Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

A wgrywaj najlepiej to:

http://rapidshare.com/files/305225895/Polski_Soft_MK3_V29_z_GB_na_PL_od_OSD.rar

;) I niczym się nie przejmuj... W razie draki wyjmujesz ręcznie płytę, wrzucasz swoją płytę reanimacyjną i dalej ;) Wprawę w reanimacji już masz kolego ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A wgrywaj najlepiej to:

http://rapidshare.com/files/305225895/Polski_Soft_MK3_V29_z_GB_na_PL_od_OSD.rar

;) I niczym się nie przejmuj... W razie draki wyjmujesz ręcznie płytę, wrzucasz swoją płytę reanimacyjną i dalej ;) Wprawę w reanimacji już masz kolego ;) Pozdrawiam

 

 

Pare minut przed twoja wypowiedzia , postanowilem wgrac jednak polskie menu i lektora , sciaglem soft z chomika od http://chomikuj.pl/Mr.Lova/BMW MK3-GB-PL-3 i efekt byl taki : na monitorze pojawilo sie ze system update ..... ze bedzie to trawlo 6 min i tak juz zostalo ( pasek postepu sie nie pokazal , po godzinie doszedlem do wniosku ze zawieszka i wylaczylkem zaplon , po wlaczeniu dalej byl ten sam komunikat i plyty sie nie dalo wyjac . Wiec powtorka z rozrywki i wycoiaganie plyty recznie , pozniej wlozylem swoja plyte reanimacyjna ipo paru sekundach system wrocil do normy .

 

Byla to druga nie udana proba :/ mam obawy ze trzecia usmierci wkoncu czytnik .

 

Moze ja sciagam zle softy ? Obecnie mam jezyk Francuski/Angielski . W prawym rogu monitora jest SW 3-1/63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwie sprawy i proszę o pomoc.

Pierwsza sprawa to taka że mam czytnik MK4 który przystosowany był do wyświetlacza mono i chce go zrobić na wyświetlacz kolo 16:9. Pytanie: czy da się to zrobić poprzez soft i czy ktoś próbował już coś takiego zrobić.

Druga sprawa to taka że mam czytnik MK3 który działał ale się płyta zacięła i nie działa, jak podpinam go u siebie a ja mam MK4 to w ogóle nie reaguje nawet się power nie pali, czy mogę na instalacji pod MK4 spróbować zaktualizować MK3 ?

 

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz i to powinno działać czytniki mk3 i 4 działają na tej samej wiązce a nawet mk2 zadziała nie wiem jak wygląda sprawa z monochromem nigdy nie prubowałem wiem tylko ze rużni sie softem myślę zę po aktualizacji będzie chodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro spróbuje podłączyć MK3 do swojej instalacji na której mam MK4 :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego znajdź wersje mapy Roda 2010.1, która mieści się na jednowarstwowej płytce DVD i nagraj ja na DVD+R z niska prędkością ( osobiście polecam płytki Verbatim, Maxwell lub TDK). Powinno Ci działać lepiej. Nie wiem jak stary masz czytnik MK4, ale jak dużo auto jeździło to czytnik był cały czas uruchomiony. To znaczy że laser może być już trochę wypalony , może warto pomyśleć o wymianie lasera jak nie już to w najbliższej przyszłości.

 

Jeśli chodzi o moje wcześniejsze pytanie to MK3 podłączyłem do instalacji MK4 i ruszyło bez problemu. Lecz nadal mam problem jeśli chodzi o przestawienie nawigacji z monochromatycznego na kolor, nadal nie potrafię tego zrobić czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyszedłem z innego forum i na tym zaczynam się dopiero udzielać, mam nadzieję, że otrzymam informację mimo ze to mój pierwszy post.

Mam navi MK3 v29

Ściągnąłem soft PL wypakowałem 3 pliki i nagrałem na płytkę i nic. Płytkę wciąga i po chwili wyrzuca.

Przyszedł kolega trochę komputerowy i nagrał mi obraz płyty ale tylko z plikiem mk32.cue no i poszło.

Ale pojawił sie komunikat po polsku "Włóż CD-KEY lub V17"

Pomyślałem, że brakuje tych dwóch plików i nagrałem jeszcze raz wszystko co rozpakowałem czyli

-mk32.bin

-mk32.cue

-mk32.toc

poszło elegancko instalacja przebiegała szybko i zakończyła się, nacisnąłem OK i znowu pojawiło się: "Włóż CD-KEY lub V17"

Dodam, że radio można włączyć, ale cały czas wyświetlony jest ten komunikat na czarnym tle i nic nie da się z tym zrobić. :mad2:

Włożyłem płytkę jeszcze i się zawiesiło samochód stał ponad pół godziny i nic spróbowałem wyjąć płytkę ale nic wiedziałem że już jest kiepsko i chyba nic nie zrobi się to go zgasiłem, po ponownym odpaleniu ku mojemu zdziwieniu ukazało się menu wchodzę w ustawienia a tam D, GB, I, F, E, US, a PL nie ma :mad2:

Jak by tego było mało płytka została w czytniku i pewnie tylko mechanicznie da się ją wyjąć.

O co tu chodzi poszukać innego softa??

Edytowane przez siny121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypluło właśnie płytkę i znowu wyskoczyło "Włóż CD-KEY lub V17"

a podobno taki komunikat wyświetla się gdy nie wyjmie się płytki a wciśnie OK, tym razem wyjąłem płytkę i dopiero OK a jednak wszystko jest po staremu. :(

Ten link co mi dałeś pitong nie działa mi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że post pod postem ale chcę żeby był widoczny.

Nagrałem V17.1 i KEY CD na dwojaki sposób obraz i normalnie i w żadnej z opcji nie idzie. :mad2:

Pomoże ktoś??

 

poszło w końcu :)

w momencie gdy pojawiało się "włóż CD KEY lub V17 trzeba było CD KEYa nagranego alkoholem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś być może to poprawię ale naprawdę jest z tym wiele godzin dłubania, tym bardziej że nie zajmuję się tym non stop i już zapomniałem gdzie i co trzeba zmienić. Spróbuj sam a przekonasz się o czym mówię :D

Yaza, dało by rade poprawić, by na widoku pełnym była także kolorystyka brązowa? Jeśli nie chce ci się tym zajmować to powiedz mi co jest do tego potrzebne oraz jak musiałbym się za to zabrać... Chętnie bym to poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAVTWEAK, NAVSPEAK i GTK+/Win32 Runtime Environment

Tego będziesz potrzebował do edycji menu nawigacji, Navtweak jest już w wersji 2.7. Dalej z górki... :D

 

Potrzebny obraz płyty z softem, otwierasz w ultraiso lub innym, szukasz pliku navboot dla czytnika MK4 będzie ten poniżej:

 

 

http://img831.imageshack.us/img831/3556/20101013193149.jpg

 

 

wypakowujesz go na dysk i otwierasz w Navtweaku przechodzisz do zakładki Colors

 

 

http://img232.imageshack.us/img232/5664/navtweakcolor.jpg

 

 

 

i...cóż ja mogę więcej :mad2:

 

Każda zakładka rom_col dopowiada za kolory, inna dla MK1, inna dla MK2,jeszcze inna dla MK3,no i oczywiście najbardziej nas interesująca MK4... inna dla trybu 4:3, inna dla 16:9....nie pytaj które do czego bo już nie pamiętam. Manualnie ustawiasz wszystkie kolory a jest tego bez liku, musisz :search: a z tego co wiem to z reguły anglojęzyczne fora.

 

Powodzenia :cool2:

 

P.S Prawdopodobnie za MK4 odpowiadają rom_col_2 i 3 :mad2:

Ja na tych zabawach z softem, lektorem, i kolorami wypaliłem 36 płyt zanim doszedłem co i jak :norty:

lecz jak widać nie tak całkiem do końca co i jak :D

Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy proszę was o poradę.

 

mam czarny ekran w navi i nic nie mogę zrobić sciągnełem V17 wypaliłem na cd ale jak wchodze na tą płytę to tam jest pusto czemu tak ?

jak zrobie obraz z tej płyty to coś jednak tam jest te 32mb. ściagnełem też v27 i on już normalnie się wypala na cd są pliki ale nic tem się nie chce wgrać co mam zrobić ? cały czas się mieli dioda power się nie pali pali się tylko przycisk od wyjmowania płyty i się mieli w kółko i nic ? co mogę zrobić ?

 

ps

 

już wszystko ok v31 pomogło już działa wszystko chyba jeszcze jutro przetestuje wszystkie opcje

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4

 

Postprzez Majes86 » 15 Paź 2010 15:11

cX3 mam do Ciebie pytanie. Na Twoim koncie na chomiku jest mapa 2010, ale z 5 plikow sa dostepne tylko 4. Czy moglbys wrzucic part1? Pozdrawiam

Ok, nawet nie wiedziałem, nie mam tutaj dostępu do chomika, ale po niedzieli będę w kraju to dorzucę.

Wygląda na to, że trzeba się zająć wydaniem 2011. Niestety zajmie to trochę czasu, bo mnie nie będzie co najmniej do świąt. Tym razem Chiny czekają.

 

przez serfer » Sob Paź 16, 2010 2:57 pm

w którym sofcie do mk4 jest widok 3d ostatnio to miałem teraz wgrałem ten soft od cx3 i nie ma widoku 3d ?

 

Wchodzisz w ustawienia, naciskasz menu przez około 8 sek, z ukrytego menu wybierasz Perspektywa włączona, potem przechodzisz do menu mapy i w widoku mapy pojawia się nowa pozycja - perspektywa. I tyle.

Zresztą opisywane to jak i inne powyższe wątki wielokrotnie wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czytam i czytam ale wole sie zapytac

mam juz soft Pl od roku od klienta ,czy od tego czasu zmienilo sie cos??

Chodzi o nawi 16/9 2001-2003 w autach po Lifcie E39 i czy E46 ma ten

sam czytnik??

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.