Skocz do zawartości

Przednie lampy problem z parowaniem


Jezior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam założone z przodu lampy zespolone. Musiałem je rozszczelnic i do tego momentu mam problem z parowaniem. Obecnie jest to jeszcze bardziej uciążliwe bo beemka musiała opuścic garaż :cry2: Bankowo wina jest moja bo skleiłem je jakimś nieodpowiednim silikonem. Stąd moje pytanie, czego użyc do sklejenia/uszczelnienia tych lamp? U góry mają zatrzaski, więc z tamtej strony nie parują, problem dotyczy dołu. Przód jest oczywiście plastikowy a nie szklany jak w oryginale....Pomóżcie koledzy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zdemontowałem obydwa reflektory, szyby umyłem w zmywarce a potem przetarłem jedne płynem do czyścienia paneli LCD a drugie płynem do szyb "antyparującym".....

po tygodniu ponownie zaparowały jednakowo.

Jak nie masz zaparowanych to nie dotykaj - szkoda roboty.

 

Poza tym dziwne jest to że wśrod innych marek wszystko jest proste i łatwe do naprawienia a w BMW coraz więcej mitów i legend mi sie przydaza..... w reflektorach najpewniej leci woda do srodka a pod spodem ma odparowac przewiewem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety chyba tak musi byc. Ostatnio zaparowal mi reflektor(dosc mocno) Podjechalem do ASO i doradca serwisowy mowi ze generalnie lampy nie sa hermetyczne i beda parowac, ale poszlismy obejrzal moj i mowi ze faktycznie dosc mocno zaparowany. Umowilem sie na wizyte u nich zeby go wyjeli do "ogledzin" do wizyty odparowal elegancko, bylem nawet na myjni (bezdotykowej) i tez nie zaparowal. Skonczylo sie to tak ze powiedzieli ze reflektor 100% sprawny bez pekniec itp. i nie ma koniecznosci wymiany. Co lepsze pytam sie a jezeli wymienie- a pan mi na to ze oni nic nie gwarantuja(prawdopodobnie tez zacznie parowac)...hehehe - Xenon- koszt 3000tys. Aaa i mowi ze jezeli autko bylo by na gwarancji to by wymienili (dobry w 100% sprawny nieuszkodzony xenonik) :norty: :roll2:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.