Skocz do zawartości

V8 w E36


vescik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Jestem jak wielu z was zagorzałym fanem E36....Ja jestem szczęśliwym posiadaczem E36 cabrio i chciałbym włożyć V8!

Szukam osoby która coś takiego kiedyś robiła i mogła by mi coś poradzić!

Napewno będe kupował drugie auto, więc przekładka ale co dalej?

 

Czy do silnika od M-ki można dopasować jakiś automat oprócz SMG?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Jestem jak wielu z was zagorzałym fanem E36....Ja jestem szczęśliwym posiadaczem E36 cabrio i chciałbym włożyć V8!

Szukam osoby która coś takiego kiedyś robiła i mogła by mi coś poradzić!

Napewno będe kupował drugie auto, więc przekładka ale co dalej?

 

Czy do silnika od M-ki można dopasować jakiś automat oprócz SMG?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi......

 

3 minuty z google.

mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi na link z innego forum a to moze Ci troszke pomoze.

http://www.streetracing.pl/forum/index.php?showtopic=51734&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za OT. Nie jesteś pierwszą osobą, która myli SMG z automatem :), SMG to skrzynia sekwencyjna, posiada sprzęgło które "wyciska" siłownik. Nie jest to sprzęgło hydro-kinetyczne takie jak w automatach !

 

Tak, wiem napisałem tak żeby sie nie pojawiały odpowiedzi z pomyłką o której napisałeś!

Chodzi mi o typowego automata poniważ przez siły wyższe jestem na niego skazany. Bo kupno SMG to koszmar pieniężny!

 

myślę o zakupie 4,4 z automatem ale pytanie czy skrzynia sie zmieści w miejsce starego automata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj durzo roboty , silnik wchodzi skrzynia tez ale elektronika podlanczanie . zegary , tylni dyfer ,4.4 wolal bym w nominale mnie problemow z wiaskami , mam nadzieje ze po swapie bedzie wrzystko chodzic jak nalerzy ,alpina wypuscila ok 400 egzem trzeba znalezc ich dokumentacje techniczna ,TO JEST PRAWDZIWY SWAP !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tez chce to zrobic, dzisiaj jade do swojego znajomego mechanika, zeby o tym pogadac i omowic co trzeba zrobic. Widzialem juz kilka silnikow na allegro i pewnie mozna sie dopytac o czesci. Dzisiaj wieczorem albo nawet jutro bede w stanie wiecej napisac. Zabieram sie za to w lato.

 

p.s.Tez mam cabrio :)

http://img.userbars.pl/100/19975.png

BMW - Bokiem Mozna Wyjechac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.