Skocz do zawartości

jakiej firmy klocki i tarcze do E46 COUPE?


maly.uk

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM >tak jak napisalem w temacie szukam pilnie klockow i tarcz na przod i tyl do mojej cupetki!!!jaką firme polecacie !!dodam ze bym chcial na przod wentylowane czy to drogi gips ?gdzie moge sie dowiedziec jaki rozmiar moge zalozyc najwiekszy tarcz(na przod) bo chyba sa rozne ??? :D

 

 

pozdrawiam i dzieki za fatyge :cool2:

BYLO E46 2.2 COUPE

JEST e91 320d M sport

http://imageshack.us/a/img716/6179/20120608055538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu no to mnie zaskoczyles bo ja myslalem ze wentylowane

sa bardziej wytrzymale :(

 

 

a czy moze ktos wie ile taki biznes kosztuje w ASO?

BYLO E46 2.2 COUPE

JEST e91 320d M sport

http://imageshack.us/a/img716/6179/20120608055538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge sie dowiedziec jaki rozmiar moge zalozyc najwiekszy tarcz(na przod) bo chyba sa rozne ???

 

To zależy od felg jakie posiadasz a jeśli się nie mylę masz 18' :mrgreen:

 

Seryjnie masz tarcze 286x22. Do tak dużych felg możesz włoży nawet tarcze 325x28 z M3 E46 :wink:

Tylko większe tarcze wymagają zmiany zacisków i klocków no ale klocki i tak zmieniasz :wink:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge sie dowiedziec jaki rozmiar moge zalozyc najwiekszy tarcz(na przod) bo chyba sa rozne ???

 

To zależy od felg jakie posiadasz a jeśli się nie mylę masz 18' :mrgreen:

 

Seryjnie masz tarcze 286x22. Do tak dużych felg możesz włoży nawet tarcze 325x28 z M3 E46 :wink:

Tylko większe tarcze wymagają zmiany zacisków i klocków no ale klocki i tak zmieniasz :wink:

No ja raczej myślę, że tarcze zależą od mocy (czytaj prędkości maksymalnej) i masy pojazdu a nie od wielkości felg. No chyba że chodziło ci o poprawę wyglądu no ale jeszcze nie słyszałem żeby ktoś poprawiał wygląd przez wstawianie większych tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylowane tarcze z przodu znajdziesz w każdej e46. Masz dwie opcje jeśli chodzi o rozmiar: 300mm x 22mm z 328/325i (oraz niższych modeli po lifcie), potrzebne Ci będą tarcze oraz jarzma zacisków (sam zacisk jest ten sam), klocek również ten sam co przy tarczy 286mm.Minimalny rozmiar felgi to 16 cali. Druga opcja to hamulce z 330i/d rozmiar 325mm x 25mm. W tym wypadku zacisk i klocek jest już inny więc trzeba wymienić wszystko (tarcze,klocki,jarzma,zaciski). Minimalny rozmiar felgi-17cali. Dla porównania E46 M3 ma z przodu tarcze w rozmiarze 328mm x 28mm i wymagają one więcej pracy aby zaadaptować je do zwykłej E46.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM >tak jak napisalem w temacie szukam pilnie klockow i tarcz na przod i tyl do mojej cupetki!!!jaką firme polecacie !!dodam ze bym chcial na przod wentylowane czy to drogi gips ?gdzie moge sie dowiedziec jaki rozmiar moge zalozyc najwiekszy tarcz(na przod) bo chyba sa rozne ??? :D

 

 

pozdrawiam i dzieki za fatyge :cool2:

Po co zmieniać zaciski i kombinować...:nienie:

Seryjne tarcze sprawuja się ok

Ty masz ATE 24.0122-0115.1 te szły do 2000roku

ATE POWER DISC mozna też włożyć tylko są troszku droższe(lepsza wersja ATE )

Klocki przód z ATE 13.0460-545.2

Ot Cała tajemnica Hamulców przednich :cool2:

Tyły .......

Tarcza tył ATE 24.0119-0107.1 276mmśrednica

Klocki tył ATE 13.0460-3605.2

 

Jeśli chcesz to mogę Ci takowy zestawik zalatwić...........pracujęw hurtowni więc ceny bedą zadowalające..

Na alle uważaj na podrubki zza wschodniej granicy lub z dalekiej krainy małych ludzi i skośnych oczu........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.