Skocz do zawartości

Problem z centralnym


Apan

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 tygodni mam problem z centralnym zamkiem.Na początku zamykał wszystkie drzwi poza drzwiami pasażera z przodu.Później wył przy otwarciu drzwi i trzeba była przekręcic 2 raz do przodu zeby przestał.Ostatnio zamyka dopiero za drugim podejściem, a dziś nie otwiera już do końca drzwi kierowcy i musze otworzy tylne drzwi i wyciągnąc "cypla" zeby otworzyc drzwi kierowcy.Co jest nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamykaniem na 2 razy to ponoć wina jest kabli co idą koło klapy bagażnika. mój ojciec też musi zamykać na 2. a otworzyć też jak Ty. wszystkie sie otworzą a od strony kierowcy nie wybija mu całkiem tego cycka. Wiec też się przyłączam do pytanka częściowo.
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim te owe kabelki sprawdzić. mój tata ma ponoć gdzieś poprzecierane i dlatego zamyka na 2 razy. tylko on jak zwykle nie ma czasu koło tego zrobić. Ale kabelki przede wszystkim :)
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powodem zamykania "na dwa razy" jest problem z którymś z zamków (siłowników) master. Są trzy takie - drzwi kierowcy i pasażera z przodu oraz zamek klapy bagażnika (brak kontaktu na przykład również s powodu złamanych/przetartych kabli). Było już o tym nie raz klepane na forum.
Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HEJ :D

Mam malutki problem :lol:

 

Samochód pojechał do mechanika w celu załozenia nowej chłodnicy i odłączeniu Webasta, z działającym centralnym z pilota.

A wrócił z niedziałającym :evil:

 

W ogóle z pilota nie zamknę auta, rygielki odbijają, (dodam, że kluczykiem z przodu nie da rady zamknąć) jedynie przez zamek w klapie ale tam trzeba przytrzymac przekręcony kluczyk bo inaczej to odbije.

 

Gdzie szukać przyczyny?

Moze wyjął nie ten sterownik/bezpiecznik?Jak tak to gdzie go szukac?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Przede wszystkim Panowie Koledzy SZANOWNI :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

temat centralki w e34 jest tak popularny i magiczny za razem,ze juz wiele postow powstalo na ten temat... :mrgreen: jesli chodzi o jakies praktyczne uwagi...z doswiadczenia wiem,ze to kaprysne urzadzenie...lubi odmowic wspolpracy..a zaraz potem, nie wiedziec skad idlaczego zacznie dzialac jak nalezy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pierwsza rada..jesli chodzi o kwesti nie chodzacych poszczegolnych zamkow - warto rozebrac i przeczyscic mechanizmy :lol: czasami moze pomoc..a przy okazji sprawdzic przewody...W moim przypadku zepsuty z poczatku zamek zaczal chodzic,jak Przyjaciolka trzasnela drzwiami..a ja juz chcialem jechac do elektryka :mrgreen: WNIOSEK: zaprosic na przejazdzke Przyjaciolke :twisted2: :mrgreen: a przy okazji cos milego mozna zyskac :lol: co do kwestii centralki "popsutej"przy jakis pracach - sprawdzic bezpieczniki i te pod tylna kanapa rowniez + przewody, bo ktos mogl je przypadkowo uszkodzic :P heheheh Pozdrawiam!! i raz jeszcze :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

niemożliwe NIE istnieje!!:P

BMW - i wszystko jasne...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiek_tshehe..jasne,ze tak byloby najlepiej...ale naprawde malo ktory mechanik ma na tyle samokrytyki w sobie, by przyznac sie do winy :lol: taki kraj :P heheh..jak mojemu ojcu pourywali szpilki przy piastach,jak zmieial kola na zimowki...to ladnie to moskowali, a pozniej zwalali na poprzedni zaklad :mrgreen:

niemożliwe NIE istnieje!!:P

BMW - i wszystko jasne...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.