Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

soft już wgrany z płytki akurat w wersji v30... SW 8.4.4 na pokładzie

 

niestety nic to nie pomogło przy odpaleniu RoadMap 2012 High, dodatkowo znalazłem jeszcze na dysku RoadMap 2010 High w wersji DL - ale po zmodyfikowaniu (tzn. wywaleniu niepotrzebnych języków w ultraiso zmieściła się na DVD5) i ta również nie poszła

wniosek może być jeden - wina leży w napędzie (który to jeszcze jest w stanie odczytać mapę CD ale DVD to już za wysokie progi) a nie w wersji softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wniosek może być jeden - wina leży w napędzie (który to jeszcze jest w stanie odczytać mapę CD ale DVD to już za wysokie progi) a nie w wersji softu

u mnie jest to samo - czyta bez problemu mapy na CD, ale DVD niestety nie. muszę pomyśleć nad wymianą czytnika lub naprawą (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Jaki będzie najnowszy soft do nawigacji w X3 E83 2009? Wgrywałem kiedyś PL i wszystko działao OK ale z mapą 2012 na DL nawigacja zaczęła się zawieszać. Może wgranie czegoś nowszego pomoże.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np na tym forum. Ja szukałem około 1,5 sekundy... :mad2: :search:

 

"3d musisz odblokowac:

włączasz kluczyk, navi startuje

wchodzisz do menu, nic nie zmieniasz, tylko wciskasz i trzymasz (nawet 10 sekund) prawą gałkę

pojawia sie ukryte menu

na koncu masz widok perspektywistyczny

aktywujesz i tyle."

 

wymagana wersja softu V30 w zwyż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem z e60 2006 rok i chcialbym spolszczyc menu oraz lektora jak moge sprawdzic jaka wersje softu i navi posiadam ?

Z wygladu jest to szeroka kolorowa navi.

 

Pozdrawiam

 

:duh: :mad2: :search:

temat przyklejony na górze tego działu!!! za takie pytania powinien być od razu BAN!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura wprowadzająca Navigację w tryb serwisowy:

1. Kluczyk w pozycję 2 ( można również w czasie jazdy)
2. Przycisnąć MENU i przejść do Setting - Einstellungen ( Ustawienia)
3. Będą w ustawieniach przycisnąc i trzymać klawisz MENU, aż pojawi się tryb serwisowy
(nawet 10-15sekund, w tym czasie ekran przjedzie do MENU)
4. W trybie serwisowym można spokojnie poruszać się po podpunktach:

BOARDMONITOR
-wersja
-funkcje
-wersje funkcji
- role klawiszy
- jasność
NAVI /GRAFIKA
- typ modułu video

GPS
-wersja
-funkcje
- wersja gps
- status
- tracking info

I

 

W e60 ta prcedura nie dziala, jak daje info jestem w settings i potem trzymam MENU nic sie nie dzieje dlatego pytam ponownie jak mam sprawdzic wersje softu ?

 

temat przyklejony na górze tego działu!!! za takie pytania powinien być od razu BAN!!!

 

Moze ktos inny potrafi pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącz zapłon i tryb serwisowy zrób jeszcze raz po ponownym włączeniu zapłonu

 

Witam.

 

Niestey dalej nie moge wejsc w tryb servisowy wchodze na zalaczonym silniku w settings i trzymam menu ponad 10 sekund wychodze przy tym do glownego interfejsu.

Czy jest jakis inny sposob na podglad software navi moze inpa ?

Dodam ze jest to wersja kolor panorama profesional z 2 czytnikami E60 rok 2006.

Mapy z 2012 chodza bez problemu potrzebuje tylko menu i lektora PL moze zaryzykowac jakis sprawdzony soft ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
mam pytanko, jakis czas temu wcielo mi CD ale to przez moja niewiedzę dzis jakos odruchowo nacisnelem aby wysunelo CD z czytnika, wyszla, wiec odrazu wgralem v21.1, poszlo bezproblemowo a nastepnie wlozylem CD z Soft MK3 V29 z GB na PL od OSD na ekranie navi pokalo sie ze jest wgrywany nowy soft po chwili ekran zaczol mrugac sadzilem, ze za chwile wypluje CD i bedzie ok, natomiast czekalem dosc sporo, i nic, w koncu chcialem wyjac CD i nic czytnik je polknol, w czym moze tkwic problem, czy moze jakis innym polskim mam sprobowac? bo przy probie wgrania polskiego mam ta sytuacje juz 2x. Z v21.1 nie bylo zadnych problemow... dlaczego mi polyka pozniej CD ? aaa i przy V21.1 dioda power migala a przy PL juz niestety nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, jakis czas temu wcielo mi CD ale to przez moja niewiedzę dzis jakos odruchowo nacisnelem aby wysunelo CD z czytnika, wyszla, wiec odrazu wgralem v21.1, poszlo bezproblemowo a nastepnie wlozylem CD z Soft MK3 V29 z GB na PL od OSD na ekranie navi pokalo sie ze jest wgrywany nowy soft po chwili ekran zaczol mrugac sadzilem, ze za chwile wypluje CD i bedzie ok, natomiast czekalem dosc sporo, i nic, w koncu chcialem wyjac CD i nic czytnik je polknol, w czym moze tkwic problem, czy moze jakis innym polskim mam sprobowac? bo przy probie wgrania polskiego mam ta sytuacje juz 2x. Z v21.1 nie bylo zadnych problemow... dlaczego mi polyka pozniej CD ? aaa i przy V21.1 dioda power migala a przy PL juz niestety nie

 

Wypal cd z softem do mk3 na jak najmniejszej możliwej prędkości. Ustaw język w menu na GB. Przed aktualizacją pozamykaj wszystkie drzwi i wyłącz telefon (ew. bluetooth) jak masz fabrycznie w aucie. Radio może być włączone.Odpal silnik i włóż cd (bagażnik może być otwarty)

Po zakończonej aktualizacji wpierw wyjmij cd (musi samo wypluć po udanej aktualizacji) a dopiero na końcu wciśnij ok na ekranie.

Jeżeli to nic nie zmieni to wpierw wgraj podobnie j.w. oryg. soft v27

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, jakis czas temu wcielo mi CD ale to przez moja niewiedzę dzis jakos odruchowo nacisnelem aby wysunelo CD z czytnika, wyszla, wiec odrazu wgralem v21.1, poszlo bezproblemowo a nastepnie wlozylem CD z Soft MK3 V29 z GB na PL od OSD na ekranie navi pokalo sie ze jest wgrywany nowy soft po chwili ekran zaczol mrugac sadzilem, ze za chwile wypluje CD i bedzie ok, natomiast czekalem dosc sporo, i nic, w koncu chcialem wyjac CD i nic czytnik je polknol, w czym moze tkwic problem, czy moze jakis innym polskim mam sprobowac? bo przy probie wgrania polskiego mam ta sytuacje juz 2x. Z v21.1 nie bylo zadnych problemow... dlaczego mi polyka pozniej CD ? aaa i przy V21.1 dioda power migala a przy PL juz niestety nie

 

Wypal cd z softem do mk3 na jak najmniejszej możliwej prędkości. Ustaw język w menu na GB. Przed aktualizacją pozamykaj wszystkie drzwi i wyłącz telefon (ew. bluetooth) jak masz fabrycznie w aucie. Radio może być włączone.Odpal silnik i włóż cd (bagażnik może być otwarty)

Po zakończonej aktualizacji wpierw wyjmij cd (musi samo wypluć po udanej aktualizacji) a dopiero na końcu wciśnij ok na ekranie.

Jeżeli to nic nie zmieni to wpierw wgraj podobnie j.w. oryg. soft v27

 

 

Elegancko, sytuacja opanowana, i jeszcze pytanko, jaki soft polecacie, żeby nie bylo nic w nim za bardzo przerabiane, taki zblizony do orginalu i po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szybkie pytanie czy soft musi być wypalony na CD? Czy np. da się zainstalować z softu nagranego na dvd?

 

Dodatkowe pytanie czy dalej przy zapisie należy zmieniać na tryb MODE 2 - dla MK4 a jeżeli tak to czy Nero posiada taką funkcję czy jedynym właściwym programem do wypalania softu jest Imgburn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie czy soft musi być wypalony na CD? Czy np. da się zainstalować z softu nagranego na dvd?

 

Dodatkowe pytanie czy dalej przy zapisie należy zmieniać na tryb MODE 2 - dla MK4 a jeżeli tak to czy Nero posiada taką funkcję czy jedynym właściwym programem do wypalania softu jest Imgburn?

 

po co kombinujesz? wypal na cd i nie komplikuj sobie życia. ale skoro lubisz takie akcje, to wypal sobie soft na dvd i zobacz.

 

czytnik odczytuje płyty TYLKO w trybie MODE2.

w NERO przed samym nagrywaniem klikasz zakładkę TRYB DANYCH i tam masz tryb1 i tryb2. Przy nagrywaniu obrazu możesz mieć ta opcję nieaktywną.

 

imgburn jest lepszy do tego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitong ... człowiek całe życie kombinuje --- gdyby nie kombinował dalej jeździłbyś autem o kwadratowych "kołach". :wink:

Miałem nadzieje że ktoś już to przerabiał => stąd pytanie.

 

Z drugiej części odpowiedzi rozumiem że muszę koniecznie wypalić soft w trybie 2/mode 2 --- pobrałem obraz softu który po odpaleniu w nero ma zapis w trybie 1 bez możliwości zmiany => stąd pytanie, myślałem że albo ten tryb 2 dotyczy mk3, albo po kilku latach od 1 postu jest to już bez znaczenia (dopracowane nowe softy itp.).

 

Proszę o doprecyzowanie odpowiedzi, abym nie przekombinował :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o doprecyzowanie odpowiedzi, abym nie przekombinował

 

napiszę drugi raz, wyraźniej:

czytnik odczytuje płyty TYLKO w trybie MODE2.

precyzyjniej już nie potrafię.

 

Jak lubisz kombinować to zalej do baku oranżady - widziałem ostatnio w markecie po niecałe 2zł/litr i poinformuj nas o rezultatach. Jeśli się uda to będziemy ci wdzięczni i będziemy taniej jedzić... :duh: Tylko uważaj, żebyś "nie przekombinował" :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytam w imieniu znajomego który zakupił sobie BMW z 2003 roku model 530d e60. Wyświetlacz nawigacji jest kolorowy, nawigacja typu business obsługiwana przy pomocy dżojstik/pokrętla przy skrzyni biegów (z tego co szukałem w necie jest to model MK4).

Problem polega na tym, że po włączeniu nawigacji pokazuje się napis typu "Proszę włożyć płytę DVD".

Znajomy posiada mapy z roku 2010 "BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2010" niestety po włożeniu płyty bez zmian ciągle pokazuje się napis proszący o włożenie płyty DVD.

Dodatkowo pobrał soft BMW271.zip o którym mowa na stronie

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=88508&hilit=mk4&start=900

niestety po włożeniu płyty z softem bez zmian ciągle pojawia się napis proszący o włożenie płyty DVD.

Z tego co wiem samochód sprowadzany był z Francji.

Możecie powiedzieć co jest grane i jak uruchomić tą nawigację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Szukam i nie mogę znaleźć, czy język wgrywa się razem z softem? Jak wgram polski, a potem najnowszy soft to polski język zginie? Oznaczenie mojej navi SW 3-1/30, czyli to MK3, ale jaki soft? V17 zgodnie z http://www.auto-treff.com/bmw/vb/showthread.php?s=&threadid=157447 ? Najnowszy to V32?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.