Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ze tak sie nagrywa ale po 3 nie udanych probach rozne rzeczy czlowiek wymysla a wiec, ta metoda nie skutkuje.

Czytnik zasysa plyte mieli chwile i wypluwa ja spowrotem. Wiec nie wiem co jest nie tak. Czytnik mam ok poniewaz mam plytke z mapa i smiga mi bez zarzutu nawed na jakiejs plycie CD shivaki z marketu. A więc czekam na inne propozycje w czym może tkwić problem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o ile mi wiadomo to nie ma czegos takiego jak cd+r wiec sam juz nie wiem czemu to nie dziala

Nagralem dzis plytke Nero 8 i jest to samo wkladam robi buuuuu... i wypluwa za 2 razem jak wkladam to wypluwa odrazu jak zaraz wloze plyte z mapa to tez ja wypluwa po odczekaniu okolo 10 min plyte z mapa czyta :-(

 

 

 

Chyba ze moj czytnik to nie mk3 ale z wersi navi 2-3/59 to musi byc mk3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt cię niczego nie uczy kolego....ja tak nagrałem w wekeend i sprawdzilem na MK3, które były pod reką i tyle :D Wszystko smiga :cool2: :cool2:

A co Ty zrobisz z tą wiedzą to sam decyduj i kombinuj dalej :mrgreen: :mrgreen:

I weź tu pomagaj komuś..... :mad2: :mad2:

 

CD-RW moj drogi to jest zwykly cd-rom z mozliwoscia wielokrotnego zapisu, i to naprawde nie liczne napedy czytaja

 

Tak-wiem co to za rodzaj płyty :duh: :duh:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz nagrać to na CD-R (najlepiej Verbatim), przez program ImgBurn z prędkością x1 ( jak najmniejszą ) i z zaznaczoną opcją verify :mrgreen:

 

Tu masz dokładną instrukcję instalacji

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=124032&p=872843&hilit=wgranie+softa#p872843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, a czyta ci płytę (pokazuje ci się coś na ekranie), czy nic się nie ładuje?

 

EDIT:

Jeżeli pokazuje ci że płyta jest błędna, to nie jest to problem z czytnikiem.

 

Pobierz soft stąd:

 

http://chomikuj.pl/dareckx1/BMW/Softy+do+mk4/NAV_SW-yaza,1924508310.rar

 

hasło: navimk4

 

plik: NAV_SW-yaza

 

 

Z jaką prędkością ci nagrywa w imgburn bo chyba nie x1??? Wybiera ci najmniejszą możliwą w zależności od twojego napędu, ile ona u ciebie wynosi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy wyszedł jakiś nowszy polski soft do E46 MK4 od tego, który udostępnił dareckx1 w 2010? (61 str.) Jest to soft v. 324 noc/dzień. Najlepiej bez tych "wspaniałych" wstawek z M3. Od razu zaznaczam, że szukałem, ale znalazłem tylko tego, o którym piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A jaki to problem wstawić sobie nawet zdjęcie teściowej jak się nie podoba wstawka M. Każdy może sobie zrobić soft sam zamiast narzekać że nie ma odpowiedniego dla niego, wszystko jest na forum :mad2:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolejne zmartwienie. Tym razem coś dolega PDC. :cry2: Wyje bez przyczyny chociaż nic nie ma z przodu ani z tyłu. INPA pokazała że jeden z przodu szwankuje.

 

Czasami jak nie czujniki, to wiązki się przecierają i wtedy sygnalizuje błąd czujników.

 

 

dareckx1 to nie wiesz do kogo uderzyć jak masz problem :D

Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.