Skocz do zawartości

szarpie 530d


reusmat19

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!! mam nastepujacy problem moja 530d jak ja zapale stasznie szarpie tak jakby na jeden cylinder nie chodzila a obroty sa prawidlowe na obotomierzu nic nie faluja po przjechaniu paru km problem ustaje. czy moze ktos z was mial taki problem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne przyczyn moze byc wiele, czy po przejechaniu kilku km [rozgrzany silnik] i ponownym zatrzymaniu sie nadal sa takie objawy - jesli tak to poduszki pod silnikiem

 

jesli nie - problem z ktoryms z wtryskow - potrzebna diagnoza na komputerze

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 530d czasami wpadala w wibracje (szarpanie) zasugerowany powyzszym postem zmienilem dwie poduszki olejowe pod silnikiem

I potwierdzam jest ciszej w samochodzie nie przenosza sie zadne wibracje do auta (np drganie zaglowkow) Od 5 dni nie mialem problomow z wpadaniem w wibracje

Acha na biezaco kontroluje wydajnosc wtryskow sa ok

Ps. na podnosniku wyamiana zajmuje ok 1,5 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge tylko doradzic nie przejmowac sie tym,ja tez nieraz jak zapalam przewaznie jak chlodno lubi chwile pofalowac ale disle tak maja ,chyba ze na goracym silniku tez to moze byc jakis problem.powdz

 

Chyba nie wszystkie, na poczatku nie wiedzialem ze dopiero po krociotkiej chwili od zapalenia zaplonu na komputerze pokazuje sie komunikat o grzaniu swiec wiec zapalalem auto bez grzania, w sumie zapalalo zawsze od razu, tak samo jak z grzaniem, nawet jak bylo -5 i nigdy sie z jakims szarpaniem nie spotkalem, nie mowiac o falowaniu :?

 

Jesli wystepuje szarpanie albow ibracje to napewno nie jest wszystko ok.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 530d czasami wpadala w wibracje (szarpanie) zasugerowany powyzszym postem zmienilem dwie poduszki olejowe pod silnikiem

I potwierdzam jest ciszej w samochodzie nie przenosza sie zadne wibracje do auta (np drganie zaglowkow) Od 5 dni nie mialem problomow z wpadaniem w wibracje

Acha na biezaco kontroluje wydajnosc wtryskow sa ok

Ps. na podnosniku wyamiana zajmuje ok 1,5 godziny

 

ile placiles za poduszke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.