Skocz do zawartości

Prosze o rade w sprawie sprzedazy


Detter

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiem ze może to zabrzmieć jak reklama, ale wychodzę z założenia że ludzie którzy szukają samochodu patrzą do działu giełda, a ci którzy to czytają już mają samochody... więc mam nadzieje że nie zostanę za tego posta skarcony...

 

Tak więc pytanie: chcę sprzedać moją beemke i prawdę mówiąc nie jestem pewien czy nie przesadziłem z ceną...

http://allegro.pl/item386546476_bmw_525i_sedan_zadbany_bezwypadkowy_zarejest_w_pl.html

Dodam że stan jest taki jak opisany.

Jak myślicie, uda mi się za taką cenę sprzedać?

Powiem że trochę zależy mi na czasie bo mam upatrzone ładne e46 a jak nie sprzedam to funduszy zbraknie.. A niechciałbym żeby mi ta 3-ka uciekła sprzed nosa...

Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem ze może to zabrzmieć jak reklama, ale wychodzę z założenia że ludzie którzy szukają samochodu patrzą do działu giełda, a ci którzy to czytają już mają samochody... więc mam nadzieje że nie zostanę za tego posta skarcony...

 

Tak więc pytanie: chcę sprzedać moją beemke i prawdę mówiąc nie jestem pewien czy nie przesadziłem z ceną...

http://allegro.pl/item386546476_bmw_525i_sedan_zadbany_bezwypadkowy_zarejest_w_pl.html

Dodam że stan jest taki jak opisany.

Jak myślicie, uda mi się za taką cenę sprzedać?

Powiem że trochę zależy mi na czasie bo mam upatrzone ładne e46 a jak nie sprzedam to funduszy zbraknie.. A niechciałbym żeby mi ta 3-ka uciekła sprzed nosa...

Nie oszukujmy sie za te pieniadze nie spzedarz mojim zdaniem wartaa jest ok 6000 zł :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób maskę, wstaw legalne ksenony i zmniejsz przebieg do 180 tys. :8) wtedy pójdzie może za 8 tys.

 

A tak na poważnie to rocznik swoje robi, stary model też, wizualnie też nie zachwyca, więc jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży to musisz zastanowić się nad ceną, moim zdaniem jest za wysoka jak za to auto mimo fajnego wyposażenia... O dziwo w tym przypadku nawet brak gazu jest wadą, bo ktoś kto kupuje takie autko raczej bardzo chciałby je nabyć już z gazem za niskie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę ciężko będzie sprzedać,jak ktoś ma takie pieniądze to już raczej nie rozgląda się za e34,często jeżdżę do Niemiec i za tą kasę można spokojnie tam kupić e38 lub e39 z początkowych roczników,myślę,że około 7 góra 8 tyś zł możesz wystawić,na rynku jest przesyt aut,z taką ceną będziesz auto sprzedawał baaaardzo długo.
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi... Choć trochę mnie zniechęciły do sprzedaży... żal d**e ściska jak człowiek dba ile może, pilnuje by wszystko było na czas i nie pozwala na jakieś odkładanie na później rzeczy które można zrobić od razu... i w dodatku płaci kupę kasy za 2 komplety felg i drugie tyle za opony a później jak chce sprzedać to nawet samochód w gratisie daje do tych felg i tak sie ludzie krzywią że drogo... :/ Co sie dzieje z tym naszym światem... :cry2:

 

Dodam tylko że teraz trochę żałuje że tyle kasy wkładałem w samochód. Bo równie dobrze mogłem nic w nim nie robić i aby tylko sie toczył a teraz bym po prostu sprzedał za 6 tys. padakę która sie nie nadaje do jazdy z 4 x przekręcanym licznikiem... ehhh..... sorry ale musiałem sie wyżalić :(

Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym nawet wycenil na wiecej... co z tego, wiem po swoim, ale tak jest niestety, ze co wlozysz to w duzej czesci nie odzyskasz.

Do 12 tys - dla mnie zrozumiana cena.

A realna mysle do 9-10.

Zostaw sobie bo szkoda sprzedawac jak sie robilo pod siebie :)

Mam ten sam dylemat u siebie :duh:

I juz zdecydowalem, ze je robie po maxie dla siebie i zostaje potem jako 2.

A dylemat tylko ze wzgledu na 2.0 (chcialbym wiekszy silnik)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe, czy potencjalny kupujący będzie chciał dopłacić kilka tysięcy więcej do rynkowej ceny autka otrzymując w zamian nieco więcej niż gdyby kupił gdzieś indziej. Problem w tym, że według mnie można domagać się tego wtedy kiedy autko jest w zdecydowanie lepszym stanie technicznym niż inne (i szuka sie kupujących tego oczekujących) albo ma też delikatnie podnieść cenę jeśli ma jakieś nieprzeciętne wyposażenie (np. m-pakiet, jakieś super felgi itd.). W tym autku obie rzeczy są niestety bez znaczenia, bo tego drugiego nie ma, a stan techniczny może zadecydować tylko o chęci w ogóle zakupu tego modelu. Z doświadczenia wiem, że jeśli ktoś kupuje starą E34 czy E36 to po prostu są to ludzie "bez kasy" i szukają jak najtaniej, przykre ale prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że macie racje co do mentalności ludzi szukających jak najtaniej.

Prawdę mówiąc nie brałem tego pod uwagę nigdy, ponieważ zawsze wychodziłem z założenia że lepiej zapłacić więcej i mieć coś porządnego... W końcu nie kupuje się samochodu na parę tygodni i nie jest to wydatek rzędu 1000 pln... A już takich składanych z 3 innych to bym w życiu nie kupił... (bezpieczeństwo własne i pasażerów) a niestety i takie ludzie kupują jak są tańsze... (choć faktycznie nie zawsze wszyscy wiedzą że takie coś nabywają).

 

W każdym bądź razie już postanowione: albo dostanę cenę jakiej oczekuję albo zostaje przy e34.... :) Najwyżej za parę lat będzie to samochód jako 2-gi do lansacji i jeszcze za parę latek sprzedam za x razy więcej jako zabytek :D

Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie już postanowione: albo dostanę cenę jakiej oczekuję albo zostaje przy e34.... :) Najwyżej za parę lat będzie to samochód jako 2-gi do lansacji i jeszcze za parę latek sprzedam za x razy więcej jako zabytek :D

 

I tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.