmienił :/

 

Żeby teraz wgrać np. Twój to muszę zrobić downgrade do v29 i później dopiero Twoje v32 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Lova mam pytanko, zassałem twój soft z chomika, czy on zadziała z e65 2004 (aktualnie mam D + F + GB )

 

Ew czy się orientujesz jaki soft będzie działał ?

 

Wgrałem wcześniej soft stinga v32, update przeszedł poprawnie ale języka nie zmienił :/

 

Żeby teraz wgrać np. Twój to muszę zrobić downgrade do v29 i później dopiero Twoje v32 ?

zdaje sie ze masz mk4, soft do mk3 nie bedzie dzialal,a soft do mk4 ktory mam na chomiku to soft od kolegi cX3. nie wiem jaka wersje on tam ustawiul. sprobuj,jesli sie nie zaladuje to zrob downgrade,dowolna orginalna wersja(tak mysle).

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czytnik mk4, soft od kolegi cX3, ostrzeganie o radarach włączone. Czy przy włączanym ostrzeganiu powinno alarmować również o fotoradarach przenośnych czy tylko stacjonarnych? Mapa 2010-1 z wgranymi fotoradarami z peb.pl. Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak reaguje na stacjonarne, bo najbliższy mam 20 km od domu. Oto filmik przy przenośnym:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czytnik mk4, soft od kolegi cX3, ostrzeganie o radarach włączone. Czy przy włączanym ostrzeganiu powinno alarmować również o fotoradarach przenośnych czy tylko stacjonarnych? Mapa 2010-1 z wgranymi fotoradarami z peb.pl. Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak reaguje na stacjonarne, bo najbliższy mam 20 km od domu. Oto filmik przy przenośnym:

To zależy czy wgrane sa również przenośne. W tym wątku jest opisane jak przygotować sobie mapę,poszukaj.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ta mapa 2010-01 po usunieciu jezykow wchodzi na plyte dvd? Jaka jest najlepsza paczka POI do tej mapy? cX3 czy moze ta z peb?

 

2. Do czego sluzy cd key przy mk4?

 

3. Poki co najlepszy soft jest kolegi cX3? Planuje ktos wypuszczenie czegos nowego do mk4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Sorry jeżeli temat był już poruszany w tym wątku, ale internet mi zamula i wertując strony wstecz trwa to wieki :x

 

Chciałem podpytać jak zmienić bootlogo w sofcie do MK4 od kolegi CX3 ?

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos Pomoze jak ustawic Prespektywe w Navi Professional Bmw x5 Czytnik MK4. To jest jakies Tajne menu do tego??

W nawigacji musisz uruchomić mapę lub być w opcji prowadzenia do celu (musisz widzieć mapę).Przyciskasz prawe pokrętło i wyskoczą Ci opcje, wybierasz "orientacja mapy" bodajże i masz do wyboru 3 opcje: w kierunku jazdy, w kierunku północnym i perspektywa. Wybierasz perspektywę i mapa się "kładzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest już dostępna jakaś nowa mapa do navi mk3 ?

Mam mape z 2009, która przez przebudowy "Euro 2010" nie jest aktualna :roll:

 

Dołączam się... Ma ktoś nowe mapy na CD do MK3 ??

Jeżeli jest coś nowego to proszę o link...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz jak coś nie wyjdzie podczas wgrywania, macie czarny ekran i czytnik nie chce "wypluć" płyty to zróbcie tak:

 

- zamykam auto, ale klapa bagażnika pozostaje otwarta,

- wciskam i trzymam eject przez 2-3 minuty (długo...),

- puszczam przycisk i wciskam go ponownie.

płyta wyskakuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Sorry jeżeli temat był już poruszany w tym wątku, ale internet mi zamula i wertując strony wstecz trwa to wieki :x

 

Chciałem podpytać jak zmienić bootlogo w sofcie do MK4 od kolegi CX3 ?

Ja w tym temacie, zrobiłem wszystko według przepisu tzn. zmieniłem bootlogo, również widoczek w tle mapy, a także numer softu, żeby można było go wgrać na poprzedni(oryginalny od kolegi cX3). Problem w tym, że teraz kiedy wsiadam do auta nie pokazuje mi się żadne logo(poprzednio było to BMW X3, ja zmieniłem na piękną M3 w budzie e46 touring). Może ktoś wie dlaczego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo pokazuje się tylko przy "cold" starcie navi, a więc albo samochód nie "usypia się" albo nie zachowałeś parametrów obrazka i zajmuje za dużo pamięci.

A ponieważ ostatnio dostaje po kilka PW dziennie z prośbami o zmianę loga więc powtarzam procedurę jego zmiany:

Stwórz logo jakie ci się podoba o formacie 400x234 pikseli i zapisz jako: *.gif (*-dowolna nazwa). Rozmiar nie może być zbyt duży, maks, 50-60kB . Potem przy pomocy navtweak-a otwórz navboot (wyciągasz go z softu z folderu V2/RR/0101/BMWCS01S/app_sw używając ultraiso), wybierz zakładkę Images/rombitmaps przejdź do linii 14 kliknij prawym klawiszem i wybierz replace, wybierz swoje logo i zapisz navboot i na koniec wrzuć go ponownie do softu (ultraIso).

Podobnie postępujesz z obrazkiem dla Perspektywy, który podmieniasz w Images/romicons w linii 8 przy zachowaniu jego parametrów (500x92, jpeg, kilka-maks. kilkanascie kb).

 

Uwaga

Żeby załadować nowe logo tzn podmienić soft, trzeba zmienić (hexedytorem) w 2 plikach sw_rel.tbl i lng_rel.tbl z folderu V2/RR/0101/BMWCS01S jego numer (mój ma nr 1001). Ewentualnie wgrać jakiś inny soft byle różnił się numerem od mojego a potem mój.

 

Teraz to wystarczy zapisać (Ultraiso) i wypalić (Imageburn) z min. prędkością zapisu.

Powodzenia

Dotychczas nie miałem reklamacji o ile powyższa procedura została zachowana.

cX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.