Skocz do zawartości

Olej z allegro, oryginał z niemiec??


seba320

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra na dwoje babka wróżyła ale teraz pytam Tych, którzy właśnie kupują olej w niemczech jaka jest tam cena właśnie magnateca 10w40? pozdro

 

a tutaj np. ten olej sprzedawany jest także w sklepie w takiej cenie wiec sam już nie wiem

http://allegro.pl/item348979087_castrol_magnatec_10w40_5l_f_ra_vat_ec.html

 

brat kupował ostatnio w realu w Niemczech i płacił 25 ojro za castrola magnateca 10W-40

montrealblau metallic

http://images32.fotosik.pl/159/5915b878132dde91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

 

Ja dla odminy chce kupic olej valvoline z allegro .

 

Chce kupic ok. 7 litrow oleju Valvoline VR1 racing 5w-50 lub synpower 5w-40 . Mozecie mi polecic sprawdzonego sprzedawce od ktorego napewno kupie orginalny olej ? :) :) Prosilbym o PW z nickami waszych sprawdzonymi sprzedawcow olejow :) .

 

Cena tych olejow na allegro to ok. 32-35 zl/litr , a w sklepie 47-55 zl/litr :duh: .

 

dzieki

pozdr.

Piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje autko jeździ na Elf Competition STI 10W40 -już trzy wymiany oleju i powiem że jestem z tego oleju bardzo zadowolony- posiadam M40, ale do tej pory żadnego stukania zaworów i z tego co wiem jest to jeden z niewielu olei nie rozlewany w kraju a cena przyzwoita 90 zł za 4 litry.
masqo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja także mogę polecić kupno oleju po mniejszej cenie targanego z zagranicy. Kupiłem na allegro Valvoline półsyntetyk long life i chodzi silniczek ZDECYDOWANIE ciszej niż na naszym krajowym mobil super S :wink:

Następny raz też będzie z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja także mogę polecić kupno oleju po mniejszej cenie targanego z zagranicy. Kupiłem na allegro Valvoline półsyntetyk long life i chodzi silniczek ZDECYDOWANIE ciszej niż na naszym krajowym mobil super S :wink:

Następny raz też będzie z allegro.

 

Ten olej ktory kupiles mial niemiecka etykiete ?

 

Mozesz podac nick sprzedawcy ?

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz kilka wymian zrobilem w roznych samochodach ... wszytko castrol... syntetyki lub polsyntetyki ... z allegro... i nie chodzi nawet o oszczednosc.. lae tego oleju jestem bardziej pewien... jak tych w niektorcyh sklepach
http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.