Skocz do zawartości

CO TO MOŻE BYĆ ????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Panowie co to może być ??

 

Jak jadę autem po nierównościach wszystko jest oki żadnych stuków w okolicach przedniego zawieszenia ( oprócz maglownicy zrobił mi sie jakiś luz i jak jadę po kostce czy czymś podobnym to mi coś stuka a jak po równej drodze albo wybojach na drodze to jest oki, ale nie o to pytam ....) ale jak znacznę hamować a są jakieś nierówności jakieś garbki na jezdni albo coś to coś mi zaczyna stukać coś jak wahacz ( dodam ze ostatnio wymieniałem tulejki w górnym wahaczu i jak mi je wymieniali to mówili że wszystko jest oki z resztą podzespołów ).

 

I tak sie zastanawiam czy może być wina tych tulejek od górnego wahacza może jakieś wadliwe albo źle zamontowali.

 

Co możecie mi powiedzieć na ten temat.

 

= pozdrawiam BUCZER = :mrgreen:

Baureihe: E34

Fahrzeugtyp: 520i

Motor: M50


SPRZEDANA :(

ale może E46 albo E39 tylko jaka :)

Opublikowano
A jestes pewien ze nie przenosi dźwieku z tyłu?
Bandite Motor Wagen
Opublikowano
Może łącznik stabilizatora?
Opublikowano
miałem podobną sytuacje ,u mnie były to gumy na stabilizatorze
Opublikowano
  • Autor

Ale to nie jest dźwięk tylko wyraźny " stukot"

A jest taka możliwość że przenosi z tyłu?

 

A jak tak to co to może być ?

 

 

Jak skończy mi sie sesja na uczelni to pojadę do mechanika bo teraz to bunia i tak stoi bo nie mam czasu jeździć, ale po sesji odrazu pojade

Baureihe: E34

Fahrzeugtyp: 520i

Motor: M50


SPRZEDANA :(

ale może E46 albo E39 tylko jaka :)

Opublikowano

witam

A ja zapytam o stan Twoich amortyzatorów.

Miałem kiedyś podobne objawy, zwłaszcza odczuwalne to było przy hamowaniu na skrzyżowaniach gdzie były nierówności (np. koleiny i dołki - a w Wa-wie niestety ich dużo). Słaby amorek nie trzyma tak dobrze opony na asfalcie.

 

pozdro

Jeśli się mylę ... sorki

BMW ... zbliża

Opublikowano
  • Autor
Amorki oki bo byłem na sprawdzeniu i wyszło oki wszystko

Baureihe: E34

Fahrzeugtyp: 520i

Motor: M50


SPRZEDANA :(

ale może E46 albo E39 tylko jaka :)

Opublikowano
Kolego - pojedź na stację diagnostyczna i niech ci na rolkach sprawdza to kosztuje 15-20 zł a u mechanika to zabulisz
www.trofea-sport.pl
Opublikowano
A tuleje tylnej belki?
Bandite Motor Wagen
Opublikowano
  • Autor
To tuleje może być " czuć " z przodu jak sie jedzie przy hamowaniu ?? czy powinno być je czuć bardziej z tyłu ?

Baureihe: E34

Fahrzeugtyp: 520i

Motor: M50


SPRZEDANA :(

ale może E46 albo E39 tylko jaka :)

Opublikowano
Ja miałem to samo , tulejki masz całe ale któryś sworzeń jest do wymiany , najlepsza opcja dla Ciebie to wymiana albo gdy masz kupowac zamienniki to regeneracja starych. Ewentualnie sprawdz łączniki stabilizatora i drązek srodkowy.
Opublikowano
  • Autor
Czemu lepiej regenerować ?? Niż kupić jakiś dobry zamiennik Jest jakaś różnica ??

Baureihe: E34

Fahrzeugtyp: 520i

Motor: M50


SPRZEDANA :(

ale może E46 albo E39 tylko jaka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.