Skocz do zawartości

Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari


Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie, pewnie jak religa, wykryto raka i na drugi dzien mial operacje, u ciebie zdazy sie rozprzestrzenic na caly organizm zanim poddadza cie operacji.

 

wiem ile kosztuje ubezpieczenie VIP w pzu ale ono nie obejmuje takich skomplikowanych operacji - wiem bo sam sie ubezpieczam dodatkowo bo na ZUS nie ma co liczyc. Chce aby debilizm - jazda 200 po miescie nie jest normalna - byl karany tak samo jak jazda po pijaku, dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych, nakaz placenia renty rodzinie umarlego i nakaz zaplacenia za wykonane czynnosci medyczne bo ubezpieczenie obejmuje naprawe naszego zdrowia uszkodzonego wskutek naturalny a nie wskutek idiotycznych posuniec bezmyslnego czlowieka,

 

mam tylko nadzieje ze bedzie poruszal sie na kolkach, ale wozka inwalidzkiego - jak pisalem wczesniej - aby byl "ikona" idiotyzmu i debilizmu na drogach. a pzu powinno nowa akcje zaczac z jego zdjeciami na wozku - "tak konczy wariat drogowy".

 

p.s. z mojej strony litosci dla niego nie ma, jestem konserwatywny w swoich przekonaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem konserwatywny

nie wiem czy to taki konserwatywny poglad, napewno jedynie radykalny..

 

moze masz racje odnosnie ubezpieczenia, ale szczerze nie mamy danych na temat tego kto, za ile i z czyjej kieszeni go leczyl, wiec odpusc; zreszta to kto go operowal jest akurat dla mnie duzo mniej istotne niz co ten medialny wypadek wniesie do postepowania naszych zarzadow drog, jak i zachowania kierowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyluzuje, bo ja musze pracowac, placic podatki, zus, jak sie spoznie 1 dzien to wala kary z 50% odsetkami, w zamian za to mam opieke medyczna ktora mnie nie leczy. leczy natomiast idiotow, wariatow drogowych !

dla elity zalatwia sie abolicje, leczy sie ich w 2 dni, u ciebie raka pluc wykryto by po 2 latach, na zabiegi czekalbys kolejne 2. w tym czasie rak zrobi spustoszenie w twoim ciele. natomiast znana medialna geba jest leczona w 2 dni.

 

nienormalne jest rowniez zwalanie wszystkiego na droge, na znaki, na pogode, podczas gdy winny jest 1 czlowiek. splynie to po nim jak po kaczce. przypomnijcie sobie sprawe otylii. I ona i zientarski sa mordercami, takimi samymi jak ten co podcial gardlo kobiecie w sklepie. nie moze byc spolecznej tolerancji dla takich przestepstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że w Polsce znane twarze sa traktowane priorytetowo - zarówno przez system opieki zdrowotnej, wymiar sprawiedliwości jak i media. Wydaje mi się, że wypadki zarówno Otylii jak i Zientarskiego powinny być medialnie nagłośnione i wykorzystane - może takie żywe, namacalne przykłady które są idolami wielu młodych przemówiłyby ludziom do rozsądku...a tu niestety tylko rozmydlanie sprawy.

 

PS.co do spływania jak po kaczce - to niestety wydaje mi się, że po takim wypadku p. Zientarski może mieć na tyle duży uraz mózgu, że już wszystko będzie po nim splywać...

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wypadki zarówno Otylii jak i Zientarskiego powinny być medialnie nagłośnione i wykorzystane - może takie żywe, namacalne przykłady które są idolami wielu młodych przemówiłyby ludziom do rozsądku...

otylia ma na swoim koncie duzo sukcesów dla naszego kraju a ten dziennikarzyna jakby nie mial znanego tatusia to by nikt o nim nie słyszał podejrzewam :twisted:

takze nie jest on zadnym idolem dla kogoś, no chyba ze dla ciebie :P

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idolem, nie idolem w każdym razie rozpoznawalnym dziennikarzem motoryzacyjnym - i chodzi o to, że przykład znanych ludzi jadących dobrym samochodem może komuś przemówi do rozsądku, że nikt nie jest niesmiertelny i każdem coś takiego może się zdarzyć jesli łamie podstawowe zasady ruchu drogowego.

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że w Polsce znane twarze sa traktowane priorytetowo - zarówno przez system opieki zdrowotnej, wymiar sprawiedliwości jak i media. Wydaje mi się, że wypadki zarówno Otylii jak i Zientarskiego powinny być medialnie nagłośnione i wykorzystane - może takie żywe, namacalne przykłady które są idolami wielu młodych przemówiłyby ludziom do rozsądku...a tu niestety tylko rozmydlanie sprawy.

 

Zarówno Otylia jak I Zientarski powinni zgnić w pierdlu. Kto inny za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym poszedłby na grube lata do mamra a oni wywinęli się z tego...

 

Neurologiem nie jestem, ale podejrzewam, że nie ma zbyt dobrych rokowań co do poprawy stanu Zientarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zarówno Otylia jak I Zientarski powinni zgnić w pierdlu. Kto inny za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym poszedłby na grube lata do mamra a oni wywinęli się z tego...

 

Neurologiem nie jestem, ale podejrzewam, że nie ma zbyt dobrych rokowań co do poprawy stanu Zientarskiego.

dzieki wielkie za takie wywiniecie sie.chyba wolalbym pojsc do wiezienia niz byc jak warzywo do konca zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że w Polsce znane twarze sa traktowane priorytetowo - zarówno przez system opieki zdrowotnej, wymiar sprawiedliwości jak i media. Wydaje mi się, że wypadki zarówno Otylii jak i Zientarskiego powinny być medialnie nagłośnione i wykorzystane - może takie żywe, namacalne przykłady które są idolami wielu młodych przemówiłyby ludziom do rozsądku...a tu niestety tylko rozmydlanie sprawy.

 

Zarówno Otylia jak I Zientarski powinni zgnić w pierdlu. Kto inny za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym poszedłby na grube lata do mamra a oni wywinęli się z tego...

 

Neurologiem nie jestem, ale podejrzewam, że nie ma zbyt dobrych rokowań co do poprawy stanu Zientarskiego.

 

jakas kara musi byc..na kare wiezienia nie ma co liczyc, w koncu w naszym kraju znane medialne postacie maja taki cicho ustalony limit-moga zabic jednego czlowieka w ruchu drogowym lub okaleczyc bez zadnych konsekwencji.....

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyluzuje, bo ja musze pracowac, placic podatki, zus, jak sie spoznie 1 dzien to wala kary z 50% odsetkami, w zamian za to mam opieke medyczna ktora mnie nie leczy. leczy natomiast idiotow, wariatow drogowych !

dla elity zalatwia sie abolicje, leczy sie ich w 2 dni, u ciebie raka pluc wykryto by po 2 latach, na zabiegi czekalbys kolejne 2. w tym czasie rak zrobi spustoszenie w twoim ciele. natomiast znana medialna geba jest leczona w 2 dni.

 

nienormalne jest rowniez zwalanie wszystkiego na droge, na znaki, na pogode, podczas gdy winny jest 1 czlowiek. splynie to po nim jak po kaczce. przypomnijcie sobie sprawe otylii. I ona i zientarski sa mordercami, takimi samymi jak ten co podcial gardlo kobiecie w sklepie. nie moze byc spolecznej tolerancji dla takich przestepstw.

 

Heh wiem co czujesz dlatego Ci bardziej rozgarnięci a nie mający tu "nic" są już za granicą :D i nie płacą danin za utrzymanie tego porządku społecznego wspak...

 

Niestety taka chora sytuacja jest wszędzie dlatego, że ogromna większość społeczeństwa to hmmm jest niedoinformowana/niedouczona, większość też jest pracownikami najemnymi dostającymi wypłaty i tak naprawdę nie wiedzą jaka jest systuacja w kraju - wolą oglądać "taniec z idolami" bo to jest fajne czyli dno piramidy potrzeb.

 

Dopiero jak przyjdzie coś załatwić w tym mafijnym kraju lub człowiek znajdzie się w nieodpowiednim miejscu i czasie to otwierają szeroko oczy - obecnie nie ma różnicy w porównaniu do feudalnego państwa np. z 13 wieku. Nie mamy przemysłu, myśli technicznej, kultury, i edukacji jesteśmy wielkim rynkiem zbytu dla zachodniego chłamu...

Taaaa my som już amerykany...

 

Tak Polska to państwo prawa - naprawdę nie zgrywam się - tyle, że prawo jest agresywne w stosunku do obywatela czyli jak się zastanowić totalitarne?

 

Dobrze, że droga była nierówna w tym miejscu bo dalej mógłby trafić w kogoś i ani zapalone światła, ani najlepszy samochód na świecie by nie pomógł. Niestety przy tej świadomości społecznej nie budowałbym autostrad i dróg bo to tylko zwiększy śmiertelność!

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nikt juz wiecej nie zginie przez glupi dolek.trzeba bylo kilku osob zabitych aby cos z tym zrobic.

a wiadomo cos wiecej co z mackiem?

bo jakos cicho od paru tygodni.sledze neta i nie natrafilem na zadne info na temat jego stanu zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zientarski dostał się do Bydgoskiego oddziału rehabilitacji. Ludzie rok czekają, on poza kolejnością. Także pamiętajcie : chcecie, sie rehabilitować, musicie mieć Ferrari, nie ma bata na Mariole.

 

Nie bój się, jeszcze koncerty będą dla niego organizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sympatyczny ludzie tam nie gineli z powodu glupiego dolka,tylko z powodu nadmiernej predkosci. nie naginaj prawdy.

jezeli juz tak piszesz to powinno brzmiec:

ludzie gineli tam z powodu dolka i nadmiernej predkosci.to wypadkowa dwoch czynnikow.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, skoro ktos znak ograniczenia na 2 pasmowce postawil to musial byc ku temu powod. (nie chce rozwijac znow dyskusji ze u nas w kraju zamiast remontowac stawia sie ograniczenia) ale skoro znak tam byl to sie go powinno przestrzegac. wydaje mi sie ze jadac w tym miejscu nawet 110km/h nie mialo by miejsce takie zdarzenie. wszyscy ginacy tam ludzie zgineli przez swoja lekkomyslnosc, przekraczajac predkosc dozwolona nawet na autostradzie. nie tlumacz brawury zlym stanem drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tlumacze brawury,twierdze tylko ze jakby tam nie bylo tego dolka to wypadkow byloby mniej!!

czas pokaze co sie bedzie dzialo teraz po zlikwidowaniu tej nierownosci.ludzie jezdzili, jezdza i beda jezdzili za szybko, ale moze nikt juz nie zginie w tamtym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym dolku zycie sie nie konczy, jest wiele miejsc niebezpiecznych w ktorych stawia sie ograniczenia a ludzie bezmyslnie je ignoruja. rozumiem poniekad takie zachowanie bo w naszym kraju jest za duzo bezsensownie postawionych ograniczen i jesli czlowiek jedzie i napotyka sie na 5 z kolei 50`ke za ktora nic sie nie dzieje niebezpiecznego to jego czujnosc jest uspiona i na 6 sie wysypuje. niby dlaczego powstaja tablice "czarne punkty"? po co skoro tam sa ograniczenia do 50? po to ze ludzie je ignoruja , a taka tablica bardziej dziala na wyobraznie. uwazam ze powinna jakas komisja przejezdzic polske i posciagac wiekszosc bezsensownie postawionych znakow.

 

 

p.s. na trasie ktora codziennie jezdze do pracy byl do niedawno znak "wyjazd z budowy" i ograniczenie chyba do 70 - jest to trasa 2 pasmowa na ktorej mozna jechac 100. o ile mnie pamiec nie myli to budowa tam byla, ale za czasow gierka. od 20 lat nic tam sie nie dzialo. nareszcie ktos te znaki zlikwidowal. choc 20 lat to i tak za dlugo. a miski w tym czasie trzepaly kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie rozwalił sie na tej górce koleś wypromowany przez swojego tatusia, to ciekaw jestem ile jeszcze zdarzyłoby się śmiertelnych wypadków, zanim by wogle ktoś pomyślał "moze by cos zrobic z tą górką" :worried:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.