Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie softy z tego tematu działają kolego.Jeśli co coś nie działa to znaczy ze źle nagrałeś i tyle.I jak czytałeś cały temat to nie wiesz jaki soft jest najlepszy?? ....nie wiem co napisać.Soft Yaza :oops: :oops:

I nie ma sensu zakładać kilku tematów w innych działach kolego,bo tutaj masz wszystko :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Ostatnio zrobiłem to samo co ty. po podłączeniu INPY do navi napisało mi to samo.

Naprawa rzeczywiście nie była trudna. Soft Yaza i już. Trzeba dobrze nagrać i mieć sprawny czytnik. Niestety po 10 latach nie wszystkie działają.

Po zakupie mojej furki, czytnik działał jeszcze ze trzy miechy, później czyszczenie lasera, które naprawiło problem na 1,5 roku. Ostatnio przestał czytać znów, czyszczenie nie pomogło, więc zakup nowego za 100zł, wymiana samodzielna. I teraz czyta wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz już działa !! :8)

 

Zaskoczył soft v28 i jak na razie wszystko hula. Niestety nowsze softy jak na razie nie chcą wystartować, także informacje o fotoradarach

niedostępne. Jeszcze będę próbował z innymi w najbliższym czasie...

 

@ sfinks311

 

Dzięki wielkie za czas poświęcony i Twoje starania, nie poszło to na marne:)

Miałbym tylko jeszcze jedno pytanie: od której wersji softu są powiadomienia??

 

Jeszcze raz DZIĘKI!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już chodziły mi po głowie myśli o kosztach jak mi się nie uda, aż trochę w brzuchu ściskało ;)

 

Ale satysfakcja IST, bez Twojej pomocy to bym chyba dzisiaj już nie spał :mrgreen:

 

Będę próbował może jutro z v32, oby któraś wersja odpaliła, a mam z tuzin nagranych płyt (trzeba zainwestować w dobrą RW) :p

 

Miłego wieczorku kolego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie softy mam od użytkowinika dareckx1

 

Masz może jeszcze inne wersje Yazy ?? Chciałbym to jeszcze wypróbować, a jak coś to v28 postawi navi na nogi.

 

Dzisiaj po pracy szkoczę po Verbatima RW, bo jednak trochę tych płym mi zeszło :roll:

 

Z mapą dalej mam problemy, zaraz po wgraniu softa działala, jak wróciłem po 30min to znowu lipa, a dzisiaj rano znowu śmigała :mad2:

 

Wyczyszczę laser (fotoinstrukacja jak rozebrać czytnik znalacłem w innym temacie), a jak nie to wymiana. Powiedz mi prosze ja Ciebie, wymiana lasera to trudna sprawa po rozebraniu czytnika? Nie jestem aż tak zielony w takich sprawach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na laser,ze pada kolego...bardzo częste i twoje objawy idealnie do tego pasują.....wyczyszczenie być może pomoże.Nawet płytą czyszczącą często wystarcza :cool2:

Soft jest ok o ile jest prawidłowo ściągnięty.Spróbuj jeszcze raz ,bo ja tez mam ten sam i nie ma problemu :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

możecie panowie jeszcze raz podrzucic dobrego linka do upgradu softu MK4 z polskim lektorem radarami 3d, dzien noc i normalanym logo bez bajerów

 

Tomek

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem . Jakis czas temu zainstalowalem sobie do swojej e38 mk3 ten soft http://chomikuj.pl/Mr.Lova/BMW_has*c5*82o+to+marka+samochodow+z+malych+liter/MK3/MK3-kolor/MK3-GB-PL-1

Wszystko przebieglo pieknie i gladko , no i dziala tez ok tylko jest jeden problem od tego momentu rozladowywuje mi sie akumulator sprawdzalem go jest napewno dobry , jaka moze byc przyczyna i czy mogl by mi ktos polecic jakis inny soft napewno dzialajacy do mk3 duzy ekran . Z góry dziekuje . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAV_SW-yaza.rar - potwierdzam - bardzo dobrze działa ....

 

a jeszcze działający link do mapy 2013 MK4 z bazą radarów ? jest tych linków duzo prosze o sprawdzony link .. :)

 

pozdr

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sfinks311 - do softów wciskasz linki co kawalek w tym dziale a do sprawej mapy masz problem ?

.....dziekuje znalazłem taką jak mi pasuje.... 2013

pozdrawiam

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sfinks311 - do softów wciskasz linki co kawalek w tym dziale a do sprawej mapy masz problem ?

.....dziekuje znalazłem taką jak mi pasuje.... 2013

pozdrawiam

 

Bo jakbyś nie zauważył to temat o sofcie a nie o mapach :duh: :duh: :duh: :duh: a szukanie nie boli :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.