Skocz do zawartości

E60 z USA - sprawdzony pośrednik?


stinger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do cen to nie wierzę w bajki typu "można kupić bardzo tanio , supersprawne i bezwypadkowe auto" . Niedawno znalazłem BMW E39 530iA premium selection (navi,skóra,xenony,fotele z pamięcią itd.itp) rok 2003 ,przebieg 80 000 km - cena ...75 000 zł .

 

W USA natomiast 335xi coupe z navi,podgrzewane fotele,xenony itd. 100 000 zł :

http://tinyurl.com/6ougvr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zes sie musial naszukac, pozatym wkleiles najslabszy model 3 coupe pokaz mi 335 w benz bez tej navi z niemiec. A pozniej przejrzyj rynek USA i zobacz na wszystkie ogloszenia ile z tych 335 ma ta navi, tlumaczenie ze oni nie lubia tego czy tamtego mnie nie przekonuje, bo od dawna wiadomo ze wszytsko co ruskie i amerykanskie to tandeta. KPW?

 

Ja Ci tylko udowodniłem, że Navi w USA istnieje a jak byś się troszkę wysilił to byś zobaczył, że identycznie jak w Europie należy ono do wyposażenia dodatkowego i przy konfigurowania auta trzeba sobie ją wybrać. Żeby było śmieszniej oczywiście jest dużo tańsza w USA niż w Europie.

 

Nie wiem po co się bulwersujesz. Napisałeś "Moze sie ktos zdziwi ze wersja z USA nie posiada ekranu komputera z nawigacja? A przecierz to te same auta." więc Ci udowodniłem, że piszesz bzdury i tyle. Wystarczy się przyznać do błędu a nie brnąć dalej. Nie wiem w ogóle to czego zmierzasz z tą krytyką aut z USA na podstawie tego jakie opcje wybierają amerykanie kupując samochód. Może są debilami a my Europejczycy takimi geniuszami, ale fakt jest faktem, że nawet na każdy stan USA są specjalnie konfigurowane pakiety opierając się o preferencje danego obszaru Ameryki i jest to normalne ułatwienie im życia, a oni nie lubią go sobie na siłę utrudniać. Równie dobrze amerykanin przeglądający mobile.de może stwierdzić, że tu jakaś wiocha jest bo tak mało samochodów ma automatyczne skrzynie biegów i tempomaty, a z tych małych to już prawie żaden. Trochę więcej tolerancji proponuję i będzie dobrze.

 

większość tak myśli ze lepiej więcej zapłacić i mieć coś nie skalanego , ale pazerność handlarzy ny jest wielka i niestety ale płaci sie więcej za kupę złomu. Gdyby nie pazerność Pośredników to kupno Auta była by przyjemnością a nie kłębkiem nerwów. Wracając do wyposażenia to jest ono uwarunkowane klimatem danego regionu i nic więcej

przykład: widział ktoś w Dubaju Auto z Webasto ??

 

Bo ludzie sobie stwarzają problemy na siłę. Po pierwsze wierzą w cuda a przy autach cudów i okazji cenowych nie ma. Po drugie nasi rodacy na siłę próbują zawsze kupować coś na co ich nie stać i potem są takie historie i problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.