Skocz do zawartości

Ma ktoś taki emblemat?


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

http://cgi.ebay.pl/BMW-EMBLEM-E30-E32-E34-E36-E38-X5-Z3-Z4-X3-M5-NEU-82mm_W0QQitemZ160209856563QQihZ006QQcategoryZ64903QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Chce założyć taki gadżet do mojej czarnej e46 ale cena za komplet na maske i klape to 160 zł. Moze ktoś juz cos takiego ma i kupił taniej?

Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu ktoś pisał, że miał taki emblemat już od zakupu auta - nawet parę osób się pochwaliło, że ma coś takiego założone.

Niestety, gdzie to dostać taniej, to nie wiem. Poszukajcie dalej, inne aukcje, inne portale. Może na szrotach? :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może są jakies karawany BMW ...tam bym szukał..jakies firmy pogrzebowe itp :norty: :norty: :twisted2:

 

Mówisz i masz!! :D :mrgreen: :norty: Ale znaczek chyba tradycyjny jest na tym zdjęciu, jakoś nie mogę dojrzeć.

 

http://images32.fotosik.pl/148/71a8ac561c712894.jpg

Edytowane przez Lucass_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może są jakies karawany BMW ...tam bym szukał..jakies firmy pogrzebowe itp :norty: :norty: :twisted2:

słaby dowcip :?

 

ten znaczek może nie wygląda źle , ale osobiscie nigdy na zywca nie widzialem takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może są jakies karawany BMW ...tam bym szukał..jakies firmy pogrzebowe itp :norty: :norty: :twisted2:

słaby dowcip :?

wcale nie taki słaby :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może są jakies karawany BMW ...tam bym szukał..jakies firmy pogrzebowe itp :norty: :norty: :twisted2:

słaby dowcip :?

 

ten znaczek może nie wygląda źle , ale osobiscie nigdy na zywca nie widzialem takiego

 

ale to nie miał być dowcip :twisted2:

tak sobie pomyślałem ze to taki "żałobny znaczek" wiec..hmm dla łapiduchów będzie GIT.

Pasowałby napewno...wiecie powagę trzeba zachować w takich chwilach a że kolor czarny tak się kojarzy...no cóż...

ale jedni mają poczucie humoru większe drudzy mniejsze...

ogółem..Nie widziałem takiego znaczka jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przywiózł mi z Niemiec komplet za 120zł tylko że ja mam emblematy ALPINY dwa lata już je posiadam i się nie rozpadły. Porównywałem je z oryginałem i widać że wykonywane są tak samo bo nie różnią sie niczym poza logo BMW na odwrocie oryginału.
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem takich znaczków ale zastanawia mnie po co takie montować. To są emblematy coś harakterystycznego dla danej marki i wtakim razie równie dobrze mozna sobie przyczepić znaczki VW bo okurat chromowo czrne i bedzie git. orginał najlepszy reszta to gadzety w stylu nalepek M z giełdy w słomczynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie z Toba , uwazam ze taki emblemat , który zamiast niebieskiego pola miałby czarne pasowałby idealnie do mojej czarnej bmki. Napewno robiłby wieksze wrazenie niz jakas blenda na szybie.... Diabeł tkwi w szczegółach. kazdego by to zastanawiało...
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja mam taki bo sobie sam zrobiłem :D na mojej BM zobaczcie jak chcecie na stronie www.epuls.pl szukaj nick wito-corleone . :8) tam mam fotki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
na eby"u pelno jest takich znaczkow,ja kupilem caly komplet czyli na przod,tyl,kola i kierownice w wersji karbon i mi sie bardzo podoba,wykonanie jest bardzo dobre,nie widze roznicy pomiedzy tymi a orginalami,po za tym niebieskie logo pasuje tylko do niebieskiego auta,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.