Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

witam, może mi ktoś pomoże, chce wgrać polaka do SW 3-1/63 problem jednak w tym że jest w niej tylko język USA i E co robić ?? proszę o pomoc

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowicjusz.

potrzebuje pomocy w ogarnięciu dużej navi z czytnikiem MK3. Potrzebuje najlepszego softu spolszczającego z niemieckiego na polski. Ja mam wgrany w tej chwili soft

.../63. Przewaliłem internet i nigdzie jakoś nie mogę znaleźć takiego softu żeby był pewny bo wszedzie albo juz wygasły linki albo nie ma takowego. Strawa nr2. Sciągnąłem sobie najnowsze mapy ze stronki i nie wiem jak mam je wgrać na płytke. Po rozpakowaniu powstał katalog vod2011-2012 a w nim kolejny katalog EE a w nim 3 pliki. Jak ja mam to nagrać na płytke. Tak jak widze nagrywam katalog vdo czy tylko EE czy tylko same pliki. Z góry dziękuje za pomoc. Dodam tylko że navi mam dokładaną i nie zakodowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 3 pliki to obraz płyty. każdy program do nagrywania ma opcję "nagraj obraz". tylko płyta MUSI być nagrana jako MODE2 - taki format czyta czytnik bmw.

a spolszczen do mk3 jest masa. poszukaj na chomikach, tam linki nie wygasają. tutaj masz chyba z 10 wersji do mk3: http://chomikuj.pl/Mr.Lova/BMW_has*c5*82o+to+marka+samochodow+z+malych+liter/MK3/MK3-kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki śliczne kolego za link. Co to znaczy kolory nocne w softach???

Jeśli chodzi o mapy to już kumam o co chodzi i jak to zrobić.

Jeśli chodzi o zmiane softu abstrahując już od Pl czy innego czy to jest tylko tak że wkłada sie płyte z softem czy trzeba mieć jeszcze jakąś płytke z kluczem????? Bo przeczytałem już tyle postów że zaczynam głupieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie kolego. Z wyciągnieciem płyty to już czytałem że musi być przed przyciśnięciem ok. Czyli wgranie softu wygląda identycznie jak z GB-PL. To dziś musze kupić jakąś dobrą płytke i wypalić sobie soft i mapki. Jeszcze musze rozkminić ten program Imgburn bo nigdy go nie miałem. Dobrze mam jeszcze pytanie do Ciebie takie. W mojej wiązce nie ma przy wtyczkach do monitora wtyczki aux-in. Czy można to jakoś dorobić?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Wiem że można dołożyć do tunera tv zewnętrzny odtwarzacz DVD, który np będzie miał wejście, lub wymienić cały tuner np na cyfrowy do odbierania nowego sygnału DVB-T, ale to koszt powyżej 2-3 tyś zł. Jak chcesz słuchać dużej ilości muzyki, to zmień zmieniarke na ori mp3 i problem rozwiązany (na allegro po jakieś 600zł kupisz) - ja tak mam we wszystkich autach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co z tynerem Tv to poczekam aż troche stanieja albo pokaża się jakieś inne dedykowane albo coś innego, ale z ta zmieniarka MP3 to nie jest głupi pomysł tyle tylko że mi najbardziej zależy na tym abym mogł podczas jazdy z dziecmi puścić im jakiś film lub bajke na monitorze. czy ta zmieniarka mp3 bedzie moglą coś takiego zrobic????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moją prośbe, chce wgrać polaka do SW 3-1/63 problem jednak w tym że jest w niej tylko język USA i E co robić ?? jak przerobić płytę gb na pl ?? jeżeli jest ktoś kumaty na forum kto wie o co chodzi to proszę o pomoc

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moją prośbe, chce wgrać polaka do SW 3-1/63 problem jednak w tym że jest w niej tylko język USA i E co robić ?? jak przerobić płytę gb na pl ?? jeżeli jest ktoś kumaty na forum kto wie o co chodzi to proszę o pomoc

byłoooo... wystarczy katalogi podmienić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wielkich trudach udało mi się nagrać ale chyba coś zwaliłem przy nagrywaniu. Dałem w igburn " utwórz obraz z plików/folderów" i jak patrze teraz na płytke to mam katalog EE a w niej 3 pliki. I nie wiem czy tak ma być czy zaznaczyłem to co niepowienienem. kolego pitong bo zapomnialem tez zapytac o soft. czy soft tez mam nagrać jako obraz plyty i czy mapy dobrze nagrałem Edytowane przez ruti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moją prośbe, chce wgrać polaka do SW 3-1/63 problem jednak w tym że jest w niej tylko język USA i E co robić ?? jak przerobić płytę gb na pl ?? jeżeli jest ktoś kumaty na forum kto wie o co chodzi to proszę o pomoc

byłoooo... wystarczy katalogi podmienić i tyle.

 

 

kolego pitong mozesz mi to krok po kroku wylozyc co z czym pozamieniac

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pitong czy mógłbyś mi powiedziećj ak ma wyglądać nagrana płytka z softem i mapami. Chodzi mi o to że jak ją nagram i włożę do Cd na kompie to jak ona ma wyglądać. Jakie mają być pliki czy katalogi. Na pewno robię coś źle tylko nie wiem co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pitong rozumiem że nie bedziesz nikogo uczył. U mnie problem był taki że ktoś zrobił już plik iso a ja chciałem zorbić go ponownie i dlatego wychodziły jakieś cuda. Wszystko już zaktualizowane i działa super. Jedyne co mi się nie podoba w nowym sofcie zgranym z tego chomika którego mi poleciłeś to loo startowe i chciałbym mieć ori logo z softu 63. jak to zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga udzielam wskazówek co do uzyskania odpowiedzi na moje pytanie zadane wcześniej - mianowicie szczegółowy opis można znaleźć na www.bmwautoklub.pl jest tam opisane krok po kroku co należy zrobić :D

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.