Skocz do zawartości

pytanie do uzytkownikow lub znawcow bmw m pakiet


Bmwe39520Gdynia

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie dotyczace bmw m pakiet w budzie e39 2000 2003r a mianowicie.....czesto widze w ogloszeniach opis m pakiet lub m pakiet optic.chodzi mi czy zawieszenie tarcze itd kazda ma inne od standardu?czy sa wyjatki i jak to rozpoznac?chodzi mi o oryginalna wersje m pakiet ze zrebrem w srodku pozdro
Tylko BMW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko srebro w srodku to orginalny mtechnic :wink: Mozesz miec wersje shadowline i bedzie cały czarny... Co do zawieszenia, jest troche inne, nizsze. Ostatnio ktos cos wymienial w zawieszeniu mtechnic i z tego co pamietam jakies gumy tez byly innee. Napewno autko musi nizej stac, nalepiej jak bys mial wpis w ksiazke, jakie auto dokladnie ma dodatki M, zamonotwane oczywiscie fabrycznie. Powinno byc, min. czarna podsufitka, kierownica M, srebrny podnożnik(czy jak to tam sie nazywa) sport fotele, oczywiscie zderzaki, i zawieszenie... no i zazwyczaj sa tez felgii jesli nikt od poczatku nie zmienial....

 

Niestety wiekszośc niby Mpakietów na allegro to montaże własnoreczne i ograniczaja sie zazwyczaj do wymiany samych zderzakow... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem to wszystko o wypasie o kierownicy fotelach podnozku spoilerku na klapie zderzakach listwach alu r ramiennych m pakiet ))))i upieram sie przy srebrze......w m pakiecie oryginalnym a szadowline to inna bajka....moze byc tez wm pakiecie czarna podsufitka ale listwy na desce nie.a przymierzam sie do kupna z niemiec a nie z allegro...widzialem ostatnio na allegro oryginalny m pakiet z 99r nic nie dokladane....niby....mial xenonki z 2001r to juz moge zrozumiec ze ktos wymienil ale...zderzak m power i bez spryskiwaczy na lampy...zalosne...a wydaje mi sie ze sa tak naprawde wersje m pakiet tylko OPTIC czyli zawieszenie normalne ale...pewny nie jestem dlatego pytam....pozdrawiam i czekam na jakas konkretna odpowiedz :shock:
Tylko BMW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to nie wiem czemu u siebie mam czarne blyszczace listwy, a w ksiazce opisane jako shadowline, + cala litania dodatkow M. Wydaje mi sie, ze zalezalo to wylacznie od kupujacego, widocznie listwy mogles sobie wybrac jakie ci sie podobalyy... albo tylko srebrne i czarne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak miala listwe pod nozki m i jeszcze listwy na progach m pakiet.moze masz czarne wykonczenie na desce ale spojrz na mobile de tam kazda ma srebro w srodku wiec wydaje mi sie ze twoja m pakiet nie jest oryginalna...ale moze sie myle :wink: pozdro
Tylko BMW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba tak ze M pakiet, M pakietowi nie równy dlatego że zależało to od pierwszego właściciela.

Ja mam niby M pakiet który tak naprawde ogranicza się do tego że mam obniżone zawieszenie, kierownice ze znaczkiem M, i gałe od biegów rónież ze znaczkiem, wersja shadowline, w środku drewniane listwy i jasna podsufitka, zdeżaki zwykłe. Wszystkie w/w dodatki figurują z odpowiednim wpisem w książke więc nie jest to inwencja późniejszych właścicieli.

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje....bo juz zwariowalem....malo jest info na temat m pakietow.....ps masz 530 d z 99 wiec ma on pewnie 184km,jak to chodzi i ile pali powiedzmy wiecej trasy niz mista 70 do 30% przy w miare spokojnej jezdzie ale nie patrzeniu na licznik przy 80km h....?chodzi sporo glosniej od benzyny na zewnatrz jak sie slucha?nie z kabiny)))jakies awarie silnika?jestem raczej zwolennikiem benzynki bo kosztuje tyle co ropa a mysle ze taka 530 wezmie spookojnie te 8 litrow a cena ta sama benzyny co ropy a koszt zakupu wiekszy....czaje sie na 2.2 170ps 2001r.pali tyle co moja 2.0 150os a jedzie sporo lepiej ponoc :lol: pozdro
Tylko BMW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ja np mam felgi od M, kiere i zawiasy. I tak mam wpisane w fabryczna książke, podsufitke mam normalną, a listwy czarne w środku bo jest shadowline. Zalezy jak ktoś sobie konfigurował przy kupnie w salonie. pozdrawiam

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jeźdze tylko w miescie. Średnie spalanie zależy od techniki jazdy i chęci wrażeń. Jak się staram to nawet sie da lekutko poniżej 9 zejsc a jak nie to tak koło 10,5 ale od razu mówie że lubie dynamicznie jeździć. W trasie Szczecin-berlin-Szczecin sdosszedłem do cos koło 6,5 litra takze całkiem przyjemnie. 120 na tempomat i jechałem.

 

Jeśli chodzi o hałas to wydaje mi się że jest bardzo podobnie z zewnątrz. Czasem nawet ciężko poznać że to diesel. Awari silnika jeszcze nie miałem żadnej. Przy silniku to narazie wymieniłem tylko świece żarowe ale tego akurat poprzedni właściciel mógł nawet nie zauważyć, bo palił ładnie od kopa a mi to wyszło przy okazji ogólnego sprawdzenia pod kompem. Okazało się że na 6 grzały tylko 2:)

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista wypasu i zawarte w nim fragmenty M-Pakietu

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i5.photobucket.com/albums/y167/Elvishh/M5/1.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i5.photobucket.com/albums/y167/Elvishh/M5/Scannen0002-1.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i5.photobucket.com/albums/y167/Elvishh/M5/140720071528.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i5.photobucket.com/albums/y167/Elvishh/M5/140720071529.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i5.photobucket.com/albums/y167/Elvishh/M5/140720071530.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.