Skocz do zawartości

Ile kosztuje naprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ile kosztuje naprawa spomagania kierownicy i czy morzna jezdzc bez spomagania?? poprosttu ostanio chcialem sie przyobracac na chwile moja bmw i kurde cos szczelilo czulem to nawet na kierownicy wiem tyle ze to chyba pompa od spomagnia ale nie na 1000% niewiem
Opublikowano
..........spomagania .........morzna.............spomagania?? poprosttu .................kurde cos szczelilo ...........spomagnia ........ niewiem

:jawdrop:

 

Można jeździć bez <>.

 

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano
Ziemniak ma brata!
Opublikowano
No co góral (zakopane) więc pisze jak mówi po góralsku :twisted2:
Opublikowano
To na pewno kolejne wcielenie Ziemniaka :norty:
O Tempora! O Mores!
Opublikowano
  • Autor
sorrki za bledy ale dopiero pol roku mieszkam w polsce przed tem 6 llat mieszkam w usa ja sie juz chyba nie naucze pisac bez blednie :cry2: ja nikogo nie obrazam wiec wy mnie tez nie obrazajcie :(
Opublikowano

Nikt nie chce Cie obrazac. Chodzi tylko o to zebys choc staral sie pisac w miare normalnie.Tak zeby mozna Cie bylo zrozumiec. To w koncu nie forum o jezyku polskim.

Ale tak swoja swoja droga to znam kilka osob, ktore po dwudziestokilku letnim pobycie za granica, pisza piekna polszczyzna i mowia bez akcentu.

Podzrawiam

O Tempora! O Mores!
Opublikowano

Nie obrażam tylko troszkę kąciki ust mi sie podniosły...:-)

Mój kuzyn jest w kraju od 25 lat i jeszcze "lepiej" pisze :-)

 

A tak na poważnie odbiegajac od tematu zainstaluj sobie firefoxa jako przeglądarkę. Masz tam słownik i przed wyslij byki na czerwono Ci zaznaczy.

 

Może pompa może wąż..pod maskę spozirołeś ? :-)

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Opublikowano
ile kosztuje naprawa spomagania kierownicy i czy morzna jezdzc bez spomagania?? poprosttu ostanio chcialem sie przyobracac na chwile moja bmw i kurde cos szczelilo czulem to nawet na kierownicy wiem tyle ze to chyba pompa od spomagnia ale nie na 1000% niewiem

no kolego troche kosztuje :twisted2: jesli to magiel albo pompa to pare stówek :mrgreen: a może ci pasek popuścił? :wink:

 

a co do nauki polszczyzny :twisted2: to nasz kolega ziemniak przeszedl przyśpieszony kurs nauki języka polskiego z kasety magnetofonowej :mrgreen: -poproś go może ci przegra :mrgreen:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.