Skocz do zawartości

Wyjąłem akumlator -- nie moge otworzyc drzwi


ozorek26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!!

Znowu mam problem z moja e32 :( Wyjąłem aku aby go naładować i zamknołem drzwi ręcznie. Dzisiaj schodze z naładowanym akumlatorem (cały zadowolony) przekręcam kluczyk w drzwiach a tu nic :jawdrop: myslę pójde od strony pasażera i bedzie git :) ale niestety tez sie nie da otworzyć. Jedyne co sie otwiera to bagażnik.

 

Czy macie jakiś pomysł czy mam bić szybę :cry2:

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wkładasz kluczyk do drzwi (albo kierowca albo pasażer) unosisz klamke do góry przytrzymujesz i przekręcasz kluczyk. Jak masz dobre zamki musi zadziałać. Jak nie otwórz bagażnik , powinien się otworzyć z klucza i podłącz prąd pod oświetlenie bagażnika wtedy pykasz centralny i po sprawie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedź .Podłączyłem prąd pod światełko i zadziałało :)

A już myślałem że moja druga połówka najpierw mnie zabije a potem osiwieje i wyłysieje bo dzisiaj mamy jechac na urlop :) a tu nie dało się otworzyć autka :)

 

Jeszcze raz wielkie dzieki!!!

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się do tematu, mam problem gdyż przestał mi działać centralny zamek ze strony pasażera, wszystkie inne działają, a u pasażera nie da się otworzyć nawet zamkiem, co to może być?

 

Sprawdź, czy przy otwartym od pasażera się zamyka i potem otwiera?

jeśli tak, to zweryfikuj bezpieczniki pod kanapą pasażera za kierowcą.

U mnie to właśnie było - jak zamknął centralny, to ten z prawej nie reagował, a jak nim zamykałem, to centralnego nie uruchamiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jest tak, że strona pasażera zamyka się ale już nie otwiera :duh: później gdy zamknę to nie da się go otworzyć, nawet zamkiem od strony pasażera, jeśli to wina bezpieczników to znów mam problem bo nie wiem jak wyjąć siedzenie :/ - elektryczna kanapa na 4 osoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką przypadłość z centralnym w e32 - też z prawymi drzwiami, że się zamykał bez problemu, ale żeby go otworzyć trzeba było mu pomóc - podnieść ręką bolec. Po rozebraniu tapicerki okazało się, że pękł metalowy uchwyt na siłownik :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!!

Znowu mam problem z moja e32 :( Wyjąłem aku aby go naładować i zamknołem drzwi ręcznie. Dzisiaj schodze z naładowanym akumlatorem (cały zadowolony) przekręcam kluczyk w drzwiach a tu nic :jawdrop: myslę pójde od strony pasażera i bedzie git :) ale niestety tez sie nie da otworzyć. Jedyne co sie otwiera to bagażnik.

 

Czy macie jakiś pomysł czy mam bić szybę :cry2:

 

Pozdrawiam!!

 

 

przyjedz po mnie - ja Ci otworze - info na priv :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedź .Podłączyłem prąd pod światełko i zadziałało :)

A już myślałem że moja druga połówka najpierw mnie zabije a potem osiwieje i wyłysieje bo dzisiaj mamy jechac na urlop :) a tu nie dało się otworzyć autka :)

 

Jeszcze raz wielkie dzieki!!!

POZDRAWIAM!!!

Musiało zadziałać. Pozdrawiam. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.