Skocz do zawartości

problem z klimą i trakcją = co to może być? _______FOTKI


Bamber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy,

Chciałbym dowiedzieć się kilku spraw odnośnie e36, natomiast:

1) problem z kontrola trakcji, pali się kontrolka = co może byc popsute??

2) problem z klimatronikiem = czasem działa, czasem się wyłącza.. co moze byc??

3) problem z działaniem centralnego zamka... nie działa :) = co moze byc? :)

 

Wiem, ze to ogolne podejscie ale nic wiecej nie powiem na dzien dzisiejszy. Autko jest z 1996 roku, chciałbym je kupić, ma rozne problemy z elektryka? jak widac powyzej.. dlatego sie zastanawiam czy warto..

Dodam jeszcze, ze ma załozona sekwencje i tez nie chce sie przelaczyc na gaz.. tez cos z gazem... silnik 2.0

 

Ponizej zamieszcze link do autka to mozecie je zobaczyc.. w odpowiednim dziale dalem prosbe o opinie ale bez odzewu, wiec jesli tu ktos juz wejdzie to moze zobaczcie jak ona sie prezentuje? czy to malowane czy nie:) oryginal m-pakiet czy nie :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5156411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ///M Pakietu:

Zderzak z przodu nie ma ani halogenów, ani kanałów chłodzących tarcze hamulcowe - także świadczy to o czymś.

Albo zderzak dokładany i ktoś darował sobie te "szczegóły", albo jest po dzwonie i poskładana na handel.

Ogólnie - ja na Twoim miejscu poszukałbym jeszcze, bo ta już ze zdjęcia jest podejrzana, a piszesz jeszcze że ma sporo problemów natury technicznej.

 

Pozdro!

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak cabrio jest piękne w E36 ale własnie ten egzemplarz to raczej skarbonka napewno skarbonka albo albo ktoś nie dbał ja bym szukał dalej

pozdro Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
co do kontroli trakcjo to moze byc do wymiany czujnik abs który znajduje sie na kole

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię moja opinia to ten samochód to RUPIEĆ.

Widać w nim mnóstwo przeróbek, niekoniecznie solidnie wykonanych.

Źle spasowane elementy nadwozia (przód), malowany na bank tylny prawy błotnik (świeżo) a co malowane wcześniej ?? na bank stargane podwozie od takiej gleby. Do tego te usterki. Nawet nie szukaj odpowiedzi na pytania które zadałeś. Taki stan świadczy ze nie miało ono lekkiego żywota.ODRADZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię moja opinia to ten samochód to RUPIEĆ.

Widać w nim mnóstwo przeróbek, niekoniecznie solidnie wykonanych.

Źle spasowane elementy nadwozia (przód), malowany na bank tylny prawy błotnik (świeżo) a co malowane wcześniej ?? na bank stargane podwozie od takiej gleby. Do tego te usterki. Nawet nie szukaj odpowiedzi na pytania które zadałeś. Taki stan świadczy ze nie miało ono lekkiego żywota.ODRADZAM.

 

w pelni sie zgadzam z opinia kolegi te auto to zlom naprawde nie ma po co go kupowac za taka cene wiadomo nie kupisz auta w super stanie ogolnie mowiac zlom bazuje tutaj na wypowiedziach innych kolegow twierdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własie koles do mnie dzwonil, ze naprawil dach..

no ale chyba to i tak niewielkie pocieszenie.. czyli nie ma co wylapywac 'okazji' tylko dalej poszukac by nie zrazic sie do BMW ? :)

 

O prosze, koles wystawił aukcje poza komisem, warto za te 13?? Czy moze parch to parch? :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5331720

Edytowane przez Bamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do schowka, to popatrz na allegro - sa dwa rodzaje. generalnie roznia sie przyciskiem do otwierania.

a samochod... hmm.. to co na pierwszy rzut oka - kielich sie swieci jak psu jajca, a e36 pod maska powinny byc matowe.

13pln, cena chyba dosyc niska jak za cabrio, tylko nie wiem czy nie jest warto dla swietego spokoju dolozyc kilka tysiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.