Skocz do zawartości

znowu czujnik..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chcial bym wymieniac czujnik polozenia walu korbowego, lecz odkrecam srubke a czujnik ani drgnie... jak by przyklejony.. wrzal sie w to aluminium? nie wiem.. a dojscie okropne. robil to kotos moze? ma ktos jakis patencik ?
Opublikowano
Okropne dojście :?: Jak masz za mało miejsca to ściągnij osłonę wiatraka i visco. Co do wyciągnięcia czujnika to mam nadzieję, że żartowałeś :duh:
http://images24.fotosik.pl/217/db2f86f1b89f14d8.jpg
Opublikowano
  • Autor
niee powaznie mowie... a ostatnio bylem u jednego koelsia co mial silnik na czesci do sprzedania i tak samo nie dalo rady wyjac tego i mi nie chcial sprzedac czujnika bo sie bal ze blok uszkodzi uderzajac juz przecinakiem w ten czujnik ;] bo nic innego nie pozostalo. wkoncu kupilem nowy na allegro za 120zl ;]
Opublikowano
Niewierze. A od spodu próbowałeś czymś podważyć :?:
http://images24.fotosik.pl/217/db2f86f1b89f14d8.jpg
Opublikowano
  • Autor
jasne ze tak.. jak przyspawany ;/ zobaczymy co wd40 zrobilo przez noc..
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a dlaczego chcesz go wymienic???

czy ten czujnik jest we wszystkich silnikach taki sam???

Opublikowano

Z tego co ja sie orientuje to do danego modelu silnika pasuje odpowiedni czujnik. Nie ma uniwersalnego czujnika pasujacego np. do np. m40 i m52.

 

Jesli sie mysle to mnie poprawcie ;)

Opublikowano
Weź żabkę i spróbuj nim pokręcić. Powinien wyjść.
Opublikowano
nie do wiary ten czujnik normalnie odchodzi sam jak sie tylko srubki odkreci,a co do jego rodzaju to ja mialem ten problem bo kupilem auto i tam byl zalozony nowy czujnik ale smiemensa a umnie powninien byc bosch dlatego wymienialem,to jaki powinien byc szlo rocznikami bo na poczatku byly boscha potem dali cale oprzyrzadowanie siemiensa a potem znow wrocili do boscha, a on duzo robi bo daje sygnal i steruje calym dawkowaniem paliwa na poszczegolne wtryski po jego zmianie auto zaczelo calkiem inaczej chodzic az nie do wiary :)
Opublikowano
wymieniałem u kumpla w M40 i tam czujnik jest na dole... i cieknąca pompa wody dozowała mu przez dłuższy czas wode na ten czyjniczek co spowodowało w czelinie między blokiem a czujniczkiem wytworzenie kamienia... to właśnie "kleiło" czujnik z blokiem... proponuje jak, już koledzy podpowiadają... WD40 i pokręcić... przeszedem, przez taką batalię przy wymianie pompy wody... przy tym twój czujnik to pikuś :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.