Skocz do zawartości

Poszukuje instrukcji po polsku


Sango

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hey,

z moich informacji w ASO Ostrobramska wynika iż instrukcje są w druku (do E34) i należy co jakiś czas dryndnąć i podpytać (nr 22 6139003 wew 220).

 

Ten tekst to ja słyszę od Fusa już od 3 miesięcy ;) :x :? :duh: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynika iż instrukcje są w druku (do E34)

 

Ten tekst to ja słyszę od Fusa już od 3 miesięcy ;) :x :? :duh: :mad2:

Ja z kolei taki tekst uslyszalem w Katowicach , natomiast w Bielsku powiedzieli ze czegos takiego jak instrukcja do e34 u nich nie dostane.

pozdro

JURON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przylacze :) Gdyby ktos mial scany do E34/E32 ale nowszej wersji - uwzgledniajacej modele z silnikami V8 to bylbym zobowiazany :wink:

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferowałem się parę razy już z tymi instrukcjami, ale jak się nie czyta forum ;) :lol:

Nikt mi nie może znaleźć serwerka (2 serwery, z któreych dotychczas kożystaem mają problemy ...), gdzie mógłbym to wystawić ..., a mail-em naprawdę nie chce mi się wysyłać po kilka razy ...

Lub "zbierzcie" tutaj listę e-maili to Wam wyślę "hurtem", tylko napiszcie co Was insteresuje.

"Oferuje" skany (po ok. 20MB) :

E32 po angielsku (po polsku w ogóle nie ma)

E34 po polsku

 

pdf-y :

E38 po angielsku lub niemiecku

E39 (także M5) po angielsku (wersje USA - 528 i 540)

E46 po angielsku (wersje USA - 323 i 328)

E65 po angielsku

do nawigacji E39 i E38 - 4:3 i 16:9 - angielski lub niemiecki

i parę innych ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferowałem się parę razy już z tymi instrukcjami, ale jak się nie czyta forum ;) :lol:

Forum czytam, scany mam :) Jednakze moja wersja dotyczy modeli 730i, 735i, 735iL, 750i oraz 750iL. Dlatego zwrocilem uwage, ze interesuje mnie nowsza wersja (jezeli taka istnieje) obejmujaca modele z silnikami V8, jako ze w tych wersjach pojawilo sie troche inowacji i roznic w obsludze.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferowałem się parę razy już z tymi instrukcjami, ale jak się nie czyta forum ;) :lol:

Forum czytam, scany mam :) Jednakze moja wersja dotyczy modeli 730i, 735i, 735iL, 750i oraz 750iL. Dlatego zwrocilem uwage, ze interesuje mnie nowsza wersja (jezeli taka istnieje) obejmujaca modele z silnikami V8, jako ze w tych wersjach pojawilo sie troche inowacji i roznic w obsludze.

Tak, tak, akurat ta uwaga nie była do Ciebie ;)

Ewentualnie V8 mam w instrukcji do E38 :), ale też Cię nie zadowoli, bo mam już nowsze wersje instrukcji z silnikami M62

Akurat do E32 mam tą samą wersję co Ty :(

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie V8 mam w instrukcji do E38 :), ale też Cię nie zadowoli, bo mam już nowsze wersje instrukcji z silnikami M62

Akurat do E32 mam tą samą wersję co Ty :(

A co z instrukcja do E34? Czy ona uwzglednia modele 530 V8 i 540 V8 ? Jezeli tak to powinna byc przydatna, bo w E32 byly montowane te same silniki i skrzynie. Dla przykladu powiem, ze w instrukcji ktora posiadam (czyli starsze E32 z silnikami R6) wystepuje roznica w obsludze tempomatu, ten w V8 obsuguje sie troche inaczej. Bylo wlasnie kilka takich niewielkich niuansow o ktorych chetnie bym poczytal. A wiec jesli tylko instrukcja uwzglednia E34 V8 to powinno byc dobrze :)

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w instr. do E34 są V8.

W tej instrukcji są wszystkie wersje silnikowe z wyjątkiem M20, a więc : 518, 520 i 525 M50. 535, 530 i 540 V8, 524td 525td i tds, także wersja X i kombi.

Jak miałem E34, to kupiem tą instrukcję (bo instrukcja obsługi do posiadanego samochodu to wg. mnie podstawa). Niedawno ją zeskanowałem, bo jest "szybsza" w użytku oraz jak ktoś ją chce, to łatwiejsza w transporcie ;)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w instr. do E34 są V8.

Ooo to taka instrukcje to bardzo bym chcial :D Gdybys kiedys wystawil to gdzies na jakims serwerze do sciagniecia, bardzo prosilbym o linka.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebast - BMW Klub Polska jak by byla gdzies na serverku ta do e34 to chetnie bym sciagna ;), a wlasnie mi sie przypomnialo ze mozna zalozyc konto na www.piwko.pl i tam chyba daja 100mb, wiec moze tam bys zobaczyl ? jak nie masz czasu zakladac i bawic sie w to to daj znac, mysle ze ktos to z nas zalatwi ;) i poda Ci tylko dane do zalogowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam, znać.

A na serwerku co podałeś, jest wstrzymane zakładanie kont.

Wolałbym własne konto, wtedy nie muszę się "prosić" ;) i wolę tym sam zarządzać - szybko moge reagować na Wasze potrzeby ;)

Jak znacie jakiś inny podobny serwer, gdzie będzie przynajmniej ze 100MB miejsca to dajcie znać

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wpadlem na pomysl , heh, ja mam przeciez studenckie konto chyba z 250 mb i lacze 10 mbit albo lepiej nie pamietam za bardzo, tylko ciezko by bylo zeby Ci moje haslo podac, ale zobacze co da sie zrobic, moze do ftpa bym dal inne i do poczty inne i bym Ci dal, ale musze isc do admina pogadac, to sie jeszcze odezwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :cool2:

A o swoją pocztę i tak mógłbyś być spokojny :mrgreen:

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 MB wystarczy, ale nie chce mi się "bawić" w tymczasowe konta, lub jakąś ich liczbę itd. teraz jest potrzeba instrukcji do E34, jednoczesnie mam prośby o E32, zaraz pojawi się potrzeba Haynes'a itd. itd ... Potrzebuje (nie na własne potrzeby, tylko Wasze :)) jedno porządne konto i po sprawie.

Jakiś czas temu miałem wystawione obie te instrukcje, ale "dobre" czasy się skończyły ;) ...

 

PS Apropo próśb jakie dostaje na priv. wszystkie je odbieram ... Na pewno wszystkim wyślę i dam znać ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.