Skocz do zawartości

BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z chamskiej odpowiedzi widzę, że jest karalne. Zachowuj się!

 

 

wyluzuj nikt tu cie do niczego nie zmusza jesli cos cie obraza jest sprzeczne z twoimi wartoscimi to to omijaj a nie specjalnie sie tym interesuj ...nikt tu nie pragnie poznac twojej moralnosci postepowania

- mysle ze kazdy ma swoja i ty tego nie zminisz ( zwlaszcz na forum )

moje wartosci nie pozwalaja mi na omijanie bo taka jest definicja wartości, obrażaja mnie chamskie wypowiedzi a nie drobne kombinacje, a czym się interesuję to moja sprawa, nicht wahr, mein Schatz? Wiesz w jakiej roli wystąpiłeś?

Odpowiedz raczej takiemu cypisowi666 - na pewno przysłużysz się temu forum.

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę mapę. Na MK4 w nawigacji high działa bez problemu. Natomiast martwi mnie słabe pokrycie. Na mapie nie widzę "nadwiślanki" do Krakowa. Czy wszystkie mapy Polski typu high są takie słabe?

 

Korekta: nadwiślanka jest tylko nawigacja uparcie ją pomija w wyznaczaniu najkrótszej trasy z Sandomierza do Krakowa. Lipa jakaś.

Edytowane przez as11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę mapę. Na MK4 w nawigacji high działa bez problemu. Natomiast martwi mnie słabe pokrycie. Na mapie nie widzę "nadwiślanki" do Krakowa. Czy wszystkie mapy Polski typu high są takie słabe?

Troche potestowalem ta mape w Gdansku i sa spore braki. Niestety to chyba jedyna mapa High z Polska. Dogralem sobie fotoradary na cala Europe, zobacze zaraz czy dziala ;)

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie udziele Ci takiej informacji bo to nie moj ftep.

Poszukaj, poczytaj, popros odpowiednia osobe :search: Pozatym mapy sa na tych wszystkich torrentach, emulach i innych. Trzeba tylko troche wysilku w to wlozyc.

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo co u Kolegi wyżej, próbowałem sciągnąć z Torrentów, ściągneło się koło półowy i stoi w miejscu albo pobiera z śmieszną prędkością. Niedługo szykuje mi się dłuższa trasa i przydała by się navi więc liczę na Waszą pomoc, Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam sobie właśnie z urlopu i co widzę? Kloaczną wypowiedź niejakiego @macznika, kolejny raz nie ad rem a ad personam. Czy tobie nikt nie wytłumaczył do czego służy forum? Jak widzę jesteś jednym z tych którzy nigdy nie dadzą sobie wmówić że białe jest białe, a czarne jest czarne...

ale po kolei:

Zaraz, a to jest wątek w którym wklejone są linki do ściągnięcia mapy czy może coś pomyliłem?

 

Nie, to nie jest wątek w którym są linki do pirackich map. Pomyliłeś się. To jest karalne.

 

Zadałem pytanie dokładnie zgodne z tematem tego wątku a jeśli się to Tobie nie podoba to nie czytaj.

 

Nieprawda - nie zadałeś pytania zgodnego z tematem tylko szukałeś pirackich linków. Ja czytam nawet takie posty które mnie się nie podobają i odpowiednio je komentuję. Właśnie Twój mnie się nie podobał i obrażał moje poczucie sprawiedliwości.

 

Sorry ale twoja wypowiedź sugeruje że albo jesteś mówiąc delikatnie mówiąc ograniczony albo naiwny. Wydaje ci się że jak napiszesz, że nikt tu nie ściąga pirackich map to szanowny pan polismen nie sprawdzi twojego kompa w poszukiwaniu nielegalnego softu? Mało, nie przeczyta pozostałych twoich postów w których instruujesz innych jak najlepiej nagrywać ściągnięty z netu soft? Żałosny jesteś. Nic mnie nie obchodzi twoje poczucie sprawiedliwości, hipokryto. Pewnie zaraz napiszesz mi że nigdy w życiu nie ściągnąłeś żadnego softu z netu, nigdy nie widziałeś żadnego filmu na divixie. A jak przypadkiem ci się to zdarzy to zapierdzielasz na pieszo do Częstochowy. :modlitwa:

W ogóle to ciekawy z Ciebie gość - wszędzie Ciebie pełno, zawsze masz coś do powiedzenia, głównie krytykujesz..

 

Cieszę się że się Tobie spodobałem (piszesz że jestem "ciekawy"), ale nie zgadzam się z Twoją opinią że ja głównie kytykuję (poczytaj koteczku)... Krytykuję tylko takich lamusów jak Ty który nie ma pieniędzy na mapę do nawigacji i szuka linków do pirackich wersji

(jak wyżej).

 

No tutaj to już pojechałeś chłopie, najpierw cieszysz się że Ci się spodobałem a później piszesz do mnie "koteczku". Sorry, pomyliłeś adresy. Jestem tolerancyjny, ale że tak powiem "posuwasz" się za daleko. :naughty:

A co do twoich postów to przejrzałem je i powiem ci że widać w nich jedno: głęboką tęsknotę za rozumem. Jesteś takim etatowym forumowym ormowcem, który uwielbia wciubić swoje trzy grosze i skrytykować innych. Tak za darmo, a co! I wcale się nie dziwię że dostałeś ostrzeżenie, jak widzę twoje teksty (cytuję: "zaraz się obsrasz...") to robi mi się niedobrze, że muszę tu tobie odpowiadać. Ale trudno, takie prawo forum. Poziomu kultury się nie zmierzy przy pierwszym logowaniu...

 

Parę dni temu zaraz po zadaniu przeze mnie pytania na forum szybko dostałem od Ciebie "atrakcyjną propozycję " naPW dotyczącą wgrania j. polskiego do navi, chociaż wogóle o to nie pytałem. Pochwalisz się ile zarabiasz na tym forum miesięcznie? A na Allegro też dorabiasz? Rozumiem że tam oferujesz płyty z "gwarancją"?

 

Polskie menu do nawigacji oferowałem już dawno, to Ty się o to pytałeś, oferta była naprawdę "atrakcyjna" (ale teraz nie dostaniesz tego za żadne pieniądze - za karę);

Ja na Allegro nie dorabiam, i płytami z nawigacją nie handluję (nigdzie) bo to jest karalne = ten kto sprzedaje i ten co kupuje (lub ściąga piraty) odpowiada przed wróżką - ponimajesz (?).

 

Zasada pierwsza: czytaj ze zrozumieniem! nigdzie nie napisałem że interesuje mnie polskie menu. Spytałem tylko co jeszcze oferuje ten soft (interesuje mnie głównie możliwość podglądu mapy w panoramie i ciągłe, a nie klatkowe, przesuwanie mapy przy włączonej opcji podglądu "w kierunku jazdy"). J. angielski znam lepiej niż ty polski i mam gdzieś polski soft i twoją łaskę. Co to przedszkole ci się przypomniało, że chcesz mnie karać? Żenada.

A Ty naprawdę masz czelność wymądrzać po zapisaniu sie tutaj miesiąc temu tylko po to żeby zdobyć adresy do pirackich map nawigacji (wystarczy poczytać Twoje posty - sztuk 6)...

Pogrzeb sobie gdzie indziej, anonimowo będzie dla Ciebie bezpieczniej...

Oświecisz mnie w takim razie ile miesięcy trzeba być zarejestrowanym żeby się zacząć wypowiadać i na jakie tematy? Będę dozgonnie wdzięczny. :lol:

-------------

 

A teraz parę słów o samej mapie: Nie lubię kupować kota w worku, a niestety w przypadku map nie ma możliwości ściągnięcia wersji demo. I tak jak nigdy nie kupię samochodu bez jazdy próbnej tak nie mam zamiaru płacić min. 99Euro za coś co nie będzie spełniało moich oczekiwań. A ta mapa jest delikatnie mówiąc jest po prostu kiepska, zarówno merytorycznie jak i graficznie. Bo grafika w niej jest rodem z gier z lat 80-tych, poobcinane nazwy ulic, brak rzek, jezior. Na szczęście nie zapomnieli o morzu. A dokładność, to niestety też porażka. Nie za bardzo da się jeździć jedynie mając tą mapę. No i ilość opcji też nie powala (np. brak możliwości wyznaczenia trasy z miejsca innego niż tego w którym znajduje się samochód, i wielu innych standardowo dostępnych w większości map na rynku). Wszystko to sprawia że można czuć się bardzo rozczarowanym, zwłaszcza że inni producenci map zdecydowanie podnoszą poprzeczkę i pokazują że można. Wygląda na to że BMW totalnie olewa polski rynek. A jeśli oni mnie olewają to ja nie czuję się zobowiązany być fair w stosunku do nich. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kolega Macznik w poprzednim poście to...podoba mi się - tak trzymać.

 

Teraz pytanie. Czy można skądś tą mapę jeszcze zassać, bo trochę przespałem wątek?

 

Pozdro!

 

Buuuahahaha :lol: . Przecież właśnie o takich jak ty macznik napisał że obrażają jego poczucie sprawiedliwości! Jak już chcesz się podlizywać i klakierzyć to przynajmniej rusz głową i przeczytaj tekst ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macznik tak trzymac :cool2: :handshake:

Nie lubie roznych, drobnych cwaniaczkow.

 

Mógłbyś kolego rozszerzyć swoją wypowiedź i wyjaśnić mi na czym dokładnie polega moje drobne cwaniactwo? Zadałem tylko jedno proste pytanie, które zresztą wcześniej już ktoś zadawał. A zamiast prostej odpowiedzi "tak lub nie" otrzymałem paszkwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh podziwiam was mnie juz dawno znudzilo sie wdawanie w dyskusje na forach tylko sie smieje jak widze epopeje i pod kazdym zdaniem cytat z komentazem autora :lol: poprostu popis elokwencji i zgryzliwosci maskara

:lol: dla mnie sztuka jest olac taki post potem sie tylko smieje z klieta ze pewnie caly czas fora odswieza i czeka na twoja odpowiedz a tu nic :twisted:

 

a tak na temat to udalo mi sie juz parawie sciagnac ta mape na mk3

mam fatalny net wiec nie wzuce tego raczej na ftp ( ale sprobuje )

wkazdym razie jesli ktos z krakowa to niech na pw da mi zanc to sie jakos ustawimy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie!

Czy wy już nie umiecie dyskutować o nawigacji spokojnie, bez ciśnienia? :duh:

 

Jeśli nie, to po prostu zamkniemy temat i będzie spokój.... Może jeszcze kilka ostrzeżeń żeby utemperować co poniektórych..... :evil: :nienie:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wyjaśniam że nie mam najmniejszego zamiaru kontynuować tej dyskusji nie na temat. Zapisałem się na to forum żeby się czegoś dowiedzieć na temat samochodu, który kupiłem parę miesięcy temu. I jestem zadowolony bo to forum daje mi takie możliwości, a większość kolegów jest bardzo pomocna (teraz ja powazelinię ;). Ale też nie pozwolę się traktować jak dzieciak i stąd ta odpowiedź. End of story.

 

 

Natomiast wracając do głównego wątku, mam pytanie czy istnieje jakaś możliwość (np. przez zmianę softu, obecnie mam soft SW 4-1/50), aby mapa przesuwała się płynnie przy ustawieniu mapy "w kierunku jazdy". No i pytanie czy wersja 2008-2 różni się graficznie od wersji 2008-1. Nawiasem mówiąc szkoda, że na stronie Navteq'a nie ma informacji jakie są różnice pomiędzy wersjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wyjaśniam że nie mam najmniejszego zamiaru kontynuować tej dyskusji nie na temat. Zapisałem się na to forum żeby się czegoś dowiedzieć na temat samochodu, który kupiłem parę miesięcy temu. I jestem zadowolony bo to forum daje mi takie możliwości, a większość kolegów jest bardzo pomocna (teraz ja powazelinię ;). Ale też nie pozwolę się traktować jak dzieciak i stąd ta odpowiedź. End of story.

 

 

Natomiast wracając do głównego wątku, mam pytanie czy istnieje jakaś możliwość (np. przez zmianę softu, obecnie mam soft SW 4-1/50), aby mapa przesuwała się płynnie przy ustawieniu mapy "w kierunku jazdy". No i pytanie czy wersja 2008-2 różni się graficznie od wersji 2008-1. Nawiasem mówiąc szkoda, że na stronie Navteq'a nie ma informacji jakie są różnice pomiędzy wersjami.

 

roznica miedzy mapami 08-1 a 08-2 jest sporo poprawek: wiecej ulic w mniejszych miejscowosciach jesli chodzi o Polske, w Chorwacji na mapie 08-2 jest nowy kawalek autostrady itp.

 

Mapa powinna Ci sie przesuwac plynnie, jesli nie przesuwa sie to masz zanieczyszczony laser, porysowana plyte albo jest slabej jakosci, albo antena w czytniku nie styka, sprobuj ja wyjac i wlozyc ruszajac kablem od anteny. W wersji 4-1/50 nie masz opcji 3D z takich widocznych bajerow...

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.