Skocz do zawartości

Jaka inst.gazowa do e36 323 ( 170KM) ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznacze iż w wyszukiwarce nie znalazłem wiadomości dot. tematu ktory mnie interesuje, tak wiec licze na pomoc

 

Nosze sie niestety z zamiarem założenia instalki do mojej buni, powód jest prosty robie spore przebiegi i w gre wchodzi ekonomia. Zastanawiałem sie długo nawet nad 325td albo tds ale znajomy mechanik powiedzial ze znalezienie takiego egzemplarza w Polsce w znośnym stanie graniczy z cudem, poza tym cena ropy jaka jest każdy widzi...

 

Zależy mi na info jaki typ instalacji do akurat tego silnika pasuje najbardziej- czy tylko w gre wchodzi instalacja sekwencyjna ?/ Jesli tak to jakiej firmy i jaki jest koszt założenia takiej instalki do 6 garów ? Z góry dzięki za wszelkie

porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz ganiać na gazie w podobnymi osiągami jak na benzynie to tylko i wyłącznie sekwencja wchodzi w grę. Cena do silnika 6cyl około 3400zl.

Ja mam sekwencje BRC Sequent 24, nie ma różnicy czy sie jedzie na gazie czy na benzynie...

Ogólnopolska siec serwisowa 2 lata gwarancji i takie tam ... jednym słowem polecam.

 

Tak dla informacji Sequent 24 jest do silnikow 2-4cyl a Sequent 56 do 5-8cyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie zaznacze iż w wyszukiwarce nie znalazłem wiadomości dot. tematu ktory mnie interesuje, tak wiec licze na pomoc

 

Nosze sie niestety z zamiarem założenia instalki do mojej buni, powód jest prosty robie spore przebiegi i w gre wchodzi ekonomia. Zastanawiałem sie długo nawet nad 325td albo tds ale znajomy mechanik powiedzial ze znalezienie takiego egzemplarza w Polsce w znośnym stanie graniczy z cudem, poza tym cena ropy jaka jest każdy widzi...

 

Zależy mi na info jaki typ instalacji do akurat tego silnika pasuje najbardziej- czy tylko w gre wchodzi instalacja sekwencyjna ?/ Jesli tak to jakiej firmy i jaki jest koszt założenia takiej instalki do 6 garów ? Z góry dzięki za wszelkie

porady

 

A skad jestes?

Stag300 jest tanszy a jezdzi sie tez jak na benzynie. Moja np na gazie spokojnie leci 240km/h - licznikowe

Bylo:

E30 316 (M10b18) 86r - sedan

E30 325i (M20b25) 89r - coupe

E30 325i (M20b25) 87r - Mtech1 coupe

E30 325i (M20b25) 87r - Mtech1 sedan

E36 328i (M52b28) 95r - sedan

E39 540i manual

E36 M3 3.2 sedan

E36 318Ti Compact

E46 330iA Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wazne jakiej firmy jest sterownik , najwazniejsze jest jak ci to zamontuja i jakie pozostale graty dobiora ( dysze, wtryskiwacze, reduktor..)

Bylo:

E30 316 (M10b18) 86r - sedan

E30 325i (M20b25) 89r - coupe

E30 325i (M20b25) 87r - Mtech1 coupe

E30 325i (M20b25) 87r - Mtech1 sedan

E36 328i (M52b28) 95r - sedan

E39 540i manual

E36 M3 3.2 sedan

E36 318Ti Compact

E46 330iA Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wazne jakiej firmy jest sterownik , najwazniejsze jest jak ci to zamontuja i jakie pozostale graty dobiora ( dysze, wtryskiwacze, reduktor..)

 

Popieram kolege w 100% mnie instalka kosztowała 2100 plus własna robocizna :mrgreen:

 

Mam staga 300 :norty:

E34 524 TD Było 528i obecnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Generalnie Markowe instalacje montują Ci któzy maja nikłe pojęcie o gazie, Instalacje markowe majato do siebie że są poprostu kiepskie jeśli chodzi o trwałość, nie daja rady z naszym gazem i często kończy sięto uszkodzeniem wtryskiwaczy, na domiar złęgo w drogich instalacjach nie ma możliwości wymiany jednego wtryskiwacza tylko trzeba całą listwę która często kosztuje 1-2 tys. zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.