Skocz do zawartości

Jaki olej do M3


drifter

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich kupiłem ostatnio e36 m3 z silnikiem 3,2l chce zmienić olej w silniku i słyszałem różne opinie o olejach a chcę wybrać najlepszy troszeczkę jeżdze na torze więc musi być dobry , Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tym zakrasie to prosze o radę dzięki, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich kupiłem ostatnio e36 m3 z silnikiem 3,2l chce zmienić olej w silniku i słyszałem różne opinie o olejach a chcę wybrać najlepszy troszeczkę jeżdze na torze więc musi być dobry , Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tym zakrasie to prosze o radę dzięki, pozdrawiam

 

Zasiegnij opinii o olejach firmy Motul, posiada w swojej ofercie oleje dla wysilonych jednostek uzywanych czasem do sportu + czeste zmiany i napewno bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. Mieć w posiadaniu M3 do tego jeździć po torze i pytać o olej...?

 

Wydaje mi się, że do takich zabawek trzeba mieć nie lada wiedzę i doświadczenie, często zdobytą na własnych przykładach. Co za tym idzie odpowiedz sama się nasuwa.

 

Już nie będę pisał, że przydały by się jakieś dane stanu tech. samochodziku, przebiegu itp.

 

A może mechanior się zwolnił i nie zdążył powiedzieć..... :twisted2:

BMW M3 COUPE i AUDI RS 4

_____________________________

Było E-36 coupe i było by do dziś

gdyby nie ślepi emeryci na drogach.

Jest E-46 ale to już nie to samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motul przy pałowaniu za bardzo grzeje silnik , bez problemu osiąga 150 C , natomiast Castrol TWS trzyma raczej temperature między 120-140 , na Motulu do tego zaczynają odzywać sie Vanosy,

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motul przy pałowaniu za bardzo grzeje silnik , bez problemu osiąga 150 C , natomiast Castrol TWS trzyma raczej temperature między 120-140 , na Motulu do tego zaczynają odzywać sie Vanosy,

 

Wszystko mozliwe nie uzywam osobiscie wiem tylko ze moii znajomi ktorzy jezdza szybciej uzywaja wlasnie tego typu produktow.

Ja jednak juz za stary jestem i wystarczy mi zwykly olej :D Ale m3 wkonu tez lupie bo z tego nie moge sie wyleczyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. Mieć w posiadaniu M3 do tego jeździć po torze i pytać o olej...?

 

...stary nie myśl że to jakiś tor z Eurosportu ...to tor kartingowy, a wjechać może każdy za okazaniem dyspozycji finansowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.