Skocz do zawartości

Zaczeła pracowac na 6 cylindorw :/ co jest?? PILNE


motorzeszow

Rekomendowane odpowiedzi

mnie kosztowała jedna 54 zł ok ściągali mi ją aż z Niemiec bo u nas akurat nie mieli!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorzeszow mam dla ciebie jeszcze jedną radę sprawdz VIN (num er nadwozia pojazdu) mozesz podac go na forum, lub rozkodują ci go w każdym ASO.

 

Jeśli VIN nie zgadza sie ze stanem faktycznym(tapicerka, wyposażenie, lakier), to nie wkładaj w to auto ani złotówki, bo nawet jak włożysz w niego 20-30tys to będzie to tylko zwykły przeszczep...

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorzeszow mam dla ciebie jeszcze jedną radę sprawdz VIN (num er nadwozia pojazdu) mozesz podac go na forum, lub rozkodują ci go w każdym ASO.

 

Jeśli VIN nie zgadza sie ze stanem faktycznym(tapicerka, wyposażenie, lakier), to nie wkładaj w to auto ani złotówki, bo nawet jak włożysz w niego 20-30tys to będzie to tylko zwykły przeszczep...

 

Spokojnie Panowie, po wpisach wnioskuje, że auto ma być w bardzo dobrym stanie- nie kolekcjonerskie, ale ma jeździć i dawać frajde, a to że ktoś sobie zmienił tapicerkę czy coś innego to co to za różnica ? Dla zwykłego użytkownika praktycznie żadna (bo problemy z elektryką, czy spasowaniem elementów mają 99% E32). Widać chcecie chłopaka ostro zdołować, a po co ? Jak będzie zdecydowany to wsadzi parę tyś zł w auto i będzie jeździł z uśmiechem na twarzy, a jak nie to po wyłożeniu 1000zł i nadal niesatysfakcjonującym stanem sprzeda go i będzie miał po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.