Skocz do zawartości

gdzie jest filtr paliwa w 320d ?


giepe

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem dzisiaj forum i przez przypadek się zorientowałem że jak byłem 2 tyg. temu na wymianie filtra paliwa w zwykłym warsztacie , to mi wymienili filtr oleju twierdząc że to jest filtr paliwa. Bardzo proszę o info w którym miejscu jest ten filtr , jak można to może jakieś foto , z góry dziękuję .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co dotychczas wymieniałem to filtr palwa pod maską, ukryty pod podobną do filtra oleju narętką - pokrywką. dobrze byłoby wymienić także ten drugi...

Nie chcę strzelać, więc nie daję głowy, ale czy M47 nie miały filtra paliwa (tzn wymieniany papierowy wkład filtra) tylko pod maską?

Poszukaj na realoem.com swojej wersji (320d 2000r), aby się upewnić.

To co wieniu dał to filtr paliwa w M47N.

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

",....filtra paliwa w zwykłym warsztacie , to mi wymienili filtr oleju twierdząc że to jest filtr paliwa..."

 

niezłe ASY :)

jeżeli nawet zwykły Pan Franek z Koziej Wólki nie potrafi namierzyć filtra paliwa w Twoim aucie i na dodatek robi podejście do filtra oleju,

to gratuluje warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , wymienili mi ten papierowy o którym pisze wieniu , tylko mnie zastanowiło że jak wyjęli go to na spodzie obudowy było sporo opiłków metalu , coś jak brokat , skąd te opiłki ? No i może ktoś wie czy w M47 jest pod spodem jeszcze jeden filtr ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , wymienili mi ten papierowy o którym pisze wieniu , tylko mnie zastanowiło że jak wyjęli go to na spodzie obudowy było sporo opiłków metalu , coś jak brokat , skąd te opiłki ? No i może ktoś wie czy w M47 jest pod spodem jeszcze jeden filtr ?

 

to co ja podawalem wychodzi ze jest od mlodszych rocznikow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.