Skocz do zawartości

(E36)problem z amortzatorami bilstein


wojtekkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontowałem sąsiadowi komplet amortzatorów Bilstein. Jeżdził ok miesiąc i poprosił mnie żebyśmy pojechali na przejażdzkę bo coś jest nie tak. Podczas jazdy po nierównej drodze i przy prędkości ok 100km strasznie tłukło sie z tyłu, wrażenie było jakby koło podskakiwało na asfalcie. Pojechalismy na tester i wyszło: przód ok,czyli po 68%,a tył 29 i 36%. Odrazu zdemontowalismy i do sklepu z reklamacją, ale to musi potrwać więc z zapewnieniem że reklamacja zostanie uznana kupił kolejne bilsteiny. Po zamontowaniu pojechaliśmy prosto na tester i wyszło idealnie po 31%..... Proszę o opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiales trafic na lewe nie wiadomego pochodzenia!Bilstein to bardzo dobra i solidna firma.Slyszalem opinie, ze czesc produkowanych amorow "B" tych najzwyklejszych jest robiona w turcji i one podobno sa do bani.Ja osobiscie uzywam B6 juz prawie dwa lata i jestem bardzo zadowolony.Z jednym byl problem,prawy przod, odeslalem przyslali nowy .Maja dozywotnia gwarancje.
Ile pali?Dwie radialki tygodniowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkałem w całym forum i nie mogłem nic znależć na ten temat, jeśli jest to prosze i link, jest to duży prodlem, bo kupiliśmy dwa komplety amortyzatorów i samochodem nie da sie jeżdzić, co prawda twierdzą ze na pierwszy komplet reklamacja zostanie uznana ,ale o drugim jeszcze sklepu nie informowałem,czekamy aż oddadzą kase za pierwsze. Dodam jeszcze że to kombi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkałem w całym forum i nie mogłem nic znależć na ten temat, jeśli jest to prosze i link, jest to duży prodlem, bo kupiliśmy dwa komplety amortyzatorów i samochodem nie da sie jeżdzić, co prawda twierdzą ze na pierwszy komplet reklamacja zostanie uznana ,ale o drugim jeszcze sklepu nie informowałem,czekamy aż oddadzą kase za pierwsze. Dodam jeszcze że to kombi

 

czytalem tylko niepamietam gdzie o wadliwej partii amorkow Bilsteina nie wiem dlaczego ale chodzilo wlasnie o tylne.

To samo ma kolega w astrze i tez reklamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.