Skocz do zawartości

Czy e36 i e46 były ocynkowane?


Marko27

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze nie bo widziałem pordzewiałe progi u kumpla w e36 moja jest ok ale jak mialem stłuczke delikatną to za pare dni rdza juz mi podchodziła tam gdzie odprysnoł lakier wiec chyba nie jest na ocynku ale seria 3 ogólnie jest bardziej wytrzymała od 5 na korozje ,, strwierdzam z doswiadczenia wizualnego :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę że e36 ma daleko do pełnego ocyku, porównując np. do audi to bmw jest dużo bardziej podatne na korozje. sam mam bmw e36 z 96r i już widać ślady korozji, a dla porównania kumpel ma audi b4 z 93 na której gdyby nawet bardzo się chciało to rdzy sie nie znajdzie! :D a ciekawe jak jest z e46?może one są mocniejsze? taką chciałbym mieć następną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa bagarznika -newralgiczne miejsce w e36, ten typ tak juz ma- oznaki korozji moga pojawic sie na spawach, na dolnej krawedzi klapy. co do e46 widzialem kilka sztuk z rdza-zdumiewajace, przeciez bezwypadkowe :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze kiedys cos sie zacznie z tym robic. Akurat na blotniki leca kamienie caly czas i woda wiec kiedys tam ten ocynk zniknie. Na klapie bagaznika gnije ci napewno w miejscach gdzie sa uszczelki wiec tez caly czas woda sie tam trzyma praktycznie. Zdejmij sobie uszczelke z tylu z bagaznika to zobaczysz co tam masz ;) Dzwi to wiadomo. Gola blacha. A nasz e36 juz tez maja nie malo lat. Do tego dochodzi sol na drogach i inne czynniki zewnetrzne.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.