Skocz do zawartości

BMW NAVTEQ VDO WestEurope Pro 2008/2!! WERSJA DO TESTOWANIA!


rafi992

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja testowa mapy! Żadnego piractwa! Mapę należy ściągnąć i usunąć po czasie testowym! Wersja DVD

 

http://www.goldesel.to/index.php?module=apps&action=view&id=14784#

 

Jest to link typu emule! Klikamy i uruchamiamy program emule który ściągnie plik. W razie pytań proszę o kontakt, u mnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to jest do Profi w E87 ?

jesli tak, to czy to gdzies moglbys wrzucic na normalny serwer http lub ftp ?

1000 razy było i jest na forum - do nowych modeli 1, 3, 5, 6 i X5 nie map na wschodnią europę w tym PL (z wyjątkiem Czech i Słowacji)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to jest do Profi w E87 ?

jesli tak, to czy to gdzies moglbys wrzucic na normalny serwer http lub ftp ?

1000 razy było i jest na forum - do nowych modeli 1, 3, 5, 6 i X5 nie map na wschodnią europę w tym PL (z wyjątkiem Czech i Słowacji)

Sorki za małe niedopatrzenie wyrazu "West", moja odpowiedź powinna brzmieć :

"Nie jest to mapa do E87, jak i innych nowych modeli 1, 3, 5, 6 i X5"

choc moja poprzednia odpowiedź jest też prawdą, tylko trochę nie na temat :)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to jest do Profi w E87 ?

jesli tak, to czy to gdzies moglbys wrzucic na normalny serwer http lub ftp ?

1000 razy było i jest na forum - do nowych modeli 1, 3, 5, 6 i X5 nie map na wschodnią europę w tym PL (z wyjątkiem Czech i Słowacji)

Sorki za małe niedopatrzenie wyrazu "West", moja odpowiedź powinna brzmieć :

"Nie jest to mapa do E87, jak i innych nowych modeli 1, 3, 5, 6 i X5"

choc moja poprzednia odpowiedź jest też prawdą, tylko trochę nie na temat :)

 

Rety, pokiełbasiło się Wam -

 

1. to jest (wg. tytułu) mapa wersji Pro czyli do nowych modeli 1, 3, 5, 6, nowe7, noweX5 (E87, E9x, E60, E61, E65 & 6-series itd.)

 

2. jest to mapa zachodniej Europy = AD,AT,BE,CH,CZ,DE,DK,ES,FI,FR,GB,GI,GR,IE,IT,LI,LU ,MC,NL,NO,PT,SI,SK,SM,VA

 

 

...

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co wywnioskowałem z opisu, nie ściągałem tego. A z drugiej strony, jeżeli jest to "Pro" to jak działa koledze w E39 ? coś ktoś kręci :mrgreen:

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co wywnioskowałem z opisu, nie ściągałem tego. A z drugiej strony, jeżeli jest to "Pro" to jak działa koledze w E39 ? coś ktoś kręci :mrgreen:

 

Także nie rozumiem jak TO może działać w E39... :duh:

W tytule stoi przecież jak byk PRO !!! Może Kolega "mavic" się odezwie i wytłumaczy nam...

 

Aha, ale Europa zachodnia na DVD do wersji High też już istnieje (5,15 GB). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś fajny temat wyszedł

 

Fajny temat bo przyszłościowy -

 

*Jest mapa 2008-2 DVD zachodniej Europy do nawigacji Prof (od dwóch miesięcy na Torrentach), ale tabelowo bez Polski (to ta mapa z górnego tytułu).

 

*Jest mapa 2008-2 CD wschodniej Europy do nawigacji High z Polską.

 

*Jest mapa 2008-2 DVD zachodniej Europy do nawigacji High bez Polski.

 

*Są obiecanki że w lipcu tego roku ukaże się mapa DVD dla Prof + Bussi z Polską...

 

i tak dalej, i tak dalej...

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wprawdzie jeżeli to PRO to i tak nie podejdzie do mojej navi ale mam pytanie na czym to wypalacie? Chyba ze względu na objętość trzeba użyć DVD-DL? Czy MK4 czyta płyty DL? Mam iso wersji HIGH i po wypaleniu na DL navi zgłasza komunikat błędnej płyty DVD/CD ale nie wiem czy samo iso jest poprawne :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie jeżeli to PRO to i tak nie podejdzie do mojej navi ale mam pytanie na czym to wypalacie? Chyba ze względu na objętość trzeba użyć DVD-DL? Czy MK4 czyta płyty DL? Mam iso wersji HIGH i po wypaleniu na DL navi zgłasza komunikat błędnej płyty DVD/CD ale nie wiem czy samo iso jest poprawne :(

 

Po pierwsze: co to za "iso wersji High" które podobno masz?

Po drugie: żeby MK4 czytało DVD-DL musisz mieć soft v.31

 

Czyli: albo dlatego czytnik MK4 zemści na płytę bo pakujesz mu wersję Pro, albo dlatego bo ma stary software.

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

1. Mam nowy soft

2. Mam mapy w wersji HIGH (czyli nie te z linku powyżej), dokładnie to BMW.Road.Map.Europe.High.DVD.2008-2.MULTiLANGUAGE - 3,7G

Przegrałem na DVD-DL i nie działa (później podrzucę dokładny komunikat z ekranu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam nowy soft

2. Mam mapy w wersji HIGH (czyli nie te z linku powyżej), dokładnie to BMW.Road.Map.Europe.High.DVD.2008-2.MULTiLANGUAGE - 3,7G

Przegrałem na DVD-DL i nie działa (później podrzucę dokładny komunikat z ekranu).

Wszystko jasne...

Punkt 2 - Ściągnąłeś z Torrenta to: "BMW Road Map Europe High DVD 2008-2 MULTiLANGUAGE-SHooTERS".

A to jest muka = to jest wersja Pro a nie High. Zaglądnij tutaj http://www.mininova.org/tor/1505140 i wejdź w komentarze na górze...

 

Czyli jak pisałem wyżej - to dlatego Twój czytnik MK4 drze mordę że płyta nie taka... :cry:

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna wersja tej mapy - tylko 3,7 GB. Do takiej pojemności wystarczy zwykła płyta DVD.

 

Po pierwsze: to jest *rar z wieloma *rarami = po rozpakowaniu waży 5,75 GB - czyli na DL

 

Po drugie: dlaczego Wy młodzi macie głupi zwyczaj powtarzania swoich postów? Bez złośliwości z mojej strony, ale oszczędzajcie proszę miejsce na tym Forum... Jeśli niechcący się machnęliście to jest na górze po prawej taki krzyżyk do korekty (usunięcia).

 

 

...

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za potwierdzenie tego co przed chwilą sam znalazłem w komentarzach na jakimś torrencie... A czy w takim razie wyszła prawdziwa wersja HIGH 2008-2?

 

Tak, taka wersja już wyszła, waży 5,15 GB (po rozpakowaniu, czyli też DL), w BMW nazywa się:

 

DVD ROAD MAP, EUROPA, HIGH

P/N 65 90 0 444 925

 

i podobno już krąży w "Osiołkach"... :wink:

 

 

...

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie: dlaczego Wy młodzi macie głupi zwyczaj powtarzania swoich postów? Bez złośliwości z mojej strony, ale oszczędzajcie proszę miejsce na tym Forum... Jeśli niechcący się machnęliście to jest na górze po prawej taki krzyżyk do korekty (usunięcia).

...

 

Przepraszam ale przez błąd skryptu pojawiły się 3 jednakowe wpisy i tylko ostatni z nich miał ów krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie: dlaczego Wy młodzi macie głupi zwyczaj powtarzania swoich postów? Bez złośliwości z mojej strony, ale oszczędzajcie proszę miejsce na tym Forum... Jeśli niechcący się machnęliście to jest na górze po prawej taki krzyżyk do korekty (usunięcia).

...

 

Przepraszam ale przez błąd skryptu pojawiły się 3 jednakowe wpisy i tylko ostatni z nich miał ów krzyżyk.

 

Jak "skrzyżykujesz" ostatni to ten "następny-ostatni" też będzie miał krzyżyk.

 

Na zdrowie :D

 

 

.....

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
zaś fajny temat wyszedł

 

Fajny temat bo przyszłościowy -

 

*Jest mapa 2008-2 DVD zachodniej Europy do nawigacji Prof (od dwóch miesięcy na Torrentach), ale tabelowo bez Polski (to ta mapa z górnego tytułu).

 

*Jest mapa 2008-2 CD wschodniej Europy do nawigacji High z Polską.

 

*Jest mapa 2008-2 DVD zachodniej Europy do nawigacji High bez Polski.

 

*Są obiecanki że w lipcu tego roku ukaże się mapa DVD dla Prof + Bussi z Polską...

 

...

To by wiele wyjasnialo dla wszelkich poszukiwaczy CD/DVD do MK4.

Wschodnia europa 2008-2 jednym slowem jest na CD, gdy zachodnia 2008-2 na DVD. Aby dzialala w E39 MK4 musi byc to wersja HIGH z tego co rozumiem.

 

Roznica pomiedzy wersja HIGH a PRO jest taka, ze PRO dziala na systemach i-drive.

 

A co z wersja SE (Special Edition). Czy jest to laczone eastern i western Europe? :doh: :duh:

 

BTW. Sorry za archeologie :P

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.