Skocz do zawartości

Szyba czolowa ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam pytanko , posiadam bmw 316 i compact ( 96r ) i chcem dorwac szybe przednia , czy orientujecie sie ile kosztuje nowa , i czy do compacta idzie ta sama co do sedana ? pozdrawiam ... a moze ktos wie gdzie w bialym dorwa takowa szybke :)
Opublikowano

Kolego znajomy kupował szybe(orginalną) jakieś 3 miesiące temu na allegro od użytkownika (exklusiv7335) za 350 zl z dostawa do domu!!!

Z tego co się orientuje koleś ma szyby do każdego auta,wiec poszukaj go na allegro !!!

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Opublikowano
Mam pytanko , posiadam bmw 316 i compact ( 96r ) i chcem dorwac szybe przednia , czy orientujecie sie ile kosztuje nowa , i czy do compacta idzie ta sama co do sedana ? pozdrawiam ... a moze ktos wie gdzie w bialym dorwa takowa szybke :)

 

Witam,

Wg katalogu numer szyby jest identyczny - więc sedan i compact mają szybę czołową identyczną.

 

Tutaj masz ceny przykładowe

http://www.nokaut.pl/oferta/bmw-3-e36-sedan-szyba-przednia-zielona-z-pasem.html

 

http://www.nokaut.pl/oferta/bmw-3-e36-sedan-szyba-przednia-zielona.html

 

Z pasem i bez pasa na górze szyby. Montaż około 100zł. Tak więc całkowity koszt powinien zamknąć się w kwocie 350zł.

 

Pzdr

Opublikowano
Dokladnie :) ja wymienialem miesiac temu 360zł z montazem i niebieskim paskiem, a szyba Pilkington-a. Do niebieskiego paska doplata 15-20zł nie pamietam, a co do szyb uzywanych lepiej zobaczyc je na wlasne oczy tez chcialem miec orginalna i o maly wlos nie kupilem z dziurka, tylko ze byla ladnie zaklejona i malo widoczna :naughty:
Opublikowano
koszt nowej z montazem bez paska to 300zl przynajmniej u mnie :P

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Opublikowano
Ja zaplacilem 600zl za szybe do coupe, uszczelke i montaz w jaan glass. PZU zabawe wycenilo na 950zl.
Opublikowano
u mnie z tym niebieskim paskiem z robotą , uszczelkami, już na gotowo powiedzili niecałe 300zł
Opublikowano

Ja mialem placic 350zl z wymiana. Skonczylo sie na klejeniu pajaka - 70zl z roczna gwarancja. Jezdze juz od ponad pol roku i jest ok.

Swoja droga Pilkington bardzo znana firma.

http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/ - moja Bumcia ;)




http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/spalanie.gif

Opublikowano
Pilkington w Warszawie - 380zł. Cena zależy w dużym stopniu od lokalizacji Warsztatu...
Opublikowano
Szyba w sedanie i compakcie jest taka sama, inna jest w coupe. Ja też ostatnio wymieniałem w sedanie i zapłaciłem 410zł z montarzem i nwą uszczelką tą nad szybą. Koleś mi powiedział że różnica w cenie szyby wynika z tego że niekture bmw mają nrumer VIN na podszybiu na zewnątrz a niekture pod szybą. Jak masz VIN pod szybą to będzi droższ o 100zł :shock: . Szybę wymieniałem w auto jan glass Olsztyn

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.