Skocz do zawartości

BMW X6


piotr23_24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

po co zakładasz nowy wątek z pytaniem które już raz zadałeś? :duh: Skoro nikt nie odpowiedział tzn że nie wiedzą.

Proponuję wejść na www.bmw.pl i poszukać info. Ceny podobno od 246 tys pln. I zadzwoń do najbliższego dealera :!:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód możesz już zamówić, ale nie znane są jeszcze ceny opcji i terminy odbioru. Już kilka zostało zamówionych.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

W USA 63 tys USD (138 600 przy kursie 2.2), u nas 323 tys PLN za wersje xDrive50i.

 

Paranoja, na prawdę. Jak dolar spadnie jeszcze, a spadnie, to za cene jednego w Polsce z USA bedzie mozna sprowadzic dwa (wraz z oplatami wszelkimi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ta paranoja wynika chyba z różnej polityki cenowej stosowanej w Europie i USA. Bo sama różnica w podatkach nie wyjaśnia tych różnic.....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

po odjęciu vatu niemieckiego doliczeniu akcyzy i VAT polskiego różnica wychodzi ok. 30 tys pln (przy 3,40 eur/pln), a należy pamiętać że cennik w PL jest ustalany raz na jakiś czas i nie jest dostosowywany za każdym razem jak ruszy się kurs EUR.....

 

Co nie zmienia faktu że lecą sobie w kulki z cenami aut w Polsce..... :mad2: :mad2:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuje sobie porównać auto z USA i wersję europejską :wink:

Bo one nie różnią się tylko lampami i miejscem na rejestrację. Cała elektronika i instalacja jest inna. Jeśli człowiek który od lat sprowadza auta z USA stwierdził że prywatnie nie kupiłby auta z kraju coca-coli i hamburgera to daje to do myślenia. Wszystko jest OK do momentu pierwszej poważniejsze usterki. Zobaczcie sobie do ETK ile jest różnic między tymi autami.

Ale fakt ceny są bardzo niskie

Marzenia sie spełniają-->mam E38 :)

Moja historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sobie porównać auto z USA i wersję europejską :wink:

Bo one nie różnią się tylko lampami i miejscem na rejestrację. Cała elektronika i instalacja jest inna. Jeśli człowiek który od lat sprowadza auta z USA stwierdził że prywatnie nie kupiłby auta z kraju coca-coli i hamburgera to daje to do myślenia. Wszystko jest OK do momentu pierwszej poważniejsze usterki. Zobaczcie sobie do ETK ile jest różnic między tymi autami.

Ale fakt ceny są bardzo niskie

 

Nie wiem czy zupełnie inna - na pewne niektóre elementy szczególnie elektroniczne są zmodyfikowane lub zupełnie inne. Ale części wydaje mi się, szczególnie mechaniczne, są identyczne.

 

Oczywiście nie zmienia to faktu, że wersje amerykańskie są słabszej jakości i z tym się w 100% zgadzam. Jednak mając do wyboru kupić sobie kilkuletnią używkę z Niemiec, a nówkę ściągnać z USA, miałbym dylemat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem i jednak kupiłem amerykańca :D

Mam nadzieje,że się nie sparze :mrgreen:

 

Kupowałeś nówkę czy używkę? Możesz zdradzić ile Cie zakup wyniósł (najbardziej interesują mnie opłaty wszelkie od ceny podstawowej z ogłoszenia USA)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto od kogoś kto już je sprowadził i jeździł rok czasu po kraju.

Było też rozbite z przodu.

Wszelkie opłaty zostały uiszczone przez niego.

Wybacz,że nie pomogłem :wink:

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj miałem okazje siedziec za kółkiem x6, poniewaz pracuje w fabryce bmw, niestety przy próbie robienia zdjec zwrócono mi uwage, wiec wolałem nie ryzykowac utrata pracy. Cyklicznie w mire wprowadzania nowych modeli robione sa prezentacje dla pracowników. Wrazenia mam bardzo dobre, spodziewałem sie auta o niewielkich gabarytach, natomiast jest to auto pokznych rozmiarów, uwage moja zwróciła 2 mejscowa tylna kanapa, było tam nie zawiele miejsca, wykonczenie wnetrza 1sza klasa, niestety cena tez pierwsza klasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj miałem okazje siedziec za kółkiem x6, poniewaz pracuje w fabryce bmw, niestety przy próbie robienia zdjec zwrócono mi uwage, wiec wolałem nie ryzykowac utrata pracy. Cyklicznie w mire wprowadzania nowych modeli robione sa prezentacje dla pracowników. Wrazenia mam bardzo dobre, spodziewałem sie auta o niewielkich gabarytach, natomiast jest to auto pokznych rozmiarów, uwage moja zwróciła 2 mejscowa tylna kanapa, było tam nie zawiele miejsca, wykonczenie wnetrza 1sza klasa, niestety cena tez pierwsza klasa

 

To miałeś szczęście, rodzina która też pracue w BMW mówiłą że ciężko to auto dostać na testy, zaklepane na najblizsze miesiące :)

 

Możesz mi powiedzieć, czy kokpit X6 to ten sam, który będzie w nowej serii 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym kolege o dokladne czytanie wypowiedzi na forum, w mojej wypowiedzi nie było ani słowa o jezdzie testowej, lecz o siedzeniu za kólkiem a to jest kolosalna róznica. deski siodemki i x6 nie sa takie same, w której fabryce pracuje twoja rodzina, byc moze sie znamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Proponuje sobie porównać auto z USA i wersję europejską :wink:

Bo one nie różnią się tylko lampami i miejscem na rejestrację. Cała elektronika i instalacja jest inna. Jeśli człowiek który od lat sprowadza auta z USA stwierdził że prywatnie nie kupiłby auta z kraju coca-coli i hamburgera to daje to do myślenia. Wszystko jest OK do momentu pierwszej poważniejsze usterki. Zobaczcie sobie do ETK ile jest różnic między tymi autami.

Ale fakt ceny są bardzo niskie

 

Nie wiem czy zupełnie inna - na pewne niektóre elementy szczególnie elektroniczne są zmodyfikowane lub zupełnie inne. Ale części wydaje mi się, szczególnie mechaniczne, są identyczne.

 

Oczywiście nie zmienia to faktu, że wersje amerykańskie są słabszej jakości i z tym się w 100% zgadzam. Jednak mając do wyboru kupić sobie kilkuletnią używkę z Niemiec, a nówkę ściągnać z USA, miałbym dylemat :)

 

 

Nie zgodze się z wami

Jestem tu nowy ale kiedys trzeba zacząć

Sciągnałem sobie X6 z USA

Auto jest super wykończone i w porównaniu z wersia europejska niczym sie nie różni (X6 jest produkowane tylko w usa i nikt nie rozdziela materiałów na USA UE czy inne)

Co do różnic to sa niewielkie - Ksenony owszem i tylnie lampy. Navi dvd wszystko działa. Radio owszem trzeba przestroić (wydatek 400 zł lub 1500 w serwisie) cała reszta taka sama. Wtyczki kable etc. Nawet jak navi czy radio nawali to wkładamy europejskie i po temacie. No i najważniejsze BMW honoruje gwarancje z USA wiec wogóle nie ma tematu

 

A co do ceny to przy obecnym dolarze sie nie opłaca ale mi sie udało załapac na dolara po 2 zł wiec nie bedę narzekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW honoruje gwarancje z USA? O co chodzi?

 

Auto sprowadzone z USA ma normalnie gwarancję, co prawda nie na warunkach amerykańskich ( 5 lat) ale na warunkach europejskich (2 lata) i chyba z mozliwością rozszerzenia ale tego nie sprawdziłem, a poza tym to co reprezentują soba serwisy BMW w Polsce (AUDI również ale to nie to forum) to woła o pomstę do nieba.

Przykład: Pani w serwisie w katowicach powiedziała ze nie ma BMW X6 50i tylko jest 4,4 i ona tego modelu mi nie wyceni bo 50 i to silnik amerykański :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.