Skocz do zawartości

pęknięta głowica 525 tds


mw

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje informacji na temat czy w Gdańsku lub okolicy jest jakaś firma godna polecenia która naprawia głowice. Mam znależone dobrą firme z Wrocławia , ale może jest coś w mojej okolicy (nie musiałbym czekać na przesyłke) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem, nie widzialem ale to dobrze wyglada:

 

http://www.odi.pl/firmy/25/363/1174989527/

 

napewno w gdansku jest przynajmniej kilka takich warsztatow. Ktory dobry?? Tego tak naprawde nigdy nie wiadomo

 

Hmmmm jezeli chodzi o ten warsztat we wroclawiu to nie pamietam jego nazwy ale jezeli ten co mysle to nie jest tak rozowo jak wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,

 

Żadnego spawania, lutowania, napawania itp.

Szukaj głowicy z jakiegoś rozbitka i tylko upewnij się, że ma ten sam numer i jest od tego samego producenta.

Co najwyżej przełożysz do niej osprzęt ze swojej głowicy (wałki itp.).

 

Głowicę sprawdzisz ciśnieniowo, splanujesz + nowe uszczelki i dasz do dobrego mechanika, a będzie cacy.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie zdajecie sobie sprawy z tego co piszecie, jak ktoś z was ma dobrą głowice do tds do sprzedania to ja biorę odrazu,

taka rzecz jak dobra głowica do TDS już dawno jest nie dostępna na rynku wtórnym, spawanie to dużo lepsze rozwiązanie, bo wiesz później co masz, że głowica jest dobra, mało tego z reguły jest tak że w pospawanych miejscach już nie popęka

kupując ten złom z giełdy czy internetu w najlepszym wypadku głowica będzie już pospawana, a najpewniej będzie popękana i tak obniżona, że już nic z niej nie da się zrobić, lepiej zrobić swoją i śmigać

co do zdejmowania z rozbitego samochodu to i tak musisz oddać ją na sprawdzenie szczelności i planowanie, a nie masz żadnej gwarancji czy się jeszcze do czegoś nadaje

aha pamiętaj że do przykręcania głowicy trzeba użyć nowych śrub!!

 

ja mogę polecić dobry zakład w okolicach warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.