-
zawory regulacja
Ja mam podobny problem tylko ze nie dziala mi tylko otwieranie szyby na tylnej klapie, otowrzyc ta szybe mozna bardzo sporadycznie i zupelnie nie wiem gdzie szukac bledu - a jak dostarcze prad bezposrednio do tego przelacznika to powinna sie otworzyc? Gdzie szukac przyczyny? Juron
-
sprezyny -beda pasowac?
Witam, jestem na etapie podnoszenia auta do fabrycznej wysokosci. Mam zalozone czerwone sprezyny ( nie wiem jakiej firmy - tak kupilem) auto jest jak dla mnie za niskie aczklowiek prowadzi sie super. Co do meritum: sprzezyny na tyl juz kupilem nowe(KF) , a na przod wypatrzylem na allegro z modelu e34 535 z 1990 , czy beda pasowaly do mojego 520 1993? czy moze w 535 byly jakies twardsze ze wzgledu na inny silnik? wogole te czerwone sprezyny po calej operacji beda na sprzedaz;) pozdrawiam Juron
-
Poszukuje instrukcji po polsku
Do E34 jest do obejżenia lub ściągnięcia tutaj : http://helios.et.put.poznan.pl/~mpolroln/E34PL/instr_E34_PL.htm Wielkie dzieki , o to wlasnie chodzilo pozdrawiam Juron
-
Poszukuje instrukcji po polsku
"Oferuje" skany (po ok. 20MB) : E34 po polsku Nie dysponuje miejscem tylko emailem:) , ale jakby szlo to poporsze podzielona na 4 kawalki na: [email protected] pozdrawiam Juron
-
Poszukuje instrukcji po polsku
wynika iż instrukcje są w druku (do E34) Ten tekst to ja słyszę od Fusa już od 3 miesięcy ;) :x :? :duh: :mad2: Ja z kolei taki tekst uslyszalem w Katowicach , natomiast w Bielsku powiedzieli ze czegos takiego jak instrukcja do e34 u nich nie dostane. pozdro JURON
-
material na obicie fotela- gdzie , sprezyny - gdzie??
Wlasnie w tym sek ze ma byc tak jak wyszlo z fabryki i abo znajde taki fotel albo material.... , myslalem ze taki material tez mozna gdzies znalezc - szczegolnie ze potrzeba mi malo tylko to na czym sie siedzi. pozdrawiam JURON
-
material na obicie fotela- gdzie , sprezyny - gdzie??
Witam, Chce dac do obszycia fotel kierowcy - auto jest, tapicer godny zaufania jest , tylko tego materialu nie ma. Tapicer do ktorego to chce dac mowi ze nie umie znalezc tego materialu po hurtowniach ( rejon slaski) Czy ktos moze wie gdzie mozna nabyc taki material: siwy(szary) z cienkimi czarnymi paskami lecacymi pod katem?? ( taki jak to w 5tkach). A gdzie polecilibyscie zakup sprezyn o normalnej wysokosci - chodzi mi o cene. Pytalem w jednym miejscu cena 200zl/sztuke tyl - dobra to cena?? Te czerwone sprezyny mnie zbyt duzo nerwow kosztuja. pozdrawiam Juron
-
Prawdziwy przebieg - sprawdzilem...
mozna odczytac ten "przebieg" pojezdzic troche i znowu zrobic odczyt jezeli to wewnętrzny numer BMW- to powinien byc staly . Taka mam mysl :lol: Juron
-
chce podwyżyć zawieszenie
Dokladnie tak jest jak piszesz z tym przejazdem przez "lezacego policjanta". Tak na autostradzie i rownych drogach jest ok . jednak przypominam że mieszkamy w Polsce a autostrady to widziałem kiedyś jak zadowolony z siebie Marek P. pokazywał w telewizji na mapie :D . pozdrawiam Juron
-
chce podwyżyć zawieszenie
Witam, kupilem 520 tourning ktora ma obnizone zawieszenie. Wszystko to zostalo zrobione w Niemczech i nie wiem dokladnie jakie to sa sprezyny i amortyzatory. Jezdzi sie na tym super - jezeli chodzi o zakrety i ogolne prowadzenie auta. Jednak przy przejezdzie przez kazdy garb, każdy przejazd przez bramy , każdy przejazd przez krawężnik, każde głębsze koleiny, musze uwazac zwalniac kombinowac, a ja chce miec tak jak dala fabryka. W tym celu powiedzcie jak sie zabrac do tego zeby te auto mialo wiekszy przeswit? Czy wystarczy wymiana samych sprezyn? Z tego co czytalem w archiwum zdania byly podzielone, wszystko ponoc zalezy od tego czy amory sa tez specjalne do tych sportowych sprezyn , jezeli tak to jak to sprawdzic ? Wiem tylko ze sprezyny ktore mam sa czerwone. Czy jakis uzytkownik combi mogl by mi powiedziec ile ma byc w cm od progu do ziemi? Jakie sprezyny polecacie i czy jest sens wymianic np. tylko z tylu( z oszczednosci) ? Chetnie wymienie te sportowe na "normalne" - ale dobre. pozdrawiam Juron
-
Migacze z boku blotnika?
Witam, jakis czas temu pytalem o kupno 524td czy 318i combi , no i mam 520kombi:), ale do rzeczy : w jakich modelach e-34 byly montowane migacze na bokach przednich blotnikow w jakich latach i czy ewentualnie w tourningach? pozdrawiam Juron
-
O instalacjach gazowych
Witam, przeczytalem caly watek i wniosek jest taki ze instalacja gazowa w BMW nie jest plug&play :D , kazdy z Was ma jakies wieksze lub minejsze problemy. Pisalem w innym watku ze chce kupic BMW524TD, ale teraz wypatrzylem E-34 520 -i dlatego moje zainteresowanie tematem gazu. Obecnie robie 20 tys rocznie wiec jezeli zalozyl bym instalacje z silnikiem krokowym pobierajacym info z sondy lambda to okolo rok i mam to zaplacone. Ale powiedzcie mi czy w 520 da sie jechac na gazie , jakie jest realne spalanie benzyny bez instalacji , a jakie z ? a jakie spalanie gazu? czy ma ktos z Was w takim silniku instalacje II generacji? (mowie o silniku z 1991), Obecnie mam w audiku taka instalacje i nie powiem jest dobra ale auto nie chodzi dobrze tak jak na benzynie.